سالن زیبایی فرزانه

لمینت و کاور ناخن

لمینت ناخن کوتاه طبیعی

داشتن ناخن های زیبا باعث می شود که شما ظاهر متفاوتی برای خود بسازید. اگر شما امروز از خانم‌ ها سوال بپرسید، همه آن ها به نقش مهم ناخن در زیبایی تاکید دارند. ناخن های طبیعی در بسیاری از افراد به دلایل مختلف زیبایی خوبی ندارد که در چنین شرایطی بهتر است که از لمینت ناخن استفاده شود. لمینت ناخن یا کاور ناخن به فرایندی گفته می‌شود که در آن روی ناخن طبیعی شما روکش می شود تا فرم و استحکام زیبایی پیدا کند. با توجه به اهمیت بالای این مورد، بهتر است که این مطلب را تا انتها مطالعه کنید تا با لمینت ناخن آشنایی لازم را پیدا کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی فرزانه

برای مشاهده نمونه کارهای سالن زیبایی فرزانه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

لمینت ناخن چیست؟

بسیاری از خانم ها هنوز اطلاع درستی از لمینت ناخن ندارند که به همین علت از خدمات لمینت ناخن محروم مانده‌ اند. در لمینت ناخن مواد مخصوص به صورت روکش شده بر روی ناخن شما قرار می گیرند و یک لایه محافظ بر روی آن ایجاد می کنند. کاور ناخن نام دیگری است که برای این کار انتخاب شده است. نکته مهم دیگر این است که کاور ناخن باعث ایجاد یک قوس زیبا بر روی انگشتان شما می شود که جذابیت خاصی به آن ها می بخشد. طبق بررسی هایی که تا به حال انجام شده است، لمینت ناخن طبیعی تر از کاشت ناخن است که به همین علت طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

البته به طور قطع کیفیت کار هر ناخن‌کاری با دیگری متفاوت است و نتیجه کار با توجه به میزان مهارت ناخن کار مشخص خواهد شد. خوشبختانه در کاور ناخن لایه به صورت نازک بر روی ناخن ها کار می شود که همین امر باعث ایجاد زیبایی بیشتری در انگشتان دست خواهد شد. بر همین اساس کسانی که عاشق طرح های ظریف هستند می‌ توانند از این گزینه به نفع خود استفاده کنند.

کاور ناخن چیست و برای چه کسانی مناسب است ؟

بسیاری از افراد فکر می‌کنند که کاور ناخن یک خدمت جداگانه از لمینت ناخن است. در صورتی که هر دو مورد کاملا یکسان هستند و هر دو عبارت برای آن به کار می‌ روند. در حالت کلی کاور ناخن به صورت مستقیم بر روی ناخن طبیعی دست و پا قرار می گیرد و جلوه فوق العاده ای به آن می دهد. بسیاری از خانم ها به دنبال انجام این کار هستند که شما هم می توانید به صورت ویژه آن را انجام دهید. کسانی که به هر دلیلی در ناخن های آن ها ترک ایجاد شده است، می توانند از این راهکار فوق العاده به نفع خود استفاده کنند.

لمینت ناخن دخترانه ساده

همچنین اگر صدف ناخن های دست و پا شما دارای پستی بلندی نازیبا است، می توانید از این راهکار برای زیباسازی آن ها بهره ببرید. ناخن های نازک و شکننده نیز بسیار در معرض خطر هستند که بهتر است از لمینت ناخن برای آن ها استفاده کنید. برخی از خانم ها به بوی انواع لیکوئیدهای کاشت ناخن حساسیت دارند که به آن ها توصیه می شود که از کاور ناخن یا لمینت ناخن بهره ببرند. با توجه به مزایای زیادی که در لمینت ناخن وجود دارد،‌ بهتر است که شما هم آن را در برنامه های خود قرار دهید.

ابزار مورد نیاز برای انجام کاور ناخن

با توجه به این که لمینت ناخن یک کار تخصصی است، باید برای انجام آن از راهکارهای مختلفی استفاده کرد. ابزارهای به کار رفته برای لمینت ناخن حالت اختصاصی دارند و برای این کار ساخته شده اند. سوهان برقی یکی از این ابزارهای مهم است که در بیشتر خدمات ناخن نیز مورد استفاده قرار می گیرد. در بسیاری از موارد ناخن ها نیاز به تراشیدن دارند که این کار با سوهان برقی امکان پذیر خواهد شد. برای اینکه بهتر با ابزارهای کاور ناخن آشنا شوید، برخی از آن ها را به صورت لیست شده بیان می کنیم.

  • عقب زن
  • سر سوهان مانیکور اشکی
  • سر سوهان کاغذی نرم
  • قلم کاشت با پودر
  • لیکویید نیم چرب
  • پودر کاشت بر اساس نظر مشتری
  • قلم کاشت با پودر

ابزارهایی که در بالا نام برده شدند تنها بخشی از وسایلی هستند که برای لمینت ناخن مورد استفاده قرار می گیرند. هر کدام از این ابزارها نقش مهمی در کاور ناخن دارند. یک ناخن کار حرفه ای تمامی این ابزارها را در کنار خود جمع آوری می کند و بعد از آن کار لمینت ناخن را انجام می دهد. خوشبختانه همه این ابزارها در بالاترین کیفیت ممکن در سالن زیبایی فرزانه وجود دارد و لمینت ناخن به نحو احسن انجام می گیرد.

فرق کاور و لمینت ناخن چیست؟

به صورت کلی کاور و لمینت ناخن با یکدیگر تفاوت خاصی ندارند و در اکثر مواقع به جای هم به کار می روند. با این حال اگر می خواهید که تصمیم دقیق تری بگیرید، می توانید که به تفاوت های ریز بین این دو مورد نیز دقت کنید. کاور ناخن به صورت مستقیم بر روی ناخن کار می شود و باعث خوش فرمی ناخن های شما می شود. این در حالی است که در روش لمینت ناخن خیلی به فرم ناخن ها اهمیت داده نمی شود که این نکته نیز در جای خود حائز اهمیت است.

در حالت کلی اگر بیشتر به فکر استحکام ناخن های خود هستید، بهتر است که از روش لمینت ناخن استفاده کنید. فراموش نکنید که این دو مورد تفاوت زیادی با هم ندارند و این شما هستید که باید انتخاب خود را به درستی انجام دهید. نکته مهم این است که شما باید تشخیص روش درست را به ناخن کار خود بسپارید تا بهترین تصمیم ممکن را برای شما بگیرد. مسلما در این حالت از بین کاور ناخن و لمینت ناخن بهترین انتخاب برای شما صورت می گیرد.

فواید و مزایای لمینت ناخن چیست؟

لاک لمینت نچرال دخترانه

دلایل زیادی برای لمینت ناخن وجود دارد که هر کدام از آن ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. یکی از مهم ترین مزایای لمینت ناخن این است که فرم ناخن ها در آن بسیار طبیعی است. برخی از افراد نیز دارای ناخن های شکننده هستند که برای استحکام ناخن های خود می توانند از کاور ناخن استفاده کنند. خوشبختانه زمانی که شما از کاور ناخن بهره می گیرید، میزان دوام لاک بر روی ناخن های شما نیز بیشتر خواهد شد. برخی از خانم ها دارای صدف ناخن کشیده هستند که برای این افراد گزینه فوق العاده ای به حساب می آید.

یکی دیگر از فواید کاور ناخن این است که مدت زمان انجام آن نسبت به کاشت ناخن کمتر است و سریع تر به مرحله آمادگی می رسد. با توجه به مزایای فوق العاده ای که در لمینت ناخن وجود دارد، به شما هم توصیه می کنیم که از این روش استفاده کنید. اگر دوست دارید ناخن‌ های زیبایی داشته باشید، مسلما این روش برای شما مناسب خواهد بود. در حال حاضر لمینت ناخن و کاور ناخن در سالن زیبایی فرزانه انجام می شود که شما هم می توانید در این مرکز کار خود را انجام دهید.

معایب و عوارض کاور کردن ناخن چیست؟

در کنار تمامی فوایدی که در لمینت ناخن دیده می شود، برخی از معایب نیز در آن وجود دارد. بزرگترین عیبی که می توان برای کاور ناخن در نظر گرفت این است که در آن شما نمی توانید قد ناخن ها را بلند کنید. در صورتی که ناخن های شما قد مناسبی دارند می توانید از کاور ناخن استفاده کنید. بیشترین افزایش قدی که می توان در این حالت انجام داد بین یک تا دو میلیمتر است که ارتفاع زیادی به حساب نمی‌ آید.

در صورتی که شما به دنبال راهی هستید که ناخن های خود را بلند کنید،‌ باید از گزینه کاشت ناخن بهره بگیرید. یکی دیگر از عیب های لمینت ناخن یا کاور ناخن این است که برای صدف ناخن کوچک مناسب نیست. به همین جهت کسانی که دارای صدف ناخن کوچک هستند باید از گزینه ای غیر از کاور ناخن بهره ببرند. میزان ماندگاری لمینت ناخن نسبت به کاشت کمتر است که این مورد نیز یکی دیگر از معایب کاور ناخن به حساب می آید. با توجه به نکات گفته شده، شما می توانید کاور ناخن را به بهترین حالت ممکن انجام دهید.

ماندگاری لمینت ناخن چقدر است؟

کسانی که از لمینت ناخن استفاده می کنند، همواره در مورد میزان ماندگاری آن سوال دارند. به صورت کلی میزان ماندگاری کاور ناخن حدود ۲۵ روز است که البته عوامل مختلف بر این موضوع تاثیرگذار هستند. در صورتی که شما مراقبت های خوبی از ناخن خود نداشته باشید این زمان هم کوتاه تر خواهد شد. البته شما می توانید ترمیم لمینت ناخن را بعد از گذشت زمان بیست و پنج روزه انجام دهید. نکته مهمی که باید به آن دقت کنید اهمیت بالای طراحی کاور ناخن است.

برخی از از طرح های کاور ناخن ماندگاری بالاتری دارند که می توانید از این گزینه ها نیز استفاده کنید. در صورتی که شما مایل باشید خواهید توانست که تغییر رنگ را لمینت ناخن انجام دهید و یک رنگ جدید را بر روی آن اجرا کنید. با توجه به توضیحاتی که به شما داده شد، بهتر است که هر چه سریع تر برای لمینت ناخن های خود دست به کار شوید. با توجه به ماندگاری مناسبی که در لمینت ناخن وجود دارد،‌ به شما پیشنهاد می دهیم که از این روش برای زیباسازی ناخن های خود استفاده کنید.

انواع مدل لمینت ناخن و کاور ناخن

مدل های لمینت ناخن و کاور ناخن بسیار متنوع است که هر کس با توجه به سلیقه و علاقه خود انتخاب لازم را انجام می دهد. هر کدام از این مدل ها در نوع خود حائز اهمیت هستند و طرفداران خاص خود را دارند. مدل های لمینت ناخن رنگ بندی متنوعی نیز دارند که شما می توانید از بین این رنگ ها انتخاب درست را صورت دهید. برخی از مدل های لمینت ناخن اکلیل دار هستند که زیبایی خاصی به آن می دهند. به یاد داشته باشید که تعداد زیادی از این مدل ها نیز به صورت براق یا مات کار می شوند. مدل های براق بیشتر برای مراسمات به کار می رود.

لمینت ناخن طبیعی

کاور ناخن می تواند طراحی ترکیبی نیز داشته باشد. در برخی از کاور ناخن ها می توان ترکیبی از دو طرح متفاوت را در کنار یکدیگر مشاهده کرد. قابلیت هک کردن یک اسم یا نوشته نیز بر روی کاور ناخن یا لمینت ناخن وجود دارد که شما می توانید از آن بهره ببرید. هر روز که می گذرد، جدیدترین مدل های لمینت ناخن اجرا می شود که هر کدام از آن ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. طبق بررسی هایی که تا به حال انجام شده است،‌ مدل های لمینت ناخن بسیار متنوع است که به همین علت دست شما برای کاور ناخن باز است.

لمینت ناخن با رابر بیس و بیس ژل

یکی از بهترین کارهایی که می توان برای لمینت ناخن انجام داد استفاده از رابربیس یا بیس ژل است. در واقع رابر یک لایه ژله ای است که میزان انعطاف پذیری ناخن های شما را تا چند برابر افزایش خواهد داد. معمولا لمینت ناخن با رابر بیس بیشتر برای کسانی استفاده می شود که ناخن های شکننده ای دارند و به دنبال راهی برای حفظ آن ها می باشند. در واقع نرم کننده های مختلفی در رابر وجود دارد که همین امر سبب ژله ای شدن رابر بیس خواهد شد.

کاور ناخن با رابر بیس یا بیس ژل به شما این امکان را می دهد تا از ناخن های زیبا و خوش فرم خود لذت ببرید. طبق بررسی هایی که صورت گرفته است، برندهای مختلفی برای تولید رابر بیس وجود دارد که هر کدام از آن ها دارای کیفیت مخصوص به خود هستند. این نکته را فراموش نکنید که انجام کاور ناخن با رابر بیس باید توسط یک فرد حرفه‌ ای صورت بگیرد. سالن زیبایی فرزانه خدمات فوق العاده ای را در نظر گرفته است. شما می توانید برای لمینت ناخن خود از خدمات ویژه این سالن بهره مند شوید.

مراحل انجام لمینت ناخن و کاور ناخن

اگر شما دوست دارید که ناخن های زیبایی داشته باشید، بدون شک استفاده از روش هایی همچون لمینت ناخن و کاور ناخن می تواند برای شما بسیار مناسب باشد. با این حال انجام کاور ناخن نیازمند گذراندن مراحل متعددی است که هر کدام از آن ها در جای خود اهمیت دارند. اولین مرحله برای لمینت ناخن، انجام زیرسازی درست و اصولی است. اگر شما می خواهید که این کار به درستی انجام شود، حتما باید زیرسازی ناخن ها به صورت حرفه ای صورت بگیرد. بعد از این مرحله نوبت به موادگذاری می رسد.

در واقع مواد و ترکیبات لازم برای لمینت ناخن در این مرحله بر روی ناخن ها گذاشته خواهد شد. زمانی که این کار به اتمام رسید، نوبت به سوهان کشی می رسد. اگر شما دوست دارید که یک فرم خاص به لمینت ناخن خود بدهید،‌ در این مرحله ممکن خواهد بود. با توجه به حساسیتی که درباره کاور ناخن وجود دارد، بهتر است که بخش سوهان کشی با دقت بیشتری انجام شود. در بخش نهایی لمینت ناخن نیز باید ناهمواری های موجود بر روی آن برطرف شود تا کار کاور ناخن به اتمام برسد.

مواد لازم برای کاور ناخن

لمینت ناخن

در صورتی که تصمیم شما برای استفاده از کاور ناخن جدی است، باید با مواد مورد نیاز برای کاور ناخن آشنا شوید. برای اینکه بتوان لمینت ناخن را در بالاترین کیفیت ممکن انجام داد، باید تمام مواد اولیه مهم و باکیفیت را آماده کرد. ضد قارچ یکی از این مواد لازم است که برای کاور ناخن مورد استفاده قرار می گیرد. لکویید نیم چرب نیز برای لمینت ناخن اهمیت بالایی دارد که باید این ماده مهم نیز به مقدار کافی تهیه شود. در واقع کمبود هر کدام از این مواد می تواند آسیب های بسیار زیادی به شما وارد کند.

در نهایت آخرین ماده مهمی که برای کاور ناخن به کار می رود پودر کاشت است که اثرات فوق العاده ای بر جای می گذارد. البته پودر کاشت در حالتی به کار می رود که خود مشتری برای آن درخواست داده باشد. در حال حاضر مواد اولیه ای که برای لمینت ناخن دست و پا به کار می روند بسیار متنوع هستند که شما می توانید از هر کدام از این مواد برای لمینت ناخن های خود بهره ببرید.

آیا میتوان کاور ناخن در را در خانه انجام داد؟

یکی از سوالات رایجی که درباره کاور ناخن پرسیده می شود این است که می توان آن را درخانه هم انجام داد؟ در پاسخ به این سوال باید گفته شود که جواب هم مثبت و هم منفی است. در واقع لمینت ناخن در خانه به صورت مستقیم به مهارت های شما بستگی دارد. اگر شما خودتان به کاور ناخن تسلط داشته باشید،‌ می توانید که این کار را در داخل خانه انجام دهید. با این حال اگر دوست دارید که نتیجه کار شما عالی باشد، بهتر است که آن را در سالن زیبایی فرزانه انجام دهید.

در صورتی که تصمیم گرفتید این کار را در خانه انجام دهید، باید از قبل تمامی مواد و ابزارهای لازم برای کاور ناخن را آماده کرده باشید. از آنجایی که این وسایل و مواد تقریبا زیاد است، به شما توصیه می کنیم که لمینت ناخن را در داخل سالن انجام دهید تا نتیجه بهتری برای شما داشته باشد. معمولا کسانی که در سالن مشغول به کار هستند توانایی بیشتری دارند و مسلما نتیجه کار نیز بیشتر مورد توجه شما قرار می گیرد.

قیمت لیمنت ناخن و هزینه کاور ناخن

زمانی که حرف از لمینت ناخن می شود، اولین سوالی که در این زمینه به وجود می آید هزینه آن است. بسیاری از خانم ها دوست دارند که لمینت ناخن را با مناسب ترین قیمت و شرایط ممکن انجام دهند. البته عوامل زیادی بر روی قیمت کاور ناخن تاثیرگذار است که هر کدام از این عوامل باید به صورت جداگانه مورد بررسی قرار بگیرند. اولین عامل تعیین کننده قیمت تعداد ناخن‌های لمینت شده است. اگر شما بخواهید لمینت ناخن خود را به صورت کامل انجام دهید، مسلما هزینه آن نیز بیشتر خواهد شد.

لمینت ناخن کوتاه طبیعی ساده

با این حال اگر کاور ناخن شما به حالت محدود باشد، به همان اندازه نیز هزینه کمتری پرداخت می‌ کنید. نکته مهم بعدی در تعیین قیمت به مدل لمینت ناخن برمی گردد. طرح های بسیار زیادی با کمک کاور ناخن قابل اجرا خواهد بود که شما باید از بین این طرح ها مورد مناسب خود را پیدا کنید. هزینه کاور ناخن در طرح های ساده مسلما ارزان تر است. البته هر سالن زیبایی نیز تعرفه های خاص خود را دارد که تاثیر بسیار زیادی در تعیین قیمت کاور ناخن خواهد داشت.

بهترین آرایشگاه زنانه لمینت ناخن در سعادت آباد و شهرک غرب

خدمات ناخن سالن زیبایی فرزانه

یکی از سوالات رایجی که درباره کاور ناخن پرسیده می شود این است که می توان آن را درخانه هم انجام داد؟ در پاسخ به این سوال باید گفته شود که جواب هم مثبت و هم منفی است. در واقع لمینت ناخن در خانه به صورت مستقیم به مهارت های شما بستگی دارد. اگر شما خودتان به کاور ناخن تسلط داشته باشید،‌ می توانید که این کار را در داخل خانه انجام دهید. با این حال اگر دوست دارید که نتیجه کار شما عالی باشد، بهتر است که آن را در سالن زیبایی فرزانه انجام دهید.

در صورتی که تصمیم گرفتید این کار را در خانه انجام دهید، باید از قبل تمامی مواد و ابزارهای لازم برای کاور ناخن را آماده کرده باشید. از آنجایی که این وسایل و مواد تقریبا زیاد است، به شما توصیه می کنیم که لمینت ناخن را در داخل سالن انجام دهید تا نتیجه بهتری برای شما داشته باشد. معمولا کسانی که در سالن مشغول به کار هستند توانایی بیشتری دارند و مسلما نتیجه کار نیز بیشتر مورد توجه شما قرار می گیرد.

سخن پایانی

داشتن ناخن های زیبا برای هر خانمی جذابیت ایجاد می کند که به همین علت بسیاری از خانم ها به سراغ لمینت ناخن یا کاور ناخن می روند. شما با استفاده از این روش می توانید ناخن های زیبایی برای خود ایجاد کنید و به آن انعطاف پذیری بیشتری بدهید. خوشبختانه لمینت ناخن در سالن زیبایی فرزانه به بهترین کیفیت ممکن انجام می شود که شما هم می توانید از آن بهره ببرید. مسلما با کاور ناخن های خود می توانید در جلسات مختلف بدرخشید.

اسکرول به بالا