سالن زیبایی فرزانه

احیا موی آسیب دیده مجعد فر وز خشک

10 درمان طبیعی مو با صافی و احیای مو برای داشتن موهای ابریشمی و براق

 صافی و احیا مو – بهترین درمان طبیعی مو :

اگر از رویارویی با موهای خشک، کدر و آسیب دیده خسته شده اید، وقت آن رسیده است که یک روش درمان طبیعی برای احیای مو را امتحان کنید. درمان‌های شیمیایی و ابزارهای داغ می‌توانند در طول زمان آسیب‌های جدی وارد کنند، اما خبر خوب این است که درمان‌های طبیعی بسیاری وجود دارد که می‌تواند به احیای موهای شما کمک کند. از مواد موجود در آشپزخانه گرفته تا روغن‌های ضروری، این 10 داروی طبیعی برای احیای مو به شما کمک می‌کنند تا در کمترین زمان به موهای ابریشمی و براق برسید.

روغن نارگیل: روغن نارگیل یک ماده معجزه آسا است که می تواند به مرطوب کردن و تقویت موهای شما کمک کند. به سادگی مقدار کمی از آن را روی پوست سر خود ماساژ دهید و آن را در طول موهای خود بمالید، سپس سر خود را در یک حوله گرم بپیچید و بگذارید 30 دقیقه بماند و سپس آن را بشویید.

آووکادو: آووکادو سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی است که می تواند به تغذیه مو و ترمیم آسیب کمک کند. یک آووکادو را با کمی روغن زیتون و عسل مخلوط کنید، روی موهای خود بمالید و بگذارید 30 دقیقه بماند و سپس آبکشی کنید.

سرکه سیب: ACV می تواند به متعادل کردن PH پوست سر شما کمک کند و تجمعات را از بین ببرد و موهای شما را درخشان و نرم کند. به سادگی ACV را با آب رقیق کنید، آن را روی پوست سر خود ماساژ دهید و آن را بشویید.

آلوئه ورا: آلوئه ورا به دلیل خاصیت مرطوب کنندگی خود شناخته شده است و آن را به یک ماده عالی برای احیای موهای خشک و آسیب دیده تبدیل می کند. ژل آلوئه ورا را روی موهای خود بمالید، بگذارید 15 دقیقه بماند و آبکشی کنید.

عسل: عسل می تواند به حفظ رطوبت و محافظت از موهای شما در برابر آسیب کمک کند. عسل را با نرم کننده خود مخلوط کنید یا آن را مستقیماً روی موهای خود بمالید، سپس بگذارید 15 دقیقه بماند و سپس آبکشی کنید.

تخم مرغ: تخم مرغ سرشار از پروتئین است و می تواند به تقویت مو و ترمیم آسیب کمک کند. یک تخم مرغ را با کمی روغن زیتون و عسل مخلوط کنید و به موهایتان بمالید و بگذارید ۱۵ دقیقه بماند و سپس آبکشی کنید.

روغن رزماری: روغن رزماری می تواند به تحریک رشد مو و بهبود سلامت پوست سر کمک کند. چند قطره را روی پوست سر خود ماساژ دهید، اجازه دهید 30 دقیقه بماند و آن را بشویید.

روغن کرچک: روغن کرچک می تواند به رشد مو کمک کند و مو و پوست سر شما را مرطوب کند. مقدار کمی از آن را روی پوست سر خود ماساژ دهید و آن را در طول موهای خود بمالید، سپس سر خود را در یک حوله گرم بپیچید و بگذارید 30 دقیقه بماند و سپس آن را بشویید.

آب لیمو: آب لیمو می تواند به از بین بردن تجمع و درخشان شدن موهای شما کمک کند. به سادگی آب لیمو را با آب رقیق کنید، آن را روی پوست سر خود ماساژ دهید و آن را بشویید.

چای سبز: چای سبز سرشار از آنتی اکسیدان است و می تواند به محافظت از موهای شما در برابر آسیب کمک کند. یک فنجان چای سبز غلیظ دم کرده، بگذارید خنک شود و بعد از شستن موها از آن به عنوان آبکشی نهایی استفاده کنید

صافی و احیا مو خشک و وز فر آسیب دیده
صافی و احیا مو خشک و وز فر آسیب دیده

روغن نارگیل مرطوب کننده و تقویت کننده مو

روغن نارگیل یک شگفتی طبیعی است که می تواند برای موهای شما معجزه کند. محتوای چربی بالا آن را به یک مرطوب‌کننده عالی تبدیل می‌کند و به حفظ رطوبت و نرمی موهای شما کمک می‌کند. همچنین می تواند به ساقه مو نفوذ کند، تغذیه عمیقی را فراهم کرده و به جلوگیری از شکستگی کمک می کند. برای استفاده از روغن نارگیل برای احیای مو، کافی است مقدار کمی از آن را روی پوست سر خود ماساژ دهید و آن را در طول موهای خود بمالید. سر خود را در یک حوله گرم بپیچید و بگذارید 30 دقیقه بماند و سپس آن را بشویید

آووکادو برای تغذیه و ترمیم مو

آووکادو نه تنها یک غذای خوشمزه است، بلکه می تواند به احیای موهای شما نیز کمک کند. سرشار از ویتامین ها، مواد معدنی و چربی های سالم است که می تواند موهای شما را تغذیه کرده و آسیب را ترمیم کند. برای تهیه ماسک موی آووکادو، کافی است میوه را با کمی روغن زیتون و عسل مخلوط کنید، روی موهای خود بمالید و بگذارید 30 دقیقه بماند و سپس آبکشی کنید. این درمان می تواند به آبرسانی و نرم شدن موهای شما کمک کند و ظاهر و احساس سلامتی به آن ها بدهد.

سرکه سیب برای متعادل کردن و درخشش مو

سرکه سیب یا ACV یک درمان طبیعی عالی برای احیای مو است. این می تواند به تعادل pH پوست سر شما کمک کند، تجمعات را از بین برده و موهای شما را براق و نرم به نظر می رساند. برای استفاده از ACV برای احیای مو، به سادگی سرکه را با آب رقیق کنید، آن را روی پوست سر خود ماساژ دهید و آن را بشویید. از اینکه موهای شما بعد از یک بار درمان چقدر درخشان تر و سالم تر می شود شگفت زده خواهید شد.

آلوئه ورا برای مرطوب کردن مو

آلوئه ورا به دلیل خاصیت مرطوب کنندگی خود شناخته شده است و آن را به یک ماده عالی برای احیای موهای خشک و آسیب دیده تبدیل می کند. این می تواند به آبرسانی و تسکین پوست سر شما کمک کند، در حالی که تغذیه عمیقی برای موهای شما فراهم می کند. برای استفاده از آلوئه ورا برای احیای مو، کافی است ژل را روی موهای خود بمالید، بگذارید 15 دقیقه بماند و آن را آبکشی کنید. شما چقدر نرم را دوست خواهید داشت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا