سالن زیبایی فرزانه

کاشت مژه نچرال - اکستنشن مژه طبیعی

کاشت و اکستنشن مژه دائم نچرال طبیعی مصنوعی

مژه ها یکی از مهم ترین قسمت های صورت و موثر بر زیبایی افراد به شمار می روند و باید بدانید که امروزه روش ها و متدهای زیبایی بسیار زیادی برای پرپشت شدن و بلند شدن مژه مورد استفاده قرار می گیرد. کاشت مژه طبیعی و اکستنشن مژه به عنوان دو روش بسیار مورد توجه قرار گرفته به شمار می روند و شما قادر هستید که از این شیوه ها استفاده داشته باشید. البته روش های غیر دائم دیگر مانند استفاده از ریمل و همچنین استفاده از مژه مصنوعی نیز در دسترس شما می باشد و شما قادر هستید از این شیوه ها نیز استفاده داشته باشید.با وجود تمامی موضوعات بیان شده شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که اصولا کاشت مژه، اکستنشن مژه و سایر روش های پرپشت کردن مژه به صورت دائم یا موقت چیست؟ همچنین شاید سوالاتی در خصوص قیمت و استفاده از خدمات مربوطه را داشته باشید. ما در این مقاله قصد داریم با شما همراه شویم تا بیشتر در این خصوص با شما صحبت کرده و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

اینستاگرام سالن زیبایی فرزانه

برای مشاهده نمونه کارهای سالن زیبایی فرزانه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

انواع کاشت مژه مصنوعی و مدل اکستنشن مژه

در نظر داشته باشید که کاشت مژه مصنوعی یا همان اکستنشن مژه در دنیای امروز بسیار گسترده شده است و می توان گفت که بسیاری از افراد می توانند بر اساس سلیقه خود از این خدمات استفاده داشته باشند. حال در صورتی که این سوال برای شما پیش آمده باشد که مدل های کاشت مژه مصنوعی و اکستنشن مژه چه تفاوت هایی با هم دارند، باید بگوییم که در واقع به این دلیل که کاشت مژه مصنوعی یا اکستنشن مژه با یک طرح ثابت در دسترس قرار داده می شود، باید مدل آن از پیش انتخاب شود.

انواع کاشت مژه مصنوعی و مدل اکستنشن مژه طبیعی

چند مدل کاشت مژه مصنوعی وجود دارد که می توانیم از آن ها استفاده داشته باشیم؟ این سوالی است که شاید برای شما هم پیش آمده باشد و باید در این خصوص گفت که مژه مصنوعی نچرال طبیعی در مدل های کلاسیک، والیوم و مگا والیوم و در سبک های عروسکی، گربه ای ، سنجابی، 3 بعدی، هیدن،‌ ابریشمی، اسپایکی،‌ هیبریدی و … دسترس قرار گرفته است و ما در ادامه همین مقاله با شما همراه هستیم تا اطلاعات بیشتری را در این خصوص با شما به اشتراک بگذاریم.

کاشت مژه کلاسیک طبیعی چیست؟

یکی از روش های کاشت مژه یا اکستنشن مژه که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و بسیاری از بانوان طرفداران هستند، اکستنشن مژه کلاسیک طبیعی گفته می شود.کاشت مژه کلاسیک طبیعی به‌ صورت تار به تار انجام می‌شود.در واقع می توان گفت که با استفاده از این روش چشم های فرد طبیعی تر و زیباتر نشان داده می شود و همین امر باعث می شود که شخص بتواند اعتماد به نفس بیشتری را با این سبک کاشت مژه داشته باشد. استفاده از این روش به خصوص برای کسانی که کاشت مژه را برای کارهای روزمره و استفاده در طول روز می خواهند بسیار مناسب بوده و با انواع آرایشی که برای صورت انجام می شود، سازگاری بسیار بالایی را خواهد داشت. پس در صورتی که قصد دارید از شیوه ای بسیار جذاب برای کاشت مژه استفاده کنید، کاشت مژه کلاسیک طبیعی می تواند برای شما بسیار مناسب واقع شود.

کاشت مژه کلاسیک طبیعی مصنوعی دائمی

 در واقع اکستنشن مژه کلاسیک طبیعی یکی از راهکار‌های پرطرفدار در بین بانوان برای درمان همیشگی کم‌ پشت بودن مژه‌ها است. یکی از تفاوت‌های اصلی این روش با سایر روش‌های کاشت مژه این است که در بازه زمانی بسیار کمی بیشترین بازده را دارد. به عبارتی با انجام روش کاشت مژه کلاسیک طبیعی در زمان کمی به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید.

در این روش برای ایجاد حجمی نرمال و طبیعی اکستنشن‌ها به تعداد مژه‌های فرد گذاشته می‌شوند. یکی از پارامتر‌های بسیار مهم که مورد توجه متخصص قرار می‌گیرد تناسب سایز و قد مژه‌ها با فرم چشم‌ها است.

مدت‌زمان کاشت مژه کلاسیک

با توجه با مراحل کاشت مژه کلاسیک و حساسیت بالای آن‌ها مدت‌زمان انجام تمامی این مراحل از کلینیکی به کلینیک دیگر متفاوت است. در اصل مدت‌زمان اتمام کاشت مژه کلاسیک به مهارت و سرعت عمل تکنسین بستگی دارد. اما در حالت کلی مدت‌زمان میانگین کاشت مژه‌های کلاسیک نزدیک به 2 ساعت است.

 در ادامه با شما همراه هستیم تا اطلاعات بیشتری را در خصوص انواع دیگر روش های مورد استفاده برای کاشت مژه مورد استفاده قرار می گیرد در اختیار شما قرار دهیم.

اکستنشن و کاشت مژه والیوم نچرال روسی و ابریشمی

یکی دیگر از روش های کاشت مژه یا اکستنشن مژه که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است را می توان کاشت مژه یا اکستنشن مژه والیوم نچرال ابریشمی دانست. در واقع این شیوه به دلیل استفاده از والیوم ابریشمی امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و موی موجود در این والیوم اندازه مابین 6 الی 17 میلی متر را دارا می باشد. باید در نظر داشته باشید که این سری از کاشت مژه ها در پشت پلک قرار داده می شود و با چسب های بسیار با کیفیتی به این قسمت متصل می شوند.

دوام و ماندگاری کاشت و اکستنشن مژه طبیعی​

 باید در نظر داشته باشیم که کاشت مژه والیوم نچرال ابریشمی به دلیل کیفیت بسیار زیادی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است و همچنین برداشتن این سری از کاشت مژه ها بدون آسیب رساندن به سایر مژه های طبیعی شما می تواند کاربرد داشته باشد. ماندگاری بسیار بالای والیوم نچرال ابریشمی برای کاشت مژه در این مدل را می توان از مهم ترین ویژگی های این سری دانست.

کاشت و اکستنشن مژه مگا والیوم نچرال روسی

کاشت و اکستنشن مژه والیوم نچرال روسی و گربه ای

کاشت مژه یا اکستنشن مژه مگا والیوم نچرال روسی به دلیل تراکم بسیار بالایی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است و به عنوان کاشت مژه چند بعدی نیز شناخته می شود. در نظر داشته باشید که ضخامت و وزن این سری بسیار کم بوده و در عوض تراکم بسیار بالایی دارد.

  از این روی کسانی که می خواهند مژه هایی با حجم بالاتر داشته باشند، از این روش کاشت مژه بیشتر استفاده کنند. در صورتی که قصد دارید نسبت به خرید این محصول اقدام کنید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید. کاشت مژه یا اکستنشن مژه مگا والیوم نچرال روسی را می توان یکی از بهترین گزینه های پیش رو دانست که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و شما قادر هستید از خدمات مربوطه استفاده داشته باشید.

اکستنشن مژه روسی - کلاسیک و والیوم

اکستنشن یا کاشت مژه روسی که به صورت کلاسیک و والیوم در دسترس شما می باشد و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید. این سری از محصولات کاشت مژه برای به نمایش درآمدن طبیعی چشم امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و از این روی شما می توانید با خیال راحت از این روش کاشت مژه استفاده داشته باشید.

کاشت و اکستنشن مژه کلاسک و والیوم دائمی طبیعی و نچرال

 باید در نظر داشته باشیم که اکستنشن یا کاشت مژه روسی کلاسیک و والیوم با ماندگاری 180 روز در بازار عرضه می شود و از این روی بسیار مورد توجه برای کاشت مژه قرار گرفته است. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید نیز می توانید با کارشناسان ما در زمینه کاشت مژه در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

کاشت و اکستنشن مژه عروسکی ساده طبیعی

اکستنشن و کاشت مژه طبیعی کوتاه بلند نچرال زیبا

یکی از فرآیندهای بسیار مهمی که در خصوص کاشت مژه و اکستنشن مژه مورد توجه قرار می گیرد را می توان طبیعی بودن کار دانست. شما با کاشت مژه یا اکستنشن مژه عروسکی می توانید نتیجه ای نزدیک به مژه طبیعی را دریافت کنید و همچنین مژه هایی بسیار بلند و زیبا خواهید داشت. در نظر داشته باشید که اعتماد به نفس شما در این روش بسیار بالا می باشد. در صورتی که دوست ندارید در هنگام کاشت و اکستنشن مژه هیچگونه احساس دردی داشته باشید،

 این روش از اکستنشن به شما توصیه شده و شما قادر هستید از این شیوه استفاده داشته باشید. با این حال به این دلیل که کاشت و اکستنشن مژه عروسکی ساده طبیعی به سرعت از بین می رود، توصیه می شود که از این شیوه تنها برای مواقع خاص و مراسمات استفاده شود. البته برای انتخاب بهترین روش برای کاشت می توانید از این روش استفاده داشته باشید.

اکستنشن و کاشت مژه گربه ای و مپ چشم

سبک چشم گربه ای در طول سال های گذشته بسیار مورد توجه قرار گرفته است و بسیاری از افراد از این شیوه برای آرایش چشم های خود استفاده می کنند. باید در نظر داشته باشید که در این سبک از اکستنشن مژه قسمتی از مژه که در قسمت درونی چشم قرار دارند، طولی کوتاه تر داشته و هر چقدر که این میزان فاصله بیشتر می شود، مژه ها نیز بلند تر می شود.

اکستنشن و کاشت مژه گربه ای و مپ چشم

 برای اولین بار استفاده از این شیوه در اکستنشن مژه در کشور روسیه مورد استفاده قرار می گیرد. مپ لیفت ظریف و کشیده ای که با استفاده از این شیوه ایجاد می شود امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و می توان گفت که این شیوه یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما به شمار می رود. مپ چشم را می توان یکی از بهترین شیوه های زیباسازی چشم و مژه دانست که در دنیای امروز بسیار مورد توجه قرار گرفته است و بسیاری از افراد علاقمند به استفاده از این شیوه می باشند.

اکستنشن و کاشت مژه تار به تار ابریشمی و مخملی ریسه ای

اکستنشن و کاشت مژه تار به تار ابریشمی و مخملی ریسه ای​

طبیعی بودن اکستنشن مژه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. از این روی ارائه خدمات کاشت مژه مصنوعی به صورت تار به تار ارائه شده است و شما قادر هستید که از این خدمات استفاده داشته باشید. اکستنشن تار به تار می تواند برای تمامی کسانی که می خواهند بهترین مدل کاشت مژه مصنوعی را داشته باشند گزینه ای بسیار مناسب به شمار می رود. همچنین باید در نظر داشته باشید که ارائه خدمات مربوطه در خصوص کاشت مژه مخملی ریسه ای نیز در دسترس شما بوده و شما می توانید برای دریافت نتایج بسیار طبیعی از این شیوه استفاده داشته باشید.

اکستنشن مژه یا کاشت مژه به صورت تار به تار کار سختی است و حتما باید توسط کارشناس و تکنسین مربوطه انجام شود تا بتواند عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان دهد. همچنین نباید از یاد برد که این خدمات برای اکستنشن مژه مخملی ریسه ای نیز صدق کرده و باید از این شیوه برای کاشت مژه استفاده داشته باشید.

کاشت مژه مصنوعی 3 بعدی کم پشت طبیعی مصنوعی

کاشت مژه مصنوعی 3 بعدی را می توان راهکاری بسیار مناسب برای طبیعی کردن چشم ها در نظر داشت که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و این روش کاشت مژه می تواند ظاهری طبیعی را برای شما به ارمغان بیاورد. در نظر داشته باشید که این محصول کاشت مژه با استفاده از الیاف طبیعی تولید می شود و ضخامت آن نسبت به محصولات دیگر کم تر است. همین امر باعث می شود که انعطاف این محصول کاشت مژه بسیار بالا باشد و در نهایت بتوانید ظاهری بسیار طبیعی را از آن انتظار داشته باشید.

کاشت و اکستنشن مژه ۳ بعدی مصنوعی

 این محصول به صورت پر حجم در بازار عرضه می شود و شما می توانید با این روش کاشت مژه چشم هایی بسیار زیبا را از آن انتظار داشته باشید. استفاده از مژه مصنوعی سه بعدی امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید. در ادامه توضیحات بیشتری را در خصوص انواع دیگر کاشت مژه مصنوعی با شما صحبت خواهیم داشت.

کاشت و اکستنشن مژه هیبریدی

اگر یادتان باشد، بیان کردیم که کاشت مژه روسی به عنوان یک روش برای پرپشت کردن و حالت بخشیدن به مژه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این در حالی است که در روش هیبریدی، کاشت و اکستنشن مژه بر روی خط مژه انجام می شود. همین مسئله باعث می شود تا شما بتوانید با ایجاد یک بی نظمی جالب، کاشت مژه های بسیار جذابی را داشته باشید. در این روش می توان گفت که اکستنشن یا کاشت مژه امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و برای داشتن مژه های حجیم تر و بلند تر یا مشکی تر می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد. در صورتی که قصد دارید از یک شیوه جذاب برای اکستنشن مژه استفاده کنید و برای شما مهم است که مژه های شما بسیار زیباتر به چشم بیایند، کاشت و اکستنشن مژه هیبریدی می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما به شمار رود.

در صورتی که قصد دارید اکستنشن مژه یا کاشت مژه را در بهترین حالت انجام دهید، باید به یکی از مراکز معتبر مراجعه کرده و خدمات مربوطه را دریافت کنید. تمامی خدمات مربوط به اکستنشن مژه به صورت کاملا حرفه ای در دسترس شما قرار داده شده است و شما قادر هستید از این خدمات کاشت مژه به صورت حرفه ای دسترسی داشته باشید.

اکستنشن و کاشت مژه طبیعی کوتاه و بلند زیبا

اکستنشن و کاشت مژه طبیعی کوتاه بلند نچرال زیبا

از دیگر شیوه هایی که برای اکستنشن و کاشت مژه طبیعی مورد استفاده قرار می گیرد، مدل کوتاه و بلند است که در این شیوه طول مژه های کار گذاشته شده با یکدیگر متفاوت بوده و در نتیجه کار بسیار طبیعی به نظر می رسد. استفاده از این شیوه اکستنشن مژه امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و شما قادر هستید با استفاده از این روش در کوتاه ترین زمان مژه هایی بسیار طبیعی داشته باشید.

 در نظر داشته باشید که این شیوه از کاشت مژه طبیعی کوتاه و بلند زیبا امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و شما قادر هستید که از این شیوه استفاده داشته باشید. در نهایت بهتر است که در خصوص روش اکستنشن مژه ای که قصد دارید بر روی چشم خود پیاده سازی کنید، حتما با آرایشگر خود مشورت داشته باشید. این کار باعث می شود که بر اساس استایل آرایش بهترین شیوه اکستنشن و کاشت مژه را در دسترس داشته باشید.

اکستنشن و کاشت مدل مژه سنجابی

اکستنشن و کاشت مدل مژه سنجابی را می توان انتخابی بسیار مناسب برای چشم های بی حالت و به خصوص چشم های رو به پایین دانست. در این روش قسمت میانی پلک با استفاده از مژه های بلند تر پوشیده می شود و قسمت های خارجی نیز با استفاده از مژه های کوتاه تر پر می گردد. باید در نظر داشته باشید که هر مدل می تواند جذابیت های خاص خود را داشته باشد. با این حال، اکستنشن مژه سنجابی در دنیای امروز بسیار مورد توجه قرار گرفته است و شما می توانید از این شیوه استفاده داشته باشید. در نظر بگیرید که استفاده از این شیوه امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. همچنین مپ سنجابی امروزه توسط بسیاری از آرایشگران توصیه می شود. با این حال در صورتی که می خواهید حالت چشم خود را بهبود بخشید، استفاده از اکستنشن مژه مدل سنجابی می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما به شمار رود.

اکستنشن مژه ریسه ای رنگی قهوه ای و بنفش مصنوعی

حالت های خاص همواره مورد توجه قرار می گیرند و شما می توانید از شیوه های اکستنشن مژه ریسه ای استفاده داشته باشید. باید در نظر بگیرید که اکستنشن مژه ریسه ای به صورت قهوه ای و بنفش مصنوعی امروزه مورد استفاده قرار می گیرد و شما قادر هستید این سری از محصولات را در مدل های قهوه ای و بنفش مصنوعی خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.

اکستنشن مژه طبیعی ریسه ای رنگی قهوه ای و بنفش مصنوعی

 در نظر داشته باشید که برای انتخاب این محصول باید حتما اندازه پلک خود را در نظر داشته باشید و متناسب با رنگ آرایشی که انجام می دهید، محصول را انتخاب کرده و خریداری کنید. در نظر داشته باشید که امروزه استفاده از مژه ریسه ای رنگی قهوه ای و بنفش مصنوعی بسیار مورد استفاده قرار گرفته است و شما قادر هستید این محصول را با قیمتی بسیار مناسب خریداری و استفاده کنید. در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید نیز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید تا بتوانید بهترین محصولات را انتخاب کنید.

کاشت و اکستنشن مژه اسپایکی گربه ای

کاشت و اکستنشن مژه اسپایکی گربه ای طبیعی

کاشت مژه یا اکستنشن مژه اسپایکی گربه ای را می توان از دیگر روش های بسیار پرطرفدار اکستنشن مژه دانست که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در واقع می توانیم با استفاده از این روش کاشت مژه، مژه هایی بسیار پر تراکم تر را داشته باشیم و همچنین شما می توانید با خیال راحت از این روش استفاده کنید. در نظر داشته باشید که این روش از کاشت مژه نیاز به 2 الی 4 هفته زمان دارد و در نهایت شما می توانید یک مژه بسیار زیبا با وزن و ضخامتی بسیار کم داشته باشید که بسیار زیبا به نمایش در می آید و قادر هستید در انواع روش های آرایشی پس از این روش کاشت مژه استفاده داشته باشید.

در نظر بگیرید که شیوه های کاشت مژه و اکستنشن مژه در دنیای امروز بسیار متنوع هستند ما در قسمت های بالا تنها چند نمونه از روش های کاشت مژه و اکستنشن را برای شما بیان کردیم که بیشتر از سایر روش ها مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در این خصوص کاشت مژه اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

اکستنشن یا کاشت مژه والیوم و کلاسیک با هم چه تفاوتی دارد؟

در واقع می توان گفت که مژه والیوم برای هر تار از مژه بیشتر از یک تار اکستنشن مورد استفاده قرار می گیرد و به صورت محصول کاشت مژه دو بعدی و سه بعدی در بازار عرضه می شود. همین مسئله باعث شده است تا اکستنشن یا کاشت مژه روسی که برای اولین بار در این کشور ابداع شده و مورد استفاده قرار گرفت، بسیار مورد توجه قرار گیرد. امروزه بسیاری از بانوان و علی الخصوص بانوان ایرانی نیز از این روش کاشت مژه استفاده می کنند.

کاشت و اکستنشن مژه طبیعی دائمی مصنوعی مژه کار

تفاوت کاشت و اکستنشن مژه

برای این که بتوانید درک بهتری از تفاوت های کاشت مژه دائم و اکستنشن مژه داشته باشید، باید بدانید که اصولا اکستنشن مژه به اضافه کردن مژه به مژه های قبلی و واقعی شنا گفته می شود. این در حالی است که کاشت مژه دائم یک کار تخصصی است که معمولا توسط پزشک باید انجام شود و در کاشت مژه اضافه کردن مژه طبیعی به صورت انجام می شود. در نظر داشته باشید که در هر دو روش از کاشت مژه دائم و اکستنشن مژه شما می توانید مژه های بسیار پر رنگ، ضخیم و زیبا داشته باشید که طول و رنگ مورد نظر شما را خواهد داشت.

در اکستنشن مژه از مواد مصنوعی مانند ابریشم و موی انسان استفاده می شود و می توان گفت که این تکنیک که به عنوان مژه مصنوعی نیز شناخته می شود و راهکاری در کنار کاشت مژه به شمار می رود، به عنوان یک تکنیک قدیمی شناخته می شود. مژه مصنوعی امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و شما قادر هستید از این خدمات به صورت حرفه ای استفاده کنید.

دوام و ماندگاری کاشت و اکستنشن مژه طبیعی

اکستنشن مژه طبیعی چقدر ماندگاری دارد؟

کاشت و اکستنشن مژه دائم طبیعی مصنوعی

کاشت مژه مصنوعی یا اکستنشن مژه طبیعی به عنوان یک روش غیر دائم به شمار می رود. باید در نظر داشته باشید که شما می توانید انتظار داشته باشید که اکستنشن مژه از چند هفته تا چند ماه دوام داشته باشد. با این حال، میتوانید با مراجعه به این مرکز خدمات آرایشی از خدمات اکستنشن 6 ماهه این مرکز کاشت و اکستنشن مژه طبیعی در سعادت آباد و شهرک غرب استفاده نمایید.

مدت زمان ماندگاری کاشت مژه طبیعی

کاشت مژه به صورت دائمی انجام می شود. این روش تاثیر قابل توجهی به روی صورت خانم ها داشته باشد به همین دلیل است که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است با این حال دوستداران و طرفداران این متد زیبایی خاص بر روی یک موضوع تاکید زیادی دارند و آن مدت زمان ماندگاری کاشت مژه است. لازم به ذکر است که مدت زمان کاشت مژه مانند همه اقدامات و متد های زیبایی ماندگاری محدود و اندکی دارد.

انجام این عمل زیبایی ظریف اغلب از ۱۵ تا ۳۰ روز دوام خواهد داشت که این مدت زمان به نوع و تکنیک به کار رفته در کاشت بستگی دارد. البته نباید فراموش کرد که این مدت زمان تا حد زیادی به شیوه مراقبت و نگهداری خانم ها از مژه هایشان بستگی دارد. اگر افراد دستورالعمل های ذکر شده و توصیه های آرایشگر و یا پزشک متخصص زیبایی را اجرا نکنند بعد از ده روز کم کم شروع به ریزش خواهند کرد و حالت زیبا و خوش فرم قبل را از دست می دهند.

اکستنشن مژه طبیعی 6 ماهه

اکستنشن مژه یا کاشت مژه مصنوعی 6 ماه امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در واقع این شیوه نیمه دائم می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد چرا که ممکن است شما پس از شش ماه از شکل قبلی مژه ها خسته شوید و نیاز به دریافت خدمات اکستنشن مژه 6 ماهه داشته باشید. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید نیز می توانید با تکنسین های این مرکز در ارتباط باشید و سوالات خود را در زمینه کاشت مژه بپرسید.

کاشت و اکسنشن مژه طبیعی نچرال قبل و بعد

روش و مراحل کاشت مژه و اکستنشن مژه

انجام اکستنشن مژه مستلزم طی کردن مراحلی می باشد که لازم است مو به مو اجرا شوند تا نتیجه ای مطلوب مطابق آنچه که انتظارش را داشتیم حاصل شود. اولین مرحله از اکستنشن مژه کلاسیک طبیعی ضدعفونی‌ کردن مژه‌ها است.برای انجام این کار ابتدا با استفاده از فوم های شست و شو چشم ها و مژه ها را کاملا شست و شو داده و از هر نوع آلودگی پاک می کنند.با انجام این کار تمامی آلایندگی‌ها، میکروب‌ها و قارچ‌های روی مژه‌ها از بین می‌روند تا فرایند چسباندن اکستنشن‌ها به‌خوبی صورت گیرد. فوم شستشویی که بر روی مژه ها استفاده می شود جهت پاک کردن عمیق تارهای مژه به کار می رود.بعد از این مرحله نوبت به پاک کردن چربی روی مژه ها می رسد که این کار به وسیله براش انجام می گیرد.

در بسیاری از موارد برای جلوگیری از بروز حساسیت در مژه‌ها از پد‌های ضدعفونی‌کننده ضد آلرژی استفاده می‌شود. پدهای گیاهی بهترین گزینه برای ضدعفونی‌کردن مژه‌ها هستند. در این مرحله مژه‌‌های پایینی توسط چسب‌های کاغذی پوشش داده می‌شوند تا چسب اکستنشن روی پوست ریخته نشود. برای انجام هرچه بهتر این کار لازم است تا شخص روبه‌بالا نگاه کند تا تکنسین بتواند پد و چسب‌ها را بچسباند.در این روش،با استفاده از ابزار پنس کاشت، مژه‌های مشخص شده برداشته می‌شوند.

فن کاشت و اکستنشن مژه طبیعی

در مرحله بعدی لازم است مژه ها به وسیله فن خشک کن کاملا خشک و عاری از رطوبت شوند و سپس مژه ها را باید به جهت بالا حالت دهند.

در مرحله بعد پد مخصوصی را به دقت به زیر پلک پایین چشم می چسبانند. سپس با چسب نواری مخصوص تمام قسمت های زیر چشم را پوشانده تا چسب به پوست زیر چشم برخورد نکنند.

در مرحله بعدی جهت راحتی کار دو تکه چسب را به صورت ضربدری به روی پلک بالای چشم قرار داده تا پلک روبه بالا کشیده شود و مژه کار بتواند به راحتی تکنیک های خود را به اجرا بگذارد.

مرحله بعدی نوبت باز کردن جا میان مژه های طبیعی می رسد در این مرحله به کمک پنس مخصوص جای قرار گیری تار مشخص شده و بعد با پنس دیگری تار مصنوعی را برداشته و انتهای آن را در چسب فرو کرده و در جای مورد نظر می چسبانند.

در حین کار مژه‌ها مرتب شانه می‌شوند تا همه تارها از هم جدا شوند. علت انجام این کار عدم روی‌هم قرارگرفتن تارها است. زیرا ممکن است تارها روی‌هم قرار گرفته و بعد از کاشت مژه‌های مصنوعی شخص احساس سنگینی در مژه‌های خود کند. در این مرحله تکنسین برای اطمینان از کار خود یکی از مژه‌ها را جدا می‌کند. سپس مژه مصنوعی را به چسب آغشته کرده و روی مژه اصلی جدا شده قرار می‌دهد. سپس با پنس چند ثانیه مژه را فشار می‌دهد تا مطمئن شود مژه‌ها به هم نمی‌چسبند.

کاشت مژه ها به این ترتیب ادامه خواهند داشت تا جاهای خالی کاملا پر شوند. در مرحله بعدی به کمک فن خشک کن چسب را خشک کرده و با این کار پروسه کاشت مژه به پایان می رسد.

لوازم و ابزار مورد نیاز برای کاشت و اکستنشن مژه

 • چسب مخصوص کاشت مژه
 • بادبزن
 • پنس کاشت مژه
 • فرچه‌های ریز
 • سنگ یشم
 • پد تمیزکننده
 • موچین مخصوص
 • پد چشم بدون لینت
 • سر ریمل
 • فرچه دوکاره
 • فرچه زاویه‌دار
 • ابزار بلند کننده مژه‌ها
 • چسب کاغذی مخصوص
 • دستگاه فرکن حرارتی مژه‌ها  
 • مژه‌های مصنوعی باکیفیت و مرغوب
 • پنس سر کج و صاف

نقش هر یک از ابزار‌های کاشت مژه

لوازم و ابزار کاشت و اکستنشن مژه دائمی طبیعی

در روش کاشت مژه کلاسیک از بهترین ابزار کاشت مژه استفاده می‌شود. از جمله این ابزار‌ها که نحوه استفاده از آن‌ها اهمیت زیادی دارد عبارت‌اند از :

فوم پاک‌کننده چشم

از این فوم برای زدودن آلودگی‌ها و ضدعفونی‌کردن مژه‌ها استفاده می‌شود. استفاده از این ابزار کاشت مژه تأثیر بسیار زیادی در میزان تأثیرگذاری چسب بر مژه‌های اکستنشن شده دارد.

پنس سر کج یا سر صاف

پنس سر کج و سر صاف از مهم‌ترین ابزار کاشت مژه کلاسیک هستند. پنس سر کج بیشتر برای برداشتن ملایم و کاشت مژه‌های مصنوعی به کار می‌رود. از ابزار پنس سر صاف نیز برای جداکردن و فاصله‌دار کردن مژه‌ها استفاده می‌شود. استفاده از پنس سر صاف در کاشت مژه کلاسیک در جلوگیری از چسبیدن تارهای مژه به هم بسیار کاربردی است.

پرامیر مخصوص چشم

بهترین گزینه برای پاک‌سازی سطح پلک و مژه‌ها استفاده از پرایمر مخصوص چشم است. استفاده از این محلول تأثیر بسزایی در قدرت چسبندگی چسب دارد.

پد زیر چشم

برای جلوگیری از تماس چسب و مواد شیمیایی با پوست نواحی زیر چشم و پلک‌های پایین تکنسین‌ها از این نوع پد استفاده می‌کنند.

فن خشک‌کننده مژه‌ها

این دستگاه نقش حیاتی در انجام فرایند کاشت مژه کلاسیک دارد. در واقع این دستگاه باعث جلوگیری از تعریق و مرطوب شدن مژه‌ها حین انجام کاشت می‌شود. این دستگاه برای رفع گاز حاصل از چسب نیز به کار می‌رود.

مراقبت‌های بعد از کاشت مژه کلاسیک و اکستنشن مژه کلاسیک

 • استفاده مرتب از روغن زیتون و روغن نارگیل برای رفع سفت شدن بیش از حد مژه‌ها بعد از کاشت مژه کلاسیک
 • مراجعه به‌موقع برای ترمیم اکستنشن
 • قبل از خواب از شامپو بچه برای تمیزکردن هرچه بهتر چشم‌های خود استفاده نمایید.
 • بعد از انجام اکستنشن کلاسیک مژه از ماساژ دادن صورت خود بپرهیزید.
ترمیم کاشت و اکستنشن مژه طبیعی نچرال

هزینه و قیمت کاشت مژه و اکستنشن مژه

بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه کاشت و اکستنشن مژه

به طور کلی می توان گفت که هزینه ها و قیمت کاشت مژه و اکستنشن مژه در ایران بر اساس پارامترهای مختلفی تعیین می شود که ما در این مقاله قصد داریم در این خصوص اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. برای مثال زمانی که صحبت از کاشت مژه طبیعی می شود، باید در نظر داشته باشید که تیم تکنسین ها و متخصصینی که در زمینه کاشت در حال فعالیت هستند، تجربه و تخصصی که دارند، محل آرایشگاه و همچنین مسائلی همچون متریال مورد استفاده در کاشت مژه دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و باید با دقت بسیار زیادی بر این اساس نسبت به کاشت مژه اقدام کنید.

از سوی دیگر اگر بخواهیم در خصوص هزینه های مربوط به اکستنشن مژه نیز با شما صحبت کنیم، باید بگوییم که اصولا مباحثی مانند والیوم مورد استفاده و همچنین میزان تراکم محصولات باید در نظر داشته باشید. در نهایت باید گفت که بهتر است برای استفاده از خدمات کاشت مژه طبیعی و اکستنشن مژه با بهترین کیفیت و قیمت مناسب، به مراکزی مراجعه کنید که خدمات خود را با قیمتی متعادل و متریال بسیار با کیفیت ارائه می دهند.

اسکرول به بالا