سالن زیبایی فرزانه

کاشت و اکستنشن مژه مدل کیم کارداشیان

اکستنشن مژه مدل کیم کارداشیان

اکستنشن مژه مدل کیم کارداشیان - اسرار فاش شده

کاشت و اکستنشن مژه مدل کیم کارداشیان

اسرار فاش شده کاشت و اکستنشن مژه
کیم کارداشیان

اعتراف کنید، کاشت و اکستنشن مژه های طبیعی کیم کارداشیان شما را از حسادت مژه تسخیر می کند. میدونی چیه؟ ما شما را سرزنش نمی کنیم مژه های بلند و پر دائمی، آرزوی هر خانمی است.
مژه های زیبا اعتماد به نفس را افزایش می دهد و اغلب میزان آرایشی را که خانم ها احساس می کنند باید روی سایر نواحی صورت خود انجام دهند کاهش می دهد. بیایید رو راست باشیم،‌ وقتی صحبت از آرایش صورت لایت زنانه به میان می آید، همه ما یک سلبریتی داریم که از اون ایده می گیریم.

کیم کارداشیان به خاطر مژه های خیره کننده اش معروف است. مژه های کیم کارداشیان بهترین ویژگیشه یعنی ؟

او در مورد اینکه چگونه مژه های مصنوعی خود را تهیه می کند و از چه برندهایی استفاده می کند شفاف است واین امر باعث می شود این مژه های عالی برای افراد معمولی بیشتر قابل دستیابی باشد. آماده شوید تا چشمانتان را بکوبید، زیرا ما همه چیزهایی را که باید در مورد نحوه کاشت مژه طبیعی زیبای کیم کارداشیان بدانید را به شما آموزش می دهیم.

کاشت و اکستنشن مژه مدل کیم کارداشیان ۲

چگونه مژه های عالی کیم کارداشیان را بدست آورید؟

اکستنشن مژه‌های کیم کارداشیان ممکن است بلندتر از مژه‌های کلاسیک ساده اکثر خانم ها باشد، اما، چیزی در آن‌ها وجود دارد که باعث می‌شود آنها طبیعی به نظر برسند. تعجب می کنید که آن چیزی چیست ؟ مژه های تار به تار و با فاصله از هم او .

خبر خوب این است که با کمک بهترین مژه کارها در سالن زیبایی فرزانه بدست آوردن این مدل مژه طبیعی آسان است. با قرار دادن یکنواخت هر دسته مژه بر روی مژه های طبیعی خود، می توانید به فضای دلخواه بین مژه های خود برسید.

هنگامی که دسته مژه ها را در جای خود محکم کردید، جشن “کیم دوقلو” خود را متوقف کنید چون هنوز آماده نیستید که مژه های کیم کارداشیان خود را تکان دهید. در مرحله بعد، باید مژه های خود را فر کنید.

برای اینکه به مژه‌های دلپذیر کیم برسید، به جای اینکه فرمژه خود را در جای خود نگه دارید، چند بار فشار دهید. همچنین بیگودی را از جلو به گوشه چشم حرکت دهید.سپس باید از پرایمر یا کانسیلر استفاده کنید که به زودی در مورد آن بیشتر صحبت خواهیم کرد. صرف نظر از گزینه ای که استفاده می کنید، مطمئن شوید که برس را روی مژه های خود فشار داده و آن را به اطراف تکان دهید. این به شما کمک می کند تا ظاهری با فاصله از هم حفظ کنید زیرا پرایمر روی پایه مژه های شما قرار می گیرد.پس از خشک شدن پرایمر، نوبت به ریمل زدن می رسد. با قرار دادن گره ریمل در پایه مجرای اشک خود شروع کنید. سپس، دسته ریمل را تکان دهید و به تدریج به سمت بالا بروید.

کار مژه های شما تقریباً تمام شده است، اما یک مرحله مهم دیگر وجود دارد: مژه های پایینی شما. با چرخاندن دسته ریمل روی آنها کمی عشق را به آنها نشان دهید. سپس، از یک برس خشک برای جلوگیری از جمع شدن آنها استفاده کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی فرزانه

برای مشاهده نمونه کارهای سالن زیبایی فرزانه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

کاشت و اکستنشن مژه مدل کیم کارداشیان ۳

کیم کارداشیان روی مژه هایش چه استفاده می کند؟

کیم کارداشیان از چندین محصول مختلف روی مژه های خود استفاده می کند. آنها عبارتند از:

شما اولی را درست خواندید – کانسیلر

کیم ترفند کانسیلر خود را برای فالوورهایش در اینستاگرام فاش کرد. ایده این است که اگر به ریمل حجم دهنده دسترسی ندارید از آن به عنوان پرایمر مژه استفاده کنید. به سادگی مقداری کانسیلر را روی یک برس کوچک مالیده و آن را روی مژه های خود بکشید. پس از خشک شدن، ریمل خود را بزنید و آماده شوید تا از طول و حجمی که ایجاد می کند شگفت زده شوید.

یکی دیگر از نکات برجسته در این لیست چسب مژه مشکی است. بسیاری از چسب های مژه به رنگ سفید خشک می شوند. اما چسب مژه مشکی وقتی خشک می شود با مژه های مصنوعی شما ترکیب می شود.

کاشت و اکستنشن مژه مدل کیم کارداشیان ۴

کیم کارداشیان از چه مژه هایی استفاده می کند؟

کیم کارداشیان و اما نگاه چشم نواز او که فراتر از خود مژه ها است.

سایه چشم یک عنصر اساسی برای مژه های زیبای کیم است. او عاشق پالت لوکس شارلوت تیلبری Charlotte Tilbury است که حس بی وزنی دارد. رنگ‌های پر جنب و جوش آن به همه کارهایی که روی مژه‌هایتان انجام می‌دهید، کمک می‌کند.

کیم همچنین از مژه های لیلی Lilly Lashes استفاده می کند. مژه های لیلی ظاهری نچرال دارند و تا 15 بار قابل استفاده هستند. بسیار بلند و جذاب، اما در عین حال طبیعی هستند. مژه های مصنوعی لیلی گزینه مناسبی برای شب های دخترانه شما هستند. آماده باشید تا با این مژه ها مانند یک مدل حرفه ای از خودتون سلفی بگیرید.

کاشت و اکستنشن مژه مدل کیم کارداشیان ۵

مژه های کیم کارداشیان ممکن است زیبا باشند، اما آیا طبیعی هستند؟

کیم کارداشیان از مژه مصنوعی دائمی استفاده می کند تا به او کمک کند تا مژه هایی بلندتر و پرتر داشته باشد. مژه گزینه مورد علاقه او برای دستیابی به ظاهری جذاب برای مراسمات فرش قرمز هستند.

برای داشتن مژه های بی نقصی مانند کیم کارداشیان، چند نکته را در حین برنامه کاربردی در نظر داشته باشید.

ابتدا شما باید به سمت پایین نگاه کنید، از موچین استفاده کنید و از قسمت داخلی چشم به سمت بیرون حرکت کنید. مزیت استفاده از مژه مصنوعی نسبت به اکستنشن مژه این است که مژه مصنوعی در مژه های طبیعی ملایم تر است.

آیا کیم کارداشیان از اکستنشن مژه استفاده می کند؟

بله، کیم کارداشیان از اکستنشن مژه استفاده می کند. در واقع، مژه‌های طبیعی دائم Lilly Lashes گزینه مورد علاقه او هستند. او آنها را دوست دارد زیرا آنها جذابیت ظاهری فوق العاده ای را ارائه می دهند. و با این حال هنوز طبیعی به نظر می رسد.

بهترین قسمت در مورد این مژه های Lilly Lashes ؟

آنها را زیر ۱۰۰ دلار تهیه میکند. بنابراین، اگر می خواهید اکستنشن مژه الهام گرفته از کیم کارداشیان را داشته باشید، به صورت آنلاین اقدام کنید و برای خودتان یک بسته مژه طبیعی ‌Lilly Lashes بخرید.

کاشت و اکستنشن مژه مدل کیم کارداشیان ۶

اکستنشن مژه کیم کارداشیان توسط چه کسی انجام می شود؟

Rimvita Marcinkeviciute اکستنشن مژه های کیم کارداشیان را انجام می دهد. در واقع، او حدود ده سال است که آرایشگر کیم بوده است.Rimvita انواع مدل اکستنش والیوم، طبیعی و کلاسیک را در سبک های عروسکی، گربه ای، اسپایکی، سنجابی، هیبریدی و دخترانه در سطح فوق حرفه ای انجام میدهد.

در اینجا یک نکته حرفه ای از Rimvita وجود دارد: هنگام انجام اکستنشن مژه، آرنج خود را روی پیشخوان قرار میدهد تا دستی که استفاده می کند ثابت بماند. خداحافظ، رگه های ریمل دوست نداشتنی.

کیم کارداشیان اکستنشن مژه را ترجیح می دهد یا مژه مصنوعی؟

کیم کارداشیان اکستنشن مژه را به مژه مصنوعی ترجیح می دهد. یکی از دلایل اصلی این امر احتمالاً این است که اکستنشن مژه نسبتاً بدون نیاز به نگهداری است. مژه‌های طبیعی Lilly Lashes مورد علاقه کیم هستند.

بسته به ترجیح شما، باید 10 تا 15 مژه از این مژه ها را در هر چشم بزنید. علاوه بر این، ماندگاری مژهای مصنوعی به این صورت است که فقط با ریزش مژه های مصنوعی شما نیاز به تعویض دارند که هر 4 تا 5 هفته یکبار اتفاق می افتد. البته، کیم از آنجایی که مشهور است، ‌Rimvita را دارد تا اکستنشن مژه‌هایش را هر روز در بهترین حالت نگه دارد.

کاشت و اکستنشن مژه مدل کیم کارداشیان ۷

مژه های کیم کارداشیان

مژه های بی نقص کیم کارداشیان را می توان با چند ترفند در نحوه استفاده از فر، ریمل و پرایمر خود بازسازی کرد. به‌علاوه، می‌توانید با استفاده از مژه‌های مصنوعی و مجزا، ظاهر کیم کارداشیانی خود را تغییر دهید.

به کمک بهترین مژه کاران در سالن زیبایی فرزانه، بهترین سالن زیبایی در سعادت آباد و شهرک غرب، به راحتی می توان به مدل مژه خیره کننده کیم کارداشیان دست یافت. و به همان اندازه مهم است که برای انجام آن نیازی نیست تا هزینه های گزافی را بپردازید. بنابراین، با ما تماس بگیرید تا مشاوره رایگان زیبایی داشته باشید. اطمینان داشته باشید قبل از اینکه متوجه شوید، دوستانتان شما را به عنوان فرد مورد علاقه خود در نظر می گیرند تا نکاتی در مورد داشتن مژه های زیبا داشته باشید.

اینستاگرام سالن زیبایی فرزانه

برای مشاهده نمونه کارهای سالن زیبایی فرزانه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

اسکرول به بالا