سالن زیبایی فرزانه

لیفت و لمینت مژه و ابرو - بوتاکس ابرو

بهترین مدل لیفت و لمینت مژه دائمی با مواد طبیعی و ضد حساسیت - صابون لیفت ارگانیک - بوتاکس مای لمینیشن

خدمات مژه بخش بزرگی از کارکرد‌هایش را با خدمات لیفت و لمینت مژه ارائه می‌دهد. زیبایی چشم‌ها برای همه‌ی خانم‌ها مهم است و به‌ غیر از ویژگی‌های شمایلی و ذاتیِ رنگ و فرم چشم‌هایشان، می‌توانند روی حالت و چگونگی قرارگیری مژه هایشان هم حساب ویژه‌ای باز کنند. برخلاف فرم طبیعی چشم‌ها که کار‌های کم‌ تر و حتماً پرهزینه‌ای می‌توان برای نزدیک کردن آن‌ها به ظاهر ایده ال انجام داد، برای زیبایی مژه‌ها روش‌های گوناگون و ارزانی وجود دارد.

اینستاگرام سالن زیبایی فرزانه

برای مشاهده نمونه کارهای سالن زیبایی فرزانه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

دلیل عدم رضایت از مژه‌ها ممکن است کم‌پشتی، حالت نامناسب یا رنگ آن‌ها باشد اما خبر خوب این است که تقریباً برای تمامی این مشکل‌ها راه‌ حلی پیدا شده است. جدا از راهکار‌های خانگی و استفاده از مواد آرایشی، خانم‌ها می‌توانند از طریق مراجعه به آرایشگاه ها و مراکز تخصصی خدمات مژه و بهره‌مندی از روش‌هایی مثل کاشت مژه و اکستنشن مژه، برخی از مشکلات خودشان را برطرف کنند. مدتی می‌شود که با اضافه شدن عمل‌های لیفت و لمینت مژه به خدمات دیگر، بخش‌هایی تخصصی و جزئی‌تر از خواست‌های خانم‌ها برای داشتن مژه‌هایی زیبا و ایده ال پاسخ داده شده است.

لیفت و لمینت مژه چیست؟

لیفت و لمینت مژه روشی است که برای افرادی با فرم مژه‌های کوتاه، بی‌حالت و رو به پایین مناسب است. لیف کردن در اصطلاح به معنی کشیدن به بالا است و در مورد مژه هم که به کار برود، با بالا کشیدن تار‌ها معنا پیدا می‌کند. طی این روش ظاهر مژه‌ها تاب‌ دار، کلفت‌ تر، پر رنگ‌ تر و در نتیجه پر پشت‌ تر به‌ نظر می‌رسد. جدا از چیزی که در ظاهر نشان می‌دهد، در عمل هم با تقویت مژه باعث رشد بهتر تار‌ها می‌شود.

مراکز خدمات مژه به افرادی که با مشکلات ظاهری مژه مواجه هستند، با روش‌های مختلف کمک می‌کند. به‌طورکلی سه نوع خدمت را در مورد مژه‌ها می‌توان برشمرد:

۱- خدمات با تأثیر کوتاه مدت: که بیشتر توسط خودِ فرد و از طریق آرایش کردن میسر می‌شود.

۲- خدمات با تأثیر نیمه دائمی: که توسط آرایشگاه‌ها و مراکز خدمات مژه انجام می‌گیرد. منظور از نیمه دائمی خدمتی است که تأثیر آن تا مدتی مشخص باقی بماند و کم کم بر اثر مرور زمان از بین برود که از ان میتوان خدماتی را تحت عنوان فیبروز و هاشور ابرو نام برد.

۳- خدمات با تأثیر دائمی: که بیشتر به خدماتی تحت عنوان کاشت مژه شناخته می‌شد و توسط مراکز تخصصی انجام می‌شود.

مدل لیفت و لمینت مژه دائمی با مواد طبیعی و ضد حساسیت - صابون لیفت ارگانیک - بوتاکس مای لمینیشن

نکته‌ای که در مورد تمامی خدمات بالا وجود دارد این است که نوع این خدمات بر اساس ترجیح و افق انتظار و درنظر گرفتن شرایط افراد انتخاب می‌شود. بعضی از خانم‌ها وقت و حوصله‌ی کافی برای انجام کار‌های روزانه مثل ریمل کشیدن ندارند و از تأثیر کوتاه مدت آن هم دلزده می‌شوند. بعضی دیگر هم از تأثیر خدمات دائمی، به دلیل صرف وقت و هزینه‌ی بالای آن می‌ترسند و در عمل از رسیدن به خواسته‌هایشان باز می‌مانند، اما معمولاً خدمات نیمه دائمی بیشتر مورد قبول خانم‌های مختلف قرار می‌گیرد و آن‌ها را زودتر به انجام دادن اقدامی در راستای رسیدن به منظورشان متقاعد می‌کند.

لیفت و لمینت مژه جزو خدمات با تأثیر نیمه‌دائمی مژه قرار می‌گیرد. طی این روش‌ها تار‌های مژه ضخیم می‌شود، حالت دلخواه و معمولاً رو به بالا به خود می‌گیرد و ریشه‌های آن از طریق تقویت با مواد معدنی محکم‌تر می‌شود. هر دو جزو  اصلی‌ترین و مورد درخواست‌ترین خدمات مژه هستند و با مزیت‌هایشان رضایتمندی بیشتری را حاصل می‌کنند.

فرق و تفاوت لیفت و لمینت مژه

لیفت مژه به فرآیند کشیدن، ضخیم کردن و حالت دادن مژه‌ها می‌گوید.

لمینت مژه رنگ کردن مژه با رنگ‌های مخصوص مژه را هم به مراحل عمل لیفت اضافه می‌کند.

درواقع این دو روش فرق اساسی با هم ندارند، فقط در برخی مراحل کار و جزئیات مواد و اقلام همراه با مواد، با هم فرق می‌کنند. برای برخی از خانم‌ها که درخواست تغییر رنگ مژه‌ها را دارند، لمینت خدمت مضاعفی را به نتیجه و هدف اصلی هر دو مورد که حالت دادنِ نیمه دائمی به مژه‌ها است، اضافه می‌کند.

بهترین روش و مراحل لیفت و لمینت مژه چگونه است؟

مدل لیفت و لمینت مژه دائمی با مواد طبیعی و ضد حساسیت - صابون لیفت ارگانیک - بوتاکس مای لمینیشن

لیفت و لمینت مژه‌ها تقریباً به روش مشخص و واحدی انجام می‌گیرد، اما بحث بهترین روش که مطرح باشد، در درجه اول تخصص مرکز خدماتی و در درجه دوم کیفیت مواد به کار رفته روی مزه‌ها اهمیت دارد.

مراحل کار و انجام لیفت و لمینت مژه به ترتیب به شرح زیر است:

 • شست‌وشو و ضدعفونی کردن نواحی دور چشم و به‌خصوص ساقه‌ی مژه‌ها
 • کار گذاشتن پد مراقبتی زیر چشم، برای ایمنی چشم‌ها و پوست صورت
 • پوشش دادن رول یا ماده سیلیکونی بالای مژه‌ها و روی پلک، برای آسیب نرسیدن به پوست پلک و همین‌طور چسبیدن تار‌ها روی آن
 • چسباندن مژه‌ها به پوشش سیلیکونی، با چسب مخصوص
 • آغشته کردن تار‌ها به محلول لیفت یا حالت دهنده، به مدت معلوم (حدود ۱۰ دقیقه)
 • حالت‌دهی به تار‌های مژه با‌شانه و براش مخصوص
 • آغشته کردن تار‌های مژه به ماده تثبیت‌کننده یا فیکس
 • رنگ کردن تار‌های مژه با رنگ مخصوص مژه (این مرحله فقط در روش لمینت وجود دارد)
 • آغشته کردن تار‌ها به محلول کراتینه تقویت‌کننده
 • انتظار به مدت معلوم (۴۰ تا ۶۰ دقیقه)
 • جداسازی پوشش سیلیکونی

در آرایشگاه‌ها و مراکز خدمات مژه مختلف، ممکن است این مراحل کم و زیاد شود. مواد لیفت و لمینت معمولاً در پک‌های سه جزئی یا بیشتر ارائه می‌شود و ممکن است دستورالعمل‌های متفاوتی هم داشته باشد. بسیاری از مراکز خدمات مژه و سالن‌های زیبایی نه تنها از مواد مرغوبی استفاده نمی‌کنند، بلکه مراحل ابتدایی کار را هم که بیشتر مربوط به پاکسازی و مراقبت از چشم‌ها می‌شود رعایت نمی‌کنند.

مدل لیفت و لمینت مژه دائمی با مواد طبیعی و ضد حساسیت - صابون لیفت ارگانیک - بوتاکس مای لمینیشن

این خطا و سهل‌انگاری ممکن است عواقب شدیدی برای افراد ایجاد کند. پس بهترین روش لیفت و لمینت را شاید بتوانیم روشی بدانیم که تمامی مراحل کار را یک به یک رعایت می‌کند. از این جهت شاید بد نباشد مرحله‌ای دیگر را هم که ممکن است کم‌تر به خودِ کارِ لیفت و لمینت مرتبط به نظر برسد، به قبل از اولین مراحل اضافه کنیم که همان انتخاب مرکز خدماتی مناسب است.

محلول لیفت مژه

می‌توان محلول‌هایی را که به لیفت یا بالا بردن مژه‌ها کمک می‌کنند به دو دسته کلی تقصیم کرد: 

محلول‌های طبیعی

مدل لیفت و لمینت مژه دائمی با مواد طبیعی و ضد حساسیت - صابون لیفت ارگانیک - بوتاکس مای لمینیشن

محلول‌های طبیعی بیشتر همان‌هایی هستند که برای رفع مشکل مژه‌ها در خانه به کار می‌رود. عملکرد آن می‌تواند گاهی مناسب و گاهی به دلیل مشاوره و انتخاب غلط نامناسب باشد. به صرف حوصله و وقت کافی نیاز دارد. استفاده از محلول‌های طبیعی بیشتر به صورت روغنی توصیه می‌شود. افراد می‌بایست در مورد میزان مصرف، زمانِ لازم برای استراحت و اثرگذاری روی تار‌ها و انجامِ اقدامات بهبود دهنده راهنمایی بگیرند. همراه با آن‌ها باید از وسایل مخصوص کشیدن و فر کردن مژه‌ها هم استفاده کرد.

محلول‌های مصنوعی

همان محلول‌هایی هستند که برای روش‌های لیفت و لمینت در مراکز خدمات مژه به کار می‌رود. البته این محلول‌ها به‌خصوص در بخش کراتینه و تقویت‌کننده، منشأ طبیعی دارد. درصد بالای مواد طبیعی به کار رفته در آن‌ها میزان مرغوبیتشان را تعیین می‌کند. به دلیل استفاده از ترکیبات خاص قطعاً بهتر از محلول‌های طبیعی عمل می‌کند. همینطور زمان اثرگذاری پایین و ماندگاری بالاتری دارند.

لمینت مژه کوتاه

لمینت برای مژه‌های کوتاه‌تر هم به این دلیل که طی فرآیند اجرای آن بر روی تار‌های مژه محلول تقویت‌کننده اجرا می‌شود، مناسب است. بلند کردن و حالت‌دهی به مژه‌های کوتاه به‌ وسیله‌ی ابزار‌های خانگی مثل فر مژه ممکن نیست. استفاده از فر مژه احتمال از جا درآمدن تار‌ها را بالا می‌برد. محلول تقویت‌کننده لمینت مژه عملاً موجب حفظ تار‌های موجود و رشد بهتر آن‌ها می‌شود. خانم‌ها ممکن است حتی در مواردی شاهد رشد مژه‌های جدید و بهبود تار‌های از دست داده خودشان شوند. فرآیند رنگ کردن با رنگ‌های مخصوص در روش لمینت، به مژه‌های کوتاه کمک می‌کند تا جلوه‌ی بلندتری به خود بگیرند.

ریمو لیفت و لمینت مژه در خانه چگونه انجام می‌شود؟

به عمل بازگرداندنِ سریع تأثیرات لیفت و لمینت، ریمو لیفت می‌گویند.

افرادی که تحت این روش به مژه‌های خود حالت یا رنگ داده‌اند، ممکن است از نتیجه‌ی کار راضی نباشند. ریمو کردن لیفت به آن‌ها این امکان را می‌دهد که با انجام اعمالی، زودتر از زمانِ دوام طبیعی لیفت، آثارش را از روی مژه‌های خود از بین ببرند. دلایل زیادی ممکن است افراد را به ریمو لیفت ترغیب کند. ریمو لیفت و لمینت برای افرادی که از اجرای نادرست عمل و حالت گرفتنِ نادلخواه تار‌های مژه رنج می‌برند یا احساس هماهنگ نبودن با صورت را دارند یا از آن خسته و دلزده شده‌اند، مناسب است. آن‌ها در صورتی که نتیجه‌ی سریع‌تری می‌خواهند می‌توانند این کار را در مراکز خدمات مژه انجام دهند. اگر زمان برایشان مطرح نیست و به بازگشت تدریجی‌تر نتیجه علاقه‌مندند، می‌توانند از طریق روش‌های خانگی، ریمو لیفت را انجام بدهند.

مدل لیفت و لمینت مژه دائمی با مواد طبیعی و ضد حساسیت - صابون لیفت ارگانیک - بوتاکس مای لمینیشن

حمام کردن

تأثیر مواد لیفت و لمینت به‌ مرور زمان از طریق تماس با آب داغ کم‌ رنگ و کم‌ رنگ‌ تر می‌شود. زیاد حمام کردن یا شست‌وشوی مداوم مژه‌ها با آب داغ مهم‌ترین کاری است که باید برای ریمو لیفت انجام داد. هرچه قدر این کار را بیشتر انجام بدهید، نتیجه کار را زودتر به حالت عادی برمی‌گردانید.

روغن‌های طبیعی

برخی از روغن‌های مواد طبیعی مثل روغن کرچک و روغن نارگیل خاصیت اثرگذاری بر روی کراتین دارد. برای بازگرداندن حالت لیفت و حتی رنگ لمینت مژه‌ها، می‌توان از این روغن‌ها استفاده کرد. روزانه چند بار آغشته کردن تار‌ها به مقدار کمی روغن کرچک یا نارگیل، حتماً خاصیت محلول‌های لیفت را کم می‌کند.

کیت‌های لوسیون لیفت

اگر به دنبال راهکاری ایمن‌تر از استفاده از روغن‌های طبیعی هستید، از محصولاتی که به‌عنوان کیت‌های لوسیون لیفت در بازار موجود هستند استفاده کنید.این محصولات عموماً حاوی روغن‌ها و به‌ خصوص روغن کرچک است. با روش استفاده مشخص و همین‌طور براش و ابزار‌های به کارگیری دیگری که همراه دارد به شما این امکان را می‌دهد که از آن به میزان، مراتب و روش درست استفاده کنید و مژه‌هایتان را به حالت قبل بازگردانید.

براش و محلول پِرم

محلول شیمیایی پرم که محلولی قدیمی‌تر برای فر کردن مژه‌ها است، می‌تواند شما را برای بازگرداندن نتیجه لیفت و لمینت کمک کند. به دلیل این‌ که شیمیایی است زیاد توصیه نمی‌شود، اما اگر زمانِ نتیجه‌گیری برایتان مهم است و وقت مراجعه به مراکز خدمات مژه را هم ندارید، می‌توانید از محلول‌های پرم مژه به میزان کم استفاده کنید.

معایب و عوارض لیفت و لمینت مژه چیست؟

مثل هر روش داخلی دیگری، لیفت و لمینت مژه هم می‌تواند عوارضی داشته باشد. شایع‌ترین عارضه که بیشتر به شرایط خودِ فرد مربوط می‌شود، آلرژی یا حساسیت دادن به محلول‌ها است. بعضی از متقاضیان عمل احتمالاً به محلول‌ها حساسیت دارند و در صورت تماس پیدا کردن با آن‌ها پوستِ پلک و دور چشم‌هایشان ملتهب می‌شود. این التهاب عمل را دردناک یا غیرممکن می‌کند. برای فهمیدن این‌ که فرد به مواد لیفت حساسیت دارد یا نه راهکار ساده‌ی آزمایش کردنِ تأثیر مقدار کمی از آن روی پلک انجام می‌گیرد و اگر موردی نبود، عمل انجام می‌گیرد.

موارد دیگر بیشتر به روش انجام‌گیری و خطا‌های انسانی مربوط می‌شود. عواقب حاد به‌طور محدود پیش می‌آید، اما اگر عوارضی به وجود آمد، دلیل آن را باید در سه جنبه بررسی کرد.

اول: اجرای غلط توسط مراکز خدمات مژه

دوم: استفاده از مواد نامرغوب

سوم: مراقبت کم یا غیرمسئولانه

عوارض این روش‌ها هرچه که باشد، حتماً به دلیل کوتاهی رخ داده است.

مهم‌ترین عارضه‌ای که با عمل لیفت و لمینت ممکن است رخ دهد، عفونت یا حتی آسیب به چشم است. اگر موارد بهداشتی و شست‌ و شوی اولیه خوب انجام نشده باشد، ممکن است چشم آسیب ببیند. برای کم کردن از احتمال این خطا، دقت و استفاده از پد‌های مخصوص زیر چشم و مواد طبیعی و مناسبِ ضدعفونی‌کننده توصیه می‌شود.

استفاده از مواد نامرغوب ممکن است باعث آسیب با تار‌های مژه‌ها و ریزش آن‌ها شود. پس دقت کنید که مرکز خدماتی مژه هایتان حتماً از مواد مرغوب استفاده کند.

احتمال وارونه شدن مژه‌ها، بی‌نظمی تار‌ها، ظاهر نه‌چندان دل‌چسب و… هم عوارضی دیگر است که ممکن است بر اثر نابلدی افراد در آرایشگاه‌ها اتفاق بیفتد.

درست مراقبت نکردن و جدی نگرفتن نکات بعد از عمل هم عامل دیگری است که باعث عارضه می‌شود. خیلی از عوارض ریزودرشت به دلیل رفتار غیرمسئولانه خود فرد اتفاق می‌افتد. ممکن است تقصیر را به گردن کیفیت پایین مواد یا کار نابلدی آرایشگرتان بیندازید، اما قبلش از خودتان سؤال کنید که آیا مراقبت‌های لازم را برای مژه‌هایم انجام داده‌ام یا نه.

اینستاگرام سالن زیبایی فرزانه

برای مشاهده نمونه کارهای سالن زیبایی فرزانه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

فواید و مزایای لیفت و لمینت مژه

 • باعث توقف یا ایجاد خلل در چرخه‌ی طبیعی مژه‌ها نمی‌شود. لیفت در مقایسه با عمل تهاجمی‌ای مثل اکستنشن مژه، تار‌ها را محدود نمی‌کند و مشکلی برای چرخه‌ی رشد ایجاد نمی‌کند.
 • تار‌های با خواص محلول‌های تقویت‌کننده عملاً یک چرخه‌ی درمانی را تجربه می‌کنند. بسته به میزان به کار روی مواد مفید، طبیعی و پرخاصیت در محلول‌های لیفت، تار‌های مژه به مرور زمان ضخیم و سالم می‌شود.
 • چشم‌ها را بازتر نشان می‌دهد. دلیل اصلی انجام این عمل زیبایی است و طبیعتاً نتیجه‌اش هم بیشتر از موارد دیگر بر روی همین موضوع تأکید خواهد کرد.
 • طی زمان کوتاهی انجام می‌شود. یک عمل لیفت یا لمینت بیشتر از ۱ یا ۲ ساعت وقتتان را نمی‌گیرد.
مدل لیفت و لمینت مژه دائمی با مواد طبیعی و ضد حساسیت - صابون لیفت ارگانیک - بوتاکس مای لمینیشن
 • در این روش برخلاف عمل اکستنشن از چسب مژه و مژه مصنوعی استفاده نمی‌شود. چسب و مژه مصنوعی ممکن است برای پلک مضر باشند و بهتر است از آن‌ها کم‌تر استفاده شود.
 • طبیعی جلوه می‌کند. جلوه‌ی تازه، از مواد یا جزئی اضافه و مصنوعی ناشی نمی‌شود و زیبایی را مژه‌های خود فرد نشان می‌دهد.
 • روشی نیمه دائمی است و به نسبت زمانی که برای انجام‌گیری آن صرف می‌شود، ماندگاری بالایی دارد.
 • استفاده از مواد آرایشی را به حداقل می‌رساند یا احساس نیاز به آن را به‌طور کامل از بین می‌برد.
 • به‌راحتی با آب شسته نمی‌شود.
 • می‌تواند به اقدامات زیباسازی دیگر ترکیب و مکمل شود و به جلوه و زیبایی چشم‌ها بیفزاید.
 • برخلاف ریمل و مواد آرایشی با تماس دست یا سایش لباس از ریخت نمی‌افتد.
 • برخلاف استفاده از مژه‌های مصنوعی، پلک را سنگین نمی‌کند.
 • محدودیت خاصی از لحاظ کسب شرایط عمل نمی‌خواهد همه حتی خانم‌های باردار هم می‌توانند این عمل را برای مژه‌هایشان انجام بدهند.
 • دردناک نیست.
 • در بهترین مراکز خدمات مژه انجام می‌شود.

مدت ماندگاری لیفت و لمینت مژه

ماندگاری لیفت و لمینت نیمه دائمی است؛ یعنی تأثیراتش تا مدتی نسبتاً طولانی می‌ماند، بعد رفته‌ رفته کم می‌شود و درنهایت از بین می‌رود. به‌طور معمول تأثیرات عمل لیفت تا دو ماه و تأثیرات عمل لمینت تا سه ماه باقی می‌ماند. این زمان برای هر فرد و بسته به شرایط و میزان مراقبت‌های خودش متفاوت است و ممکن است زیادتر یا کم‌تر باشد.

مدل لیفت و لمینت مژه دائمی با مواد طبیعی و ضد حساسیت - صابون لیفت ارگانیک - بوتاکس مای لمینیشن

سیکل رشد مژه‌ها در هر فرد معیاری تعیین‌کننده برای ماندگاری عمل است. طبیعی است که افراد با سیکل کوتاه رشد مژه‌ها باید زودتر به فکر تجدید عمل بیفتند.

همیشه در هر درمانی نقش مراقبت‌های بعد از درمان بارز است و عمل‌های مژه هم شامل این قاعده می‌شوند.

برای ماندگاری بیشتر تأثیرات این روش‌ها بر روی مژه، مواردی وجود دارد که می‌توان انجام داد. در وهله‌ی اول مراجعه به مرکز متخصص خدمات مژه و استفاده از مواد باکیفیت، ماندگاری عمل را بالا می‌برد. بعد از آن مدارا با مژه‌ها و رعایت نکاتی مثل به حداقل رساندن تماس تار‌ها با آب داغ و انگشتان دست و براش‌ها، استفاده از مواد آرایشی با کیفیت، نخوابیدن روی صورت و… به ماندگاری لیفت و لمینت کمک می‌کند.

نکات مراقبتی لیفت و لمینت مژه قبل و بعد

مدل لیفت و لمینت مژه دائمی با مواد طبیعی و ضد حساسیت - صابون لیفت ارگانیک - بوتاکس مای لمینیشن

قبل از انجام لیفت و لمینت مژه نیاز به انجام اقدام خاصی نیست، فقط بهتر است از چند روز قبل از عمل به بهداشت مژه‌ها بیشتر توجه کنید. در صورت تمایل می‌توانید از محلول‌های مرطوب‌کننده استفاده کنید تا تار‌های کمتری دچار شکستگی شوند.

مراکز خدماتی مژه بعد از عمل نکات مراقبتی را به شما گوشزد خواهند کرد که مهم‌ترین آن به شرح زیر است:

 • در ۲۴ ساعت اول بعد از عمل باید از استحمام و دوش گرفتن خودداری کرد چون مواد هنوز به‌طور کامل خشک نشده‌اند و به زمان بیشتری نیاز دارند که ساختار نهایی خودشان را بگیرند.
 • استفاده از مواد پاک‌کننده و آرایشی تا ۴۸ ساعت بعد از عمل ممنوع است.
 • تماس دست و لباس با مژه باید به حداقل برسد.
 • تا یک هفته بعد از عمل نباید به سونا، جکوزی و استخر مراجعه کرد.
 • نکات مراقبتی دیگر مربوط به موارد کلی‌تر می‌شود که بسته به شرایط فرد و نتیجه‌ی عمل، باید رعایت شود.

لیفت و لمینت ابرو

زمانی که به صورت نگاه می کنیم، ابرو به عنوان یکی از مهم ترین قسمت های تاثیرگذار بر زیبایی شناخته می شود و همین مسئله باعث شده است تا از روش های مختلف برای زیبایی بیشتر این قسمت از صورت استفاده شود. به خصوص بانوان که همواره تلاش می کنند تا ابروهای زیباتری داشته باشند، از خدماتی مانند لیفت ابرو و لمینت ابرو استفاده می کنند. باید در نظر داشته باشید که با گسترش تکنولوژی و پیشرفت علم زیبایی، روش های زیبایی بسیار زیادی برای صورت به وجود آمده است که از جمله مهم ترین آن ها می توان به لیفت ابرو و لمینت ابرو اشاره داشت.

مدل لیفت و لمینت مژه دائمی با مواد طبیعی و ضد حساسیت - صابون لیفت ارگانیک - بوتاکس مای لمینیشن

 ما در این مقاله با شما همراه هستیم تا در خصوص خدمات لیفت ابرو و لمینت ابرو با شما صحبت کنیم و اطلاعاتی را در این حوزه با شما به اشتراک بگذاریم که یقینا می تواند برای شما مفید واقع شود.

با توجه به حساسیت بسیار زیادی که ابرو بر زیبایی دارد و اهمیت سلامتی پوستی و سلامت کل بدن، این مقاله به شما کمک می کند تا تصمیم گیری بهتری را در خصوص انتخاب و استفاده از خدمات لیفت ابرو و لمینت ابرو داشته باشید. با ما همراه شوید تا اطلاعات بیشتری را در این خصوص با شما به اشتراک بگذاریم که یقینا می تواند برای شما مفید واقع شود.

لیفت و لمینت ابرو چیست؟

بهترین مدل لیفت و لمینت مژه دائمی با مواد طبیعی و ضد حساسیت - صابون لیفت ارگانیک - بوتاکس مای لمینیشن

تقویت و حالت دادن به ابرو ها با استفاده از لیفت ابرو و لمینت ابرو به صورت کاملا حرفه ای امکان پذیر بوده و شما می توانید با استفاده از این روش، تارهای ابرو خود را تقویت و پرپشت تر کنید. با توجه به این که ریزش ابرو و همچنین کم پشت بودن ابرو امروزه به عنوان یک معضل شناخته می شود، استفاده از خدمات لیفت ابرو و لمینت ابرو می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش رو به شمار می رود.
همچنین باید در نظر داشته باشید که این دو روش زیبایی ابرو به ویتامینه و زیبایی بیشتر ابروی شما کمک شایانی خواهد داشت. در صورتی که قصد دارید در این خصوص اطلاعات بیشتری به دست بیاورید، با ما در ادامه همراه شوید.

فرق و تفاوت لیفت ابرو و لمینت ابرو

با توجه به تمامی توضیحات بیان شده در قسمت بالا شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که لیفت ابرو چه تفاوت هایی با لمینت ابرو دارد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که لیفت ابرو به عنوان روشی شناخته می شود که برای تغییر حالت و به بالا کشیدن ابرو مورد استفاده می باشد. با این حال، لمینت ابرو به فرآیندی گفته می شود که در آن به صورت گیاهی ابروها کراتینه شده و شما می توانید ابروهای پرپشت تر و زیباتری را در عین بالا کشیدن آن ها داشته باشید. شما قادر هستید که هر دو روش بیان شده را به صورت همزمان انجام دهید و با توجه به شباهت بسیار زیادی که این دو روش دارند، استفاده از این خدمات (لیفت ابرو و لمینت ابرو) به صورت همزمان امروزه بسیار رایج شده است.

علت افتادگی ابروها چیست؟

چرا باید لیفت ابرو را انجام دهیم یا ابرو را لمینت کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که لیفت ابرو زمانی بیشتر احساس می شود که افتادگی ابرو روی داده باشد. در واقع این دسته از بانوان همواره شکایت از صورتی دارند که حالت غم گرفته است. از این روی باید پیش از این که در خصوص لیفت ابرو به عنوان روش درمانی توضیحات بیشتری بیان کنیم، در خصوص دلایلی صحبت کنیم که باعث می شود افتادگی ابروها روی دهد.

بهترین مدل لیفت و لمینت مژه دائمی با مواد طبیعی و ضد حساسیت - صابون لیفت ارگانیک - بوتاکس مای لمینیشن

باید در نظر داشته باشیم که بروز افتادگی ابرو می تواند به دلیل عواملی همچون ژنتیک و سن افراد باشد. رسیدگی به پوست می تواند تا حدی از بروز این مسئله جلوگیری به عمل بیاورد. برای درمان افتادگی ابرو، توصیه می شود که حتما روش لیفت ابرو را انجام دهید. به کارگیری این روش باید توسط یک شخص متخصص انجام شود تا برای شما مشکلی روی ندهد.

انواع روش و مدل لیفت و لمینت ابرو

برای لمینت و لیفت ابرو می توانیم از روش های مختلفی استفاده کنیم که در این قسمت از مقاله به بررسی بیشتر آن خواهیم پرداخت. لیفت ابرو را می توانیم با مواد انجام دهیم که در این روش باید مواد کراتین مورد استفاده قرار گیرد و همچنین از موادی استفاده می شود که بر روی ابرو اعمال می شوند. استفاده از تزریق بوتاکس از دیگر روش هایی است که برای لیفت ابرو مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از نخ در لیفت ابرو و جراحی کردن برای این کار نیز امروزه بسیار پرکاربرد بوده و شخص می تواند از این روش ها استفاده داشته باشد. استفاده از فیلر را می توان از دیگر روش های لیفت ابرو دانست. در ادامه بیشتر در خصوص استفاده از مواد کراتین و صابون لیفت ابرو با شما صحبت خواهیم.

لیفت و لمینت ابرو با مواد کراتین

لیفت ابرو با استفاده از مواد کراتین و لمینت ابرو با استفاده از همین مواد انجام می شود و باید در نظر داشته باشید که استفاده از این خدمات برای پرپشت کردن ابرو بسیار مورد استفاده می باشد. باید در نظر داشته باشید که استفاده از مواد کراتین باعث ضخیم شدن تار ابروی شما می شود و به رنگ گرفتن آن و جلوه دادن ابرو نیز کمک می کند. همچنین با استفاده از خدمات لمینت و لیفت ابرو با مواد کراتین شما قادر هستید که از بروز افتادگی ابرو جلوگیری به عمل بیاورید. همین مسئله باعث شده است تا کاربران بتوانند از این خدمات استفاده داشته باشند.

استفاده از صابون لیفت ابرو

بهترین مدل لمینت مژه و لیفت مژه دائمی با مواد طبیعی و ضد حساسیت - صابون لیفت ارگانیک - بوتاکس مای لمینیشن

در صورتی که برای ابروهای نازک خود قصد دارید از لیفت ابرو استفاده کنید، صابون لیفت ابرو می تواند برای شما گزینه ای بسیار مناسب به شمار رود که امروزه در دسترس شما قرار گرفته است و شما قادر هستید از آن استفاده داشته باشید. صابون لیفت ابرو به عنوان محصولی شناخته می شود که با Ph بسیار پایینی طراحی می شود و از بروز سوزش در ابرو جلوگیری به عمل می آورد. باید در نظر داشته باشید که این محصولات با ترکیبی از گلیسیرین در بازار عرضه می شوند و قادر هستند که حالت ابروی شما را ثابت نگه دارند. برای لیفت ابرو می توانید از صابون مخصوص این امر استفاده داشته باشید.

ترفند های پرپشت کردن ابرو با مواد ارگانیک

در صورتی که دوست دارید ابروی پرپشت داشته باشید و در عین حال فعلا قصد لیفت ابرو یا لمینت را ندارید، می توانید از ترفند هایی که در ادامه گفته می شود استفاده کرده و با استفاده از مواد ارگانیک نسبت به پرپشت کردن ابرو اقدام کنید.

استفاده از روغن نارگیل می تواند یکی از بهترین اقداماتی باشد که برای پرپشت کردن ابرو مورد استفاده بوده و شما می توانید با ماساژ دادن روغن نارگیل بر روی ابرو و نگه داشتن آن از شب تا صبح، ابروهای بسیار پرپشت و زیبایی داشته باشید.

روغن درخت چای را می توان یکی از دیگر روش های مربوط به پرپشت کردن ابرو دانست. در نظر داشته باشید که این محصول با ماندگاری بالا بر روی ابرو می تواند باعث می شود که ابروهایی پرپشت داشته باشید. در صورتی که به این روغن حساسیت دارید، از آن استفاده نکنید.

با توجه به دو روش ذکر شده در قسمت بالا شما قادر هستید که ابروهایی پرپشت داشته باشید و بدون مشکل ابروهایی بسیار زیبا را داشته باشید. در ادامه توضیحات بیشتری در خصوص لیفت ابرو و لمینت ابرو برای پرپشت کردن با شما صحبت خواهیم داشت.

لیفت و لمینت ابرو در خانه با مواد طبیعی

استفاده از مواد طبیعی برای لیفت ابرو و لمینت بسیار کاربردی بوده و شما قادر خواهید بود با استفاده از مواد ارگانیک مانند روغن نارگیل یا روغن درخت چای به این مهم دست پیدا کنید. در نظر داشته باشید که به این منظور می توانین از ترکیب ژل آلوئه ورا طبیعی (1 قاشق چای خوری) و روغن رزماری (2 قطره) و روغن اسطو خودوس (دو قطره) نیز استفاده کرده و این ترکیب را بر روی ابروی خود اعمال کنید.

لیفت ابرو، لمینت ابرو مواد طبیعی در خانه با مواد طبیعی

برس مورد استفاده باید تمیز باشد و به دلیل استفاده از مواد طبیعی و سرشار از مواد معدنی شما ابروهایی بسیار زیبایی خواهید داشت. استفاده از ترکیب های وازلین، روغن نارگیل و پودر سایه چشم یا پودر ژلاتین در کنار عصاره اسطوخودوس و آب گرم را می توان از دیگر ترکیباتی دانست که برای لمینت و لیفت ابرو مورد استفاده قرار می گیرد.

فواید و مزایای لیفت و لمینت ابرو

لیفت ابرو و لمینت ابرو را می توان از مهم ترین شیوه های درمانی ابرو دانست که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و توسط بسیاری از بانوان مورد استفاده قرار می گیرند. لیفت ابرو می تواند از بروز ظاهر عصبانی و خسته جلوگیری کرده و چشمان شما را زیباتر جلوه می دهد. همچنین باید در نظر داشته باشید که نتایج طولانی در کنار عوارض بسیار کمی که دارد باعث می شود تا بسیاری از بانوان به دنبال لیفت ابرو باشند. از سوی دیگر باید در نظر داشته باشید که لمینت ابرو می تواند به نظم بیشتر ابروی شما کمک کرده و در عین حال نازک شدن مو را کاهش می دهد. در نظر داشته باشید که شکل و ناهمواری های ابرو نیز بهبود پیدا می کند و همین امر را می توان از مهم ترین مزایای لمینت ابرو دانست.

لیفت و لمینت ابرو دوام و ماندگاریش چقدره، ماندگاری لیفت ابرو

بهترین مدل لیفت و لمینت مژه دائمی با مواد طبیعی و ضد حساسیت - صابون لیفت ارگانیک - بوتاکس مای لمینیشن

یکی از سوالاتی که ممکن است برای شما پیش آمده باشد آن است که میزان ماندگاری لیفت و لمینت ابرو چقدر است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که خدمات لیفت و لمینت ابرو با ماندگاری 30 الی 45 روز در دسترس شماست و همچنین شما باید حتما مراقبت های بعد از لیفت ابرو و لمینت را انجام دهید تا بتوانید میزان عملکرد بسیار خوبی را از ماندگاری لیفت ابرو و لمینت آن داشته باشید. در نظر بگیرید که مواد مورد استفاده در این کار از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشند و شما باید از مواد بسیار با کیفیت به این منظور استفاده داشته باشید. در صورتی که قصد دارید لیفت ابرو و لمینت انجام دهید، توجه به مراقبت هایی که در این زمینه وجود دارد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. در ادامه بیشتر در این مورد با شما صحبت خواهیم داشت.

مراقبت های بعد از لیفت و لمینت ابرو

پس از این که لیفت ابرو و لمینت ابرو را انجام دادید، باید در نظر داشته باشید که حتما باید تا 24 ساعت از رطوبت دوری کرده و همچنین شستشوی صورت را انجام ندهید، تا 48 ساعت بعد از درمان نباید آرایش کنید و همچنین محصولات مراقبت از مژه را تا 24 ساعت بعد از لیفت و لمینت ابرو نباید از انجام دهید. 

بهترین مدل لیفت و لمینت مژه دائمی با مواد طبیعی و ضد حساسیت - صابون لیفت ارگانیک - بوتاکس مای لمینیشن

نخوابیدن روی صورت تا حدود 24 ساعت بعد از این که درمان انجام شد و همچنین رفتار آرام با ابرو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد که باید حتما تمامی این مسائل را رعایت کنید تا در نهایت بتوانید ابروهایی بسیار سالم را داشته باشید. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید نیز می توانید با آرایشگر خود صحبت کرده و نکات تکمیلی را دریافت کنید.

لیفت دائمی ابرو، بالا کشیدن ابرو دائمی

لیفت دائمی ابرو یکی از خدماتی است که برای بالا کشیدن دائمی ابرو مورد استفاده قرار گرفته و امروزه بسیار مورد استفاده می باشد. باید در نظر داشته باشید که خدمات لیفت ابرو به صورت دائمی با استفاده از بوتاکس یا جراحی انجام می شود ولی از آن جایی که در این روش خبری از بروز عوارض شدید نیست شما می توانید با خیال راحت از این روش استفاده داشته باشید. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید می توانید با کارشناسان این حوزه در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

در نظر بگیرید که هزینه ای که برای لیفت ابرو به صورت دائمی پرداخت می شود بسیار مناسب بوده و همین مسئله باعث می شود تا بسیاری از کاربران از این روش برای لیفت ابرو خود استفاده کنند. در ادامه برخی از روش های لیفت ابرو دائمی را برای شما بیان خواهیم کرد.

فیبروز و هاشور ابرو

ریموو - ترمیم فیبروز و هاشور ابرو

فیبروز و هاشور ابرو را می توان یکی از خدماتی دانست که در راستای زیباسازی ابروها مورد استفاده قرار می گیرد و یک روش تقریبا شبیه به لیفت ابرو و لمینت ابرو به شمار می رود. در این روش از سوزن برای جوان سازی و هاشور زنی ابرو استفاده می شود و می توانیم انتظار داشته باشیم که در نهایت شخص می تواند ابروهایی یکسان و قرینه را تجربه کند که قطعا برای وی مناسب واقع خواهد شد. در ادامه توضیحات بیشتری را در خصوص زیباسازی ابرو که مربوط به لیفت ابرو می شود را در اختیار شما قرار می دهیم.

تاتوی ابرو

تاتوی ابرو را می توان روشی برای پرپشت نشان دادن ابرو به حساب آورد که بر خلاف لیفت ابرو به عنوان یک آرایش دائمی شناخته می شود و باید در نظر داشته باشید که نیازمند ترمیم در طول مدت زمانی است که تاتوی ابرو را انجام دهید. به طور کلی استفاده از این روش به خصوص برای تمامی کسانی مناسب است که می خواهند ابروی زیباتر و پرپشت تری داشته باشند و در عین حال ابروی آن ها به دلایلی، خالی شده است. از این روی تاتوی ابرو امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته شده است و شما می توانید از این شیوه استفاده داشته باشید.

میکروبلیدینگ ابرو

در کنار استفاده از روش لیفت ابرو و لمینت ابرو شما قادر هستید که از روش میکروبلیدینگ نیز استفاده کرده و ابروهایی بسیار زیبا و پرپشت را داشته باشید. در واقع در این روش از سوزن هایی برای خراش دادن پوست استفاده می شود و در نهایت رنگ دانه های همرنگ با ابرو قرار داده می شود که در نتیجه باعث می شود که شما ابروهایی بسیار پرپشت تر را داشته باشید. در صورتی که قصد دارید از این روش استفاده کنید قادر خواهید بود که با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

میکروشیدینگ ابرو

میکروشیدینگ را می توان به عنوان روشی معرفی نمود که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته شده و برای آرایش دائمی ابرو در کنار لیفت ابرو و لمینت ابرو مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش از سایه های بسیار ظریف استفاده می شود که به حالت طبیعی پوست اضافه می شود و در نهایت شما قادر هستید ابروهای طبیعی و بسیار زیبایی را داشته باشید. در صورتی که می خواهید از این روش برای آرایش دائمی ابروی خود استفاده کنید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را در این زمینه بپرسید.

میکروپیگمنتیشن ابرو

یکی از روش هایی که امروزه برای آرایش ابرو بسیار مورد توجه قرار گرفته است را می توان میکروپیگمنتیشن دانست. این روش که در کنار لمینت ابرو و لیفت ابرو مورد استفاده قرار می گیرد و از پیگمنت هایی که میان لایه بیرونی و زیرین پوست قرار داده می شود استفاده می کنیم. در صورتی که از این روش استفاده کنید، ابروی شما برای مدت زمان زیادی پرپشت به نظر خواهد رسید.

فیبروز و بولد بروز ابرو طبیعی جدید - میکروبلیدنگ هاشور ابرو - تتو ابرو

هزینه و قیمت پک لیفت و لمینت ابرو چقدر است؟

اصلی‌ترین معیار برای تعیین قیمت پک لیفت و لمینت، کیفیتِ محلول‌های مورد استفاده است. مواد تشکیل دهنده‌ی محلول‌ها با هم یکی نیستند و همین قیمت آن‌ها را بالاتر یا پایین‌تر تعیین می‌کند. برای اینکه مطمئن بشوید کیفیت محلول‌های مورد استفاده روی مژه‌های شما خوب است و ارزش پرداخت هزینه‌ی بیشتر را دارد، باید مرکز خدمات مژه‌هایتان را درست انتخاب کنید. گول تخفیف‌ها و قیمت‌های ارزان و خارج از عرفِ موجود را نخورید. همین‌طور از روی ظاهر مکانِ یک مرکز خدمات مژه یا قیمت‌های دهان‌پرکن تصمیم نگیرید. همیشه برای انجام خدمات خوب، هزینه‌ی متناسب با آن را می‌گیرند و بهترین مراکز خدمات مژه هم از این قاعده جدا نیستند.

قیمت لیفت ابرو و لمینت ابرو بر اساس نوع خدماتی که ارائه می شود می تواند متفاوت باشد. در صورتی که از این خدمات در یک آرایشگاه استفاده کنید، باید در نظر بگیرید که هزینه های مربوطه بر اساس نوع خدمات ارائه شده می تواند متفاوت باشد و شما قادر خواهید بود از این خدمات استفاده کنید. در نظر بگیرید که ارائه خدمات مربوط به لیفت و لمینت ابرو ارائه شده با استفاده از مواد بهتر، گرچه هزینه های بالاتری برای شما در پی خواهد داشت ولی شما قادر هستید که از این خدمات استفاده بسیار مناسبی داشته باشید. در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید نیز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

آرایشگاه و سالن زیبایی فرزانه بهترین مرکز تخصصی لیفت مژه و لمینت مژه در سعادت آباد و شهرک غرب

بهترین مرکز تخصصی لیفت مژه و لمینت مژه در سعادت آباد و شهرک غرب

مشهور است که چشم‌ها دریچه‌ی ورود به روح آدم‌ها است و اگر می‌خواهیم کسی را بشناسیم، حتماً باید به چشم‌های او نگاه کنیم. چشم‌ها گویای بسیاری از حقایق در مورد فرد و شخصیت او است، چه بهتر که به زیبایی آن توجه کنیم و بهترین مرکز خدمات مژه را انتخاب کنیم.

اسکرول به بالا