سالن زیبایی فرزانه

کراتینه مو - صافی و احیا مو
بوتاکس مو

نانو کراتینه مو - بوتاکس مو - صافی و احیا مو

حالت و زیبایی موی سر برای تمامی بانوان اهمیت بسیار زیادی دارد. باید در نظر داشته باشید که با پیشرفت دنیای مد و فشن در دنیای امروز، روش های بسیار زیادی برای زیباتر شده و حالت دادن به موی سر مورد استفاده قرار می گیرد. کراتین یا کراتینه مو، بوتاکس مو، صافی و احیای مو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. ما قصد داریم در این پست با شما همراه باشیم تا در این زمینه اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهیم. در نظر بگیرید که آشنایی و انتخاب بهترین خدمات مربوط به زیبایی و سلامت مو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. همچنین در این مقاله اطلاعاتی را در خصوص شایعات و واقعیت هایی که در مورد این روش های زیبایی باید بدانید را در اختیار شما قرار می دهیم.

اینستاگرام سالن زیبایی فرزانه

برای مشاهده نمونه کارهای سالن زیبایی فرزانه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

هر آنچه که باید در مورد کراتینه مو، بوتاکس مو، صافی و احیا مو بدانید

در ابتدا لازم است که انواع روش های زیبایی و سلامت مو را به شما معرفی کنیم. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم.

کراتینه مو چیست؟

کراتین را می توان به عنوان پروتئین اصلی در بدن دانست که در قسمت پوست، مو و ناخن یافت می شود. حفاظت از این بخش بدن و عدم شکنندگی مو از مهم ترین مسئولیت هایی است که این پروتئین دارد. کسانی که کراتین مو به اندازه کافی دارند، موی شاداب و درخشنده ای خواهند داشت. این در حالی است که قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید، استفاده از مواد شیمیایی و یا سبک زندگی ناسالم باعث کاهش میزان کراتین موی سر می شود. به این منظور خدمات کراتینه مو می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای شما باشد.

نانو پروتئینه تراپی مو - ویتامینه مو

کراتین مو در واقع به صورت مصنوعی می تواند کمبود این پروتئین را درمان کند و در ترمیم موی سر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. کراتینه مو دائمی نیست ولی می تواند یک روش با ماندگاری حدود 2 الی 3 ماه است. این خدمات برای بانوان امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته و با وجود اینکه برای آقایان هم مورد استفاده است، بانوان بیشتر از این شیوه برای ترمیم موی خود استفاده می کنند.

بوتاکس مو

بوتاکس مو نانو استیم مجیک تریتمنت

شاید تصور کنید که کلمه بوتاکس تنها برای پوست و درمان چین و چروک های آن استفاده می شود. این در حالی است که برای ترمیم مو، علاوه بر کراتینه، شما می توانید از روش درمانی بوتاکس مو مجیک تریتمنت با نانو استیم استفاده کنید. از مهم ترین مزایای این شیوه درمانی را می توان طبیعی بودن آن دانست. مواد مورد استفاده در بوتاکس مو با استفاده از کلاژن، مرطوب کننده ها، تغذیه کننده ها، ویتامین ئی E، روغن خاویار و ویتامین B6 انجام می شود. شکاف های موجود در الیاف مو در روش مجیک تریتمنت با نانو استیم از بین رفته و باعث براق شدن بیشتر موی سر شما می شود. بوتاکس مو با نانو استیم همچنین به عنوان یک روش بسیار جذاب برای جوان کردن مو نیز شناخته می شود. نانو استیم برای احیای مو و درمان موی آسیب دیده بسیار مناسب بوده و از این روی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

صافی مو

صافی مو در واقع شامل تمامی روش هایی می شود که برای صاف کردن مورد استفاده قرار می گیرد و از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در نظر داشته باشید که صافی مو به انواع روش ها انجام می شود و در نهایت می تواند باعث شود که از بروز وزی مو جلوگیری به عمل بیاید. در ادامه برخی از روش های مهم صافی مو را که باید بدانید را با شما در میان خواهیم گذاشت.

روش ملایم که با استفاده از سشوار انجام می شود و یک روش غیر دائم است.

روش دائمی و نیمه دائمی که معمولا با استفاده از مواد شیمیایی انجام می شود.

کراتینه صافی و احیا مو

احیای مو

روش های آرایشی و یا استفاده از روش های مربوط به درمان مو باعث می شود که گاها شما نیاز به زنده کردن موی آسیب دیده داشته باشید. به همین منظور امروزه خدمات احیای مو در دسترس شما قرار می گیرد. معمولا روش های احیای مو و صافی مو به صورت همزمان استفاده می شوند و آرایشگر بر اساس نوع مو می تواند از روش های مختلفی به این منظور استفاده داشته باشد.

کراتینه مو، بوتاکس مو، صافی و احیا مو چیست؟

صافی و احیا کراتینه مو سالن زیبایی سعادت آياد و شهرک غرب

کراتینه مو همانطور که در قسمت قبلی بیان شد، در واقع به روشی درمانی با استفاده از مواد شیمیایی اشاره دارد که کراتینه مصنوعی برای تامین این پروتئین لازم بر روی مو را شامل می شود. در واقع روشی است که برای درمان موی آسیب دیده مورد استفاده قرار می گیرد. در کنار آن باید در نظر داشته باشیم که اگر از موادی مانند کلاژن، ویتامین ها و غیره استفاده داشته باشیم، بوتاکس مو انجام شده است. در واقع بوتاکس مو همانند کراتینه عمل می کند، این در حالی است که در این روش میزان مواد طبیعی مورد استفاده بیشتر است. همچنین بوتاکس مو برای موی حاوی کلاژن که دچار مشکلاتی مانند وزی شده است مورد استفاده قرار می گیرد. از این روی می توان گفت که موارد استفاده از هر یک از روش های درمانی با تفاوت هایی همراه است که البته در ادامه در این خصوص بیشتر با شما صحبت خواهیم کرد.

صافی و احیا مو را می توان از دیگر روش های در دسترس برای مو دانست که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در نظر داشته باشید که آرایشگر بر اساس نوع آسیب های وارده به مو ناشی از مواد شیمیایی، سبک زندگی اشتباه و آسیب زننده و سایر پارامترها، روش مورد نظر خود را برای صافی و احیا مو به کار می گیرد.

تفاوت و فرق کراتینه مو، بوتاکس مو با صافی و احیا مو؟ کدام بهتر است؟

با توجه به تنوع خدمات ارائه شده از سوی سالن آرایشی فرزانه، شما می توانید برای صافی و احیا مو از روش های متنوعی استفاده داشته باشید. در واقع باید گفت که خدمات مربوط به صافی و احیا مو به صورت کاملا حرفه ای ارائه می شود. البته باید در نظر داشته باشید که تفاوت های بسیاری در این روش ها وجود دارد. ما در این قسمت از مقاله قصد داریم در این خصوص با شما صحبت کنیم.

در ابتدا باید گفت که تفاوت کراتینه مو با بوتاکس با وجود این که هر دو برای درمان وزی و پیچ خوردگی مو مورد استفاده می شوند، ولی باز هم باید در نظر داشته باشیم که مواد تشکیل دهنده مورد استفاده در هر یک با تفاوت هایی همراه می باشد. در تولید محصولات کراتینه مو از فرمالدهید استفاده می شود که به عنوان یک ماده شیمیایی شناخته می شود. این در حالی است که بوتاکس مو با استفاده از مواد طبیعی تولید می شود. از سوی دیگر، کراتینه مو برای کسانی مناسب است که قبلا از مواد شیمیایی برای حالت دهی و رنگ کردن مو استفاده نکرده اند ولی بوتاکس برای کسانی مناسب است که قبلا از این مواد استفاده کرده اند.

از سوی دیگر روش های متنوعی که برای صافی و احیا مو مورد استفاده می باشند بسیار متفاوت هستند. برای مثال در صافی موی غیر دائم از سشوار استفاده می شود ولی برای صافی و احیا مو دائمی از مواد طبیعی و شیمیایی استفاده می شود. هر آرایشگر بر اساس نوع مواد مصرفی قبلی و همچنین نوع موادی که برای آینده استفاده می شود، می تواند نسبت به خرید این سری از محصولات اقدام کند.

بهترین شامپو بعد از کراتینه مو، بوتاکس مو، صافی و احیا مو

مراقبت مو بعد از کراتینه مو، بوتاکس مو، صافی و احیا مو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باعث می شود که شما بتوانید عملکرد بسیار خوبی را داشته باشید. به همین منظور توصیه می شود که شامپو بعد از کراتینه را خریداری کنید. این محصول می تواند برای تامین پروتئین های مورد نیاز موی سر شما گزینه ای بسیار مناسب به شمار رود و در دسترس شما خواهد بود. این شامپو می تواند پروتئین مورد نیاز شما را تامین نماید.

بهترین شامپو نانو کراتینه مو

از سوی دیگر، بوتاکس مو با محدودیت زمانی برای شستشو وجود ندارد ولی باید در نظر داشته باشیم که توصیه های لازم از سوی آرایشگر و تکنسین بوتاکس مو اعلام شود، بهتر است موی خود را در بازه های زمانی طولانی تر بشویید، همچنین بهتر است شستشوی موی خود را با شامپو مناسب انجام دهید. این شامپو باید با pH متعادل تولید شده باشد و در ترکیبات آن از سدیم لوریل سولفات، سدیم لورت سولفات و سدیم کلراید استفاده نشده باشد.

برای صافی و احیا مو نیز از سوی آرایشگر و تکنسین به شما راهکارهایی ارائه می شود که در نهایت باعث می گردد، شستشوی موی شما به بهترین شکل انجام شود. این انتخاب شامپو بر اساس نوع موی سر شما انجام خواهد شد.

شامپو بدون سولفات برای موهای کراتین شده

شامپو بدون سولفات موی کراتین شده

معمولا شامپوی مخصوص پروتئینه که برای بعد از کراتینه مو توصیه می شود، باید بدون سولفات باشد. چرا؟ به این دلیل که سولفات می تواند باعث شود که موی شما دچار مشکلات بسیار زیادی شود و اثرات مربوط به کراتینه مو را تا حد زیادی کاهش خواهد داد. از این روی در صورتی که قصد دارید یک شامپوی مناسب برای بعد از کراتینه انتخاب کنید، علاوه بر فاکتورهایی که در قسمت قبل بیان کردیم، محصول مورد نظر شما باید حتما بدون سولفات و پارابن باشد.

شامپو کراتینه مخصوص موی کراتینه شده

با توجه به این که امروزه شرکت های بسیاری در زمینه تولید لوازم آرایشی و بهداشتی در حال فعالیت هستند. شامپو کراتینه مخصوص مراقبت از موی کراتینه شده به صورت گسترده ای در بازار عرضه شده است و شما می توانید این محصول را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید. در تولید این سری از انواع شامپو تمامی ویژگی ها و استانداردهای مربوط به مراقبت موی کراتینه شده رعایت شده است و شما قادر خواهید بود این محصول را با قیمتی بسیار مناسب خریداری و استفاده کنید. بهتر است حتما محصولات اصلی را با هماهنگی تکنسین کراتینه کردن مو خریداری و استفاده کنید.

کراتین مو خانگی، بوتاکس مو در منزل و صافی و احیا مو در خانه

یکی از سوالاتی که در خصوص کراتینه مو، بوتاکس مو و صافی و احیا پرسیده می شود، آن است که آیا می شود این کار را در منزل انجام دهیم؟ باید گفت که اصولا انجام این کار در منزل کاری امکان پذیر است ولی با این حال توصیه نمی شود. در واقع این کار باید به صورت تخصصی انجام شود. همچنین نباید از یاد برد که برخی از مواد شیمیایی موجود در مایع کراتینه ممکن است در صورت اعمال به نادرستی، باعث بروز مشکلات و بیماری های پوستی شوند و یا بر روی موی شما اثر مخرب بگذارند. از این روی توصیه می شود که حتما نسبت به انجام کراتینه مو به صورت حرفه ای در سالن آرایشگاهی اقدام کنید. با این حال در ادامه همین مقاله در خصوص مراحل انجام این کار با شما صحبت خواهیم داشت.

کراتینه مو در خانه

بوتاکس مو به دلیل استفاده از مواد طبیعی در انجام کار ساده تر انجام می شود و شما می توانید به راحتی این کار را با مشاوره رایگان با ما و خرید بوتاکس مو انجام دهید. از این روی در ادامه همین مقاله با شما همراه هستیم تا در این خصوص توضیحات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.

اینستاگرام سالن زیبایی فرزانه

برای مشاهده نمونه کارهای سالن زیبایی فرزانه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

بهترین روش کراتینه کردن مو، بوتاکس مو، صافی و احیا مو

بهترین روش و مراحل انجام کراتینه کردن مو، بوتاکس مو صافی و احیا مو

مراحل انجام کراتین مو

کراتینه کردن مو، بوتاکس مو، صافی و احیا مو به عنوان روش هایی به شمار می روند که بهتر است تحت نظر متخصص و تکنسین انجام شوند ولی با این حال دانستن مراحل انجام کار می تواند برای شما مفید واقع شود.

مراحل انجام کراتینه مو

 • شستشوی مو با شامپو حداقل دو بار و حداکثر سه بار
 • اعمال مواد کراتینه بر روی موی خشک شده
 • شانه زدن مو
 • ماندن مواد بر روی مو برای 30 دقیقه
 • شستشوی مو
 • خشک کردن و اتو کشیدن مو
 • شستشوی دوباره مو
 • شستشوی مو با استفاده از شامپو و نرم کننده
 • مراحل انجام بوتاکس مو
 • شستشو و خشک کردن موی سر
 • ترکیب کردن مواد بوتاکس با آب
 • اعمال محلول بر روی سر
 • گذاشتن کلاه بر روی سر و سشوار کشیدن برای 20 دقیقه
 • شستشوی دوباره مو
 • خشک کردن مو با استفاده از سشوار و اتوی مو

مراحلی که برای صافی و احیا انجام می شوند، می توانند بر اساس نظر آرایشگر بر اساس روش مورد استفاده و مواد مورد استفاده متفاوت باشند. از این روی نمی توان مراحل را به صورت دقیق بیان کرد.

فواید کراتین مو، خواص بوتاکس مو و مزایای صافی و احیا مو

برای صافی و احیا مو می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید. کراتینه مو یکی از مهم ترین روش های پیش روی شما است و از سوی دیگر بوتاکس مو نیز اخیرا مورد توجه قرار گرفته است. از این روی ما در این قسمت از مقاله در خصوص فواید کراتینه مو، بوتاکس مو و مزایای اصلی صافی و احیای مو با شما صحبت خواهیم کرد.

فواید کراتینه مو

 • کراتینه مو برای انواع مو مناسب است.
 • آسیبی برای مو به همراه نخواهد داشت.
 • حالت دهی به مو بعد از استفاده آن بسیار ساده خواهد شد.
 • تاثیرگذاری کراتینه مو بسیار بالاست.
 • میزان مراقبت های کمتری را نیاز دارد.
 • به بهبود کیفیت ساختار موی شما کمک شایانی خواهد کرد.
 • عوارض جانبی بسیار کمی را به همراه خواهد داشت.
 • شانه کردن مو ساده تر می شود.
 • موهای کراتینه شده تقویت می شوند.
 • برای زنان و مردان مناسب است.
فواید کراتینه بوتاکس صافی و احیا مو

خواص بوتاکس مو

 • در صورتی که دچار موخوره شده اید، بوتاکس مو به عنوان یک روش درمانی شناخته می شود.
 • به عنوان یک روش براق کردن مو و نرم کردن انواع مو مورد استفاده است.
 • به تقویت موی آسیب دیده می تواند کمک شایانی نماید.
 • میزان وز شدن موی سر را کاهش می دهد.
 • شرایط ساختاری مو با استفاده از بوتاکس مو بهبود پیدا می کند.

فواید صافی و احیا مو

خوص و فواید بوتاکس مجیک تریتمنت

صافی و احیا مو باعث می شود که موی درخشان تر و زیباتری داشته باشید که زیبایی شما را دوچندان خواهد کرد. از یاد نبرید که امروزه استفاده از خدمات مربوطه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و شما قادر هستید از این خدمات استفاده داشته باشید. در صورتی که می خواهید بیشتر در خصوص فواید صافی و احیا مو بدانید، می توانید با کارشناسانی که در این زمینه فعالیت دارند در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

عوارض و مضرات کراتینه مو، معایب بوتاکس موی سر، صافی و احیا مو

به طور کلی باید در نظر داشته باشیم که هر روش صافی و احیا مو سر از جمله بوتاکس مو و کراتینه مو می تواند عوارض و مضرات خاص خود را داشته باشد که در ادامه توضیحات بیشتری را در این مورد با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

معایب کراتینه مو

 • مواد مورد استفاده در کراتینه مو به صورت غیر طبیعی تولید می شوند
 • قیمت مواد اولیه مورد استفاده در کراتینه مو بالاست. از این روی روشی گران قیمت شناخته می شود.
 • ماندگاری این روش کوتاه مدت است.
 • استفاده از آن برای بانوان باردار ممنوع است.
 • آسیب دیدگی مو را می توان یکی از مهم ترین موارد مضر برای آن دانست.
 • کراتینه مو شامل فرمالدهید می شود که یک ماده سرطان زاست.
 • واکنش های آلرژیک بعد از انجام آن ممکن است روی دهد.
 • برای انجام این کار باید از شامپوهای خاص استفاده شود.
کراتینه مو و بوتاکس مو قبل و بعد

معایب بوتاکس مو

 • هزینه انجام این کار بالاست.
 • نیاز به مراقبت بسیار زیادی دارد.
 • ساختار داخلی موی مجعد تغییری نمی یابد.
 • باید توسط متخصص انجام شود.
 • تغییر رنگ مو ممکن است روی دهد.

معایب صافی و احیا که باید بدانید

به طور کلی می توان گفت که صافی و احیا می تواند معایب خاص خود را داشته باشد. این معایب بر اساس نوع اجرا و موی سر شما ممکن است با تفاوت هایی همراه باشد که البته در بالا برخی از مهم ترین آن ها را برای شما بیان کردیم. از این روی بهتر است پیش از انتخاب روش مورد استفاده، حتما با تکنسین در این خصوص مشورت داشته باشید.

آیا کراتینه مو و بوتاکس مو باعث ریزش مو می شود؟

درمان ریزش با کراتین مو بوتاکس مو

کراتینه مو یک روش طبیعی درمانی به شمار نمی رود و بیشتر جنبه زیبایی دارد. از این روی اگر این سوال برای شما پیش آمده است که آیا کراتینه مو نقشی در ریزش مو دارد؟ باید گفت که بله. در صورتی که این روش برای صافی و احیا مو به صورت مکرر مورد استفاده قرار گیرد، احتمال ریزش مو را در فرد به وجود خواهد آورد. از سوی دیگر بوتاکس مو نیز همانند کراتینه مو اگر بیشتر از سه یا چهار بار در سال مورد استفاده قرار گیرد، به دلیل ایجاد تحریک پذیری و واکنش های آلرژیک می تواند باعث بروز ریزش مو باشد.

درمان ریزش مو بعد از کراتینه مو و بوتاکس مو

به منظور جلوگیری از ریزش مو بعد از کراتینه، می توانید از روغن های تقویت کننده موی سر استفاده کرده و کف سر را با استفاده از این محصول ماساژ دهید، استفاده از شامپوی نرم کننده نیز می تواند برای شما بسیار مفید واقع شود. شانه نزدن مو در هنگام خیس بودن، مرطوب نگه داشتن موی سر با استفاده از مواد مخصوص و نوشیدن آب به مقدار زیاد باعث می شود که ریزش موی سر بعد از کراتینه کمتر شده یا متوقف شود. استفاده از روش های بیان شده برای بوتاکس مو نیز می تواند تاثیرگذار باشد.

بهترین مارک و مواد کراتینه مو، بوتاکس مو، صافی و احیا کننده مو چیست؟

امروزه شرکت های بسیاری در زمینه تولید مواد کراتینه مو، بوتاکس مو، صافی و احیا در حال فعالیت هستند و تقریبا بهترین محصولات نیز در بازار ایران عرضه می شوند. برای مثال کراتین هونما، بیوتانیکس پرایم، نانوگلد و غیره را می توان به عنوان بهترین نمونه های کراتینه موی سر موجود در بازار ایران دانست. از سوی دیگر می توان گفت که محصولاتی همچون Orocare، ریچه و غیره نیز در بازار به عنوان بهترین انواع مواد بوتاکس مو شناخته می شوند که در دسترس قرار گرفته و می توانید نسبت به خرید آن ها برای صافی و احیا مو اقدام کنید.

بهترین مارک و مواد کراتینه مو و بوتاکس مو

مواد کراتینه برزیلی

بهترین محصولات مواد کراتینه که در بازار ایران عرضه می شوند تولید شده در شرکت های برزیلی می باشند. شما می توانید این سری از محصولات را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. تولید این محصولات با استفاده از بهترین مواد اولیه باعث شده است تا مواد کراتینه برزیلی نه تنها در ایران، بلکه در سایر کشورهای جهان نیز بسیار مورد توجه قرار گیرند.

بهترین قیمت کراتینه مو زنانه در آرایشگاه 1402

یکی از مهم ترین سوالاتی که ممکن است برای شما پیش آمده باشد، آن است که اصولا قیمت خدمات مربوط به کراتینه مو و بوتاکس مو چقدر است؟ باید در نظر داشته باشید که کراتینه مو برای بانوان و آقایان انجام می شود (سالن زیبایی فرزانه تنها خدمات مورد نظر را به بانوان ارائه می کند.) با این حال تفاوت قیمتی انجام این کار باعث شده است تا برای برخی سوالاتی پیش آمده باشد. در واقع قیمت کراتینه مو زنانه به دلیل استفاده بیشتر از مواد کراتینه اصلی است. با این حال، به دلیل نوسانات شدید قیمتی که در بازار برای متریال و مواد اولیه مورد نیاز برای کراتینه مو وجود دارد، نمی توان لیست قیمتی را به این منظور ارائه کرد.

شما میتوانید برای اطلاع از قیمت های پایه ی خدمات کراتینه مو، بوتاکس مو، صافی و احیا مو بروی لیست قیمت خدمات کلیک نمایید یا برای برآرود قیمت دقیق تر با ما تماس گرفته و با کارشناسان زیبایی ما مشاوره رایگان داشته باشید.

از سوی دیگر باید در نظر داشت که قیمت بوتاکس مو نیز بر اساس نوع مواد استفاده شده تعیین می شود. پس همانند کراتینه مو، استفاده از مواد اصلی و با کیفیت طبعا باعث می شود که شما هزینه های ارائه خدمات نسبت به مراکزی که از مواد اولیه بی کیفیت استفاده می کنند، بیشتر باشد. در نهایت نیز باید گفت که مواد کراتینه احیا کننده مو نیز بر اساس پارامتر همسان، یعنی قیمت مواد اولیه و دستمزدهای مربوط به انجام کار که مرتبط با مدت زمان مورد نیاز برای کراتینه مو می شود در ارتباط است. پس در صورتی که قصد دارید از خدمات مربوط به کراتینه مو استفاده داشته باشید، می توانید با ما در ارتباط باشید و سوالات خود را از کارشناسان مربوطه بپرسید.

بهترین مرکز کراتینه مو تهران در سعادت آباد و شهرک غرب

بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه در سعادت آباد و شهرک غرب سالن زیبایی فرزانه

بهترین مرکز احیای مو شهرک غرب و سعادت آباد

سالن زیبایی فرزانه را می توان به عنوان بهترین مرکز کراتینه مو و بوتاکس مو در شهرک غرب و سعادت آباد دانست. استفاده از بهترین مواد اولیه و همچنین کادر مجرب و آموزش دیده باعث شده است تا این مرکز در زمینه بوتاکس مو و کراتینه مو به عنوان یکی از بهترین گزینه ها شناخته شود. پس در صورتی که در سعادت آباد و شهرک غرب به دنبال یک سالن زیبایی زنانه با امکان ارائه خدمات کراتینه و بوتاکس مو هستید که خدمات بسیار خوب و حرفه ای ارائه دهد و همچنین رعایت بهداشت نیز برای شما از اهمیت برخوردار است، می توانید از خدمات این مرکز استفاده داشته باشید.

اسکرول به بالا