سالن زیبایی فرزانه

کاشت ناخن با ژل و پلی ژل چیست ؟

کاشت پلی ژل یکی از بهترین راه ها برای کاشت ناخن است که طرفداران زیادی را  به خود اختصاص داده است. با استفاده از این روش می توانید کاشت ناخن با ژل را امتحان کنید که زیبایی خاصی به ناخن های شما می دهد. پلی ژل در واقع ژلی است که به صورت تیوپی در بازار یافت می شود و شما می توانید از آن برای کاشت ژل استفاده کنید. با توجه به اهمیت بالای این روش، به شما پیشنهاد می دهیم که حتما از خدمات کاشت ژل ناخن بهره ببرید تا جذابیت آن را با چشمان خود مشاهده کنید. در این مطلب بیشتر به بررسی ژل کاشت ناخن و نحوه اجرای آن خواهیم پرداخت.

اینستاگرام سالن زیبایی فرزانه

برای مشاهده نمونه کارهای سالن زیبایی فرزانه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

چرا کاشت ناخن با ژل و پلی ژل ترند شد ؟

هنوز بسیاری از افراد آگاهی لازم در مورد پلی ژل را ندارند و آن را با سایر روش های کاشت اشتباه می گیرند. در واقع کاشت ناخن ژله ای یک روش نوین است که با استفاده از آن می توانید جذابیت خاصی به انگشتان خود ببخشید. پلی ژل در واقع یک ماده ویژه برای کاشت ناخن است که از ترکیبات مختلفی برای ساخت آن استفاده می شود. بعد از اینکه کاشت ناخن با ژل انجام گرفت، می توانید استحکام بالای آن را به خوبی مشاهده کنید.

خوشبختانه ژل کاشت ناخن انعطاف پذیری بالایی دارد که به همین علت به ناخن های شما حالت خشکی نمی دهد. با توجه به شرایط خاصی که در این بخش وجود دارد،‌ برای تهیه پلی ژل حتما باید از برندهای مطرح و معتبر استفاده کرد. کاشت ژل ناخن یک فرایند ویژه است که حتما باید توسط فرد متخصص در این زمینه انجام شود. کاشت ژل از نظر زیبای نیز تاثیرگذاری بالایی دارد که به همین جهت بیشتر از سایر روش ها محبوب شده است.

با کاشت ناخن با ژل می توانید حالت انعطاف پذیری به ناخن های خود بدهید که همین مورد نیز در جای خود اهمیت زیادی دارد. خوشبختانه در کاشت ژل ناخن شاهد آن هستیم که ناخن ها فرم طبیعی دارند که همین موضوع بر روی نتیجه کار تاثیر می گذارد. اگر دوست دارید که مصنوعی بودن ناخن ها کمتر خود را نشان دهد، استفاده از پلی ژل و کاشت ناخن با ژل بهترین راهی است که پیش روی شما قرار دارد.

کاشت ناخن با ژل بهتر است یا پودر؟

یکی از سوالات مهمی که درباره کاشت ناخن پرسیده می شود این است که کدام روش برای کاشت مناسب تر است؟ در واقع هر کدام از این روش ها ویژگی‌ های خاص خود را دارند. کاشت پلی ژل و کاشت پودری با توجه به شرایط شخصی هر شخص انجام می شوند. کاشت ناخن ژله ای بیشتر برای کسانی مناسب است که در آب و هوای مرطوب و شرجی زندگی می کنند. معمولا در این شرایط آب و هوایی کاشت ژل دوام بیشتری دارد. اگر شما در شهرهای ساحلی زندگی می کنید، بهترین انتخاب برای شما استفاده از ژل کاشت ناخن است. کاشت پودری برای کسانی که در مناطق خشک زندگی می کنند مناسب است و دوام بالایی دارد.

این نکته را بدانید که کاشت پلی ژل معمولا در هوای خشک ترک برمی دارد. پس همواره تمام تلاش خود را بکنید تا از بهترین روش برای کاشت ژل ناخن استفاده کنید. البته فراموش نکنید که در روش پلی ژل،‌ میزان کیفیت ژل کاشت ناخن از اهمیت بالایی برخوردار است.  هر چقدر که کیفیت ژل کاشت ناخن بیشتر باشد، به همان نسبت نیز پلی ژل بهتر بر روی انگشتان شما قرار می گیرد. در هر دو روش پلی ژل و کاشت پودری، باید کاشت ناخن توسط یک ناخن کار حرفه ای انجام شود. اگر به دنبال پلی ژل یا کاشت پودری به صورت حرفه ای هستید،‌ بهتر است که به سالن زیبایی فرزانه مراجعه کنید.

ماندگاری پلی ژل و کاشت ناخن با ژل چقدر است؟

پلی ژل ناخن یک روش پرطرفدار برای کاشت است. همین امر سبب شده تا کاشت ناخن با ژل بیش از هر زمان دیگری به محبوبیت برسد. با این حال باید این نکته را بدانید که کاشت ژل و پلی ژل دارای ماندگاری مشخصی است. میزان دوام کاشت ژل ناخن به عوامل متعددی بستگی دارد. به طور مثال میزان فعالیت شما به صورت مستقیم بر روی دوام و ماندگاری کاشت ناخن با ژل تاثیر می گذارد. به طور مثال کسی که در طول روز به تایپ کردن مشغول است، مسلما کاشت ژل برای او دوام کمتری خواهد داشت.

در عوض هر چقدر که کمتر کار انجام دهید، دوام کاشت ژل ناخن و پلی ژل بیشتر خواهد بود. از دیگر عواملی که بر روی دوام پلی ژل اثر دارند کیفیت ژل کاشت ناخن می باشد. اگر ژل کاشت ناخن انتخاب شده  باکیفیت باشد،‌ به همان اندازه نیز بر روی ماندگاری کاشت ناخن با ژل تاثیر خواهد داشت. در حالت کلی عمر مفید پلی ژل یا کاشت ژل حدود یک ماه است. در صورتی که آسیبی به ژل کاشت ناخن وارد شد، باید در اولین فرصت برای ترمیم پلی ژل اقدام کرد.

معمولا ترمیم کاشت ژل ناخن حدود بیست روز بعد از پلی ژل انجام می شود. برای اینکه ماندگاری کاشت ناخن با ژل بیشتر شود، بهتر است که از حتما پلی ژل یا کاشت ژل را در یک سالن معتبر انجام دهید. خوشختانه سالن زیبایی فرزانه برنامه های ویژه ای برای ژل کاشت ناخن دارد. شما می توانید با خیال راحت کاشت ژل ناخن را در این مرکز انجام دهید. تمامی ناخن کاران این سالن تخصص ویژه‌ ای در کاشت ناخن با ژل و لمینت دارند. از همین رو ماندگاری پلی ژل در این حالت بسیار بیشتر است و کاشت ژل برای شما با کیفیت بالاتری صورت می گیرد.

انواع مدل کاشت ناخن با ژل و پلی ژل

پلی ژل کردن ناخن ها یک روش عالی برای زیباسازی ناخن های شما است. به همین علت بهتر است که کاشت ناخن با ژل در مدل های مختلفی انجام شود. اگر شما مایل باشید می‌ توانید از جدیدترین مدل های پلی ژل و کاشت ژل استفاده کنید. در حاضر حاضر مدل های مختلفی برای ژل کاشت ناخن مشخص شده است که هر کدام دارای ویژگی‌ های خاص خود هستند. در واقع پلی ژل ها دارای رنگ بندی مختلفی هستند که شما می توانید با توجه به خواسته خود آن را اجرا نمایید. از لحاظ طراحی نیز می توان به مواردی همچون بادامی، گوشه دار، گرد و تیز اشاره کرد. بسیاری از افراد برای کاشت ژل ناخن و پلی ژل از مدل بادامی استفاده می کنند. همانطور که از نام این مدل کاشت ژل مشخص است،‌ ظاهری شبیه به بادام دارد که زیبایی خاصی به دستان شما می دهد.

برخی دیگر از افراد نیز پلی ژل گوشه دار را می پسندند که جلوه خاصی دارد. معمولا کاشت ناخن با ژل گرد حالت ساده ای دارد و برای کسانی که پلی ژل ساده می پسندند بسیار مناسب خواهد بود. همچنین ژل کاشت ناخن تیز بیشتر برای مهمانی ها و مراسمات به کار می رود. همانطور که می بینید،‌ تنوع زیادی در مدل پلی ژل و کاشت ژل ناخن وجود دارد. شما می توانید تک تک مدل های پلی ژل را برای خود بررسی کنید و بعد از آن کاشت ناخن با ژل را انجام دهید.

مراحل کاشت ژل و پلی ژل ناخن چگونه است؟

کاشت ژل ناخن به صورت چند مرحله ای انجام می گیرد که هر کدام از مراحل پلی ژل باید با دقت هر چه تمام صورت بگیرد. در ابتدای ژل کاشت ناخن باید سوهان کشی ناخن ها انجام شود. بر روی ناخن ها معمولا ناهمواری هایی وجود دارد که نمی توان پلی ژل و کاشت ژل ناخن را مستقیما انجام داد. بعد از اینکه سوهان کشی در کاشت ناخن با ژل انجام شد، باید در پلی ژل از ضد قارچ استفاده کرد. محلول ضد قارچ در فرایند کاشت ژل بر روی ناخن قرار داده می شود. برای اینکه پلی ژل و ژل کاشت ناخن وارد مراحل بعدی شوند، باید بیس کات را در کاشت ناخن با ژل مورد استفاده قرار داد. بعد از اینکه بیس کات در کاشت ژل و پلی ژل انجام شد،‌ باید حدود یک دقیقه در دستگاه یو وی قرار بگیرد تا به خوبی خشک شود.

بعد از این کار،‌ نوبت به مهم ترین مرحله در پلی ژل و کاشت ژل ناخن می رسد. مواد گذاری از مهم ترین کارهایی است که باید طول ژل کاشت ناخن صورت بگیرد. کیفیت این مواد به صورت مستقیم بر روی کاشت ژل اثرگذار است. بعد از موادگذاری در کاشت ژل ناخن، نوبت به استفاده از پد کلینزر می رسد. در واقع این پد باعث تثبیت پلی ژل و کاشت ژل می شود که باید انجام گیرد. در آخر کاشت ناخن با ژل نیز سوهان کشی به صورت حرفه ای صورت می گیرد.

آیا کاشت ناخن با ژل یا پلی ژل برای ناخن های شما مضر است؟

برخی از افراد درباره مضرات پلی ژل و ژل کاشت ناخن سوالاتی دارند. به طور قطع  روش پلی ژل یا کاشت ژل ناخن نیز دارای مزایا و معایب خاص خود می باشد. در کاشت پلی ژل و کاشت ناخن با ژل از دستگاه یو وی استفاده می شود. پرتوهای این دستگاه برای سلول های انسانی مضر است و اثر تخریبی دارد. به همین جهت در کاشت ژل باید از بهترین دستگاه ها استفاده شود. در همین راستا باید در ژل کاشت ناخن، مدت زمان کمی را برای دستگاه در نظر گرفت تا ناخن‌ ها بیشتر آسیب نبینند. یکی دیگر از معایب پلی ژل و کاشت ناخن با ژل این است که برای ریموو کردن آن باید به سالن بروید.

در واقع ریموو کردن ژل کاشت ناخن در خانه امکان پذیر نیست. ممکن است که در هنگام جدا کردن مواد پلی ژل،‌ به ساختار ناخن ها آسیبی وارد شود. در صورتی که کاشت ناخن ژله ای به صورت غیر اصولی انجام شود، می تواند عیب‌های گفته شده را به دنبال داشته باشد. البته اگر کیفیت خدمات کاشت ژل بالا باشد، کمتر به عوارض ژل کاشت ناخن مبتلا خواهید شد. در حال حاضر ژل کاشت ناخن در سالن زیبایی فرزانه به بهترین نحو ممکن انجام می شود. در صورتی که شما به سبک پلی ژل و کاشت ناخن با ژل علاقه دارید، حتما از خدمات ویژه سالن فرزانه در بخش کاشت ژل استفاده کنید.

فواید کاشت ناخن با ژل و مزایای پلی ژل چیست؟

مزایای پلی ژل و کاشت ناخن با ژل بسیار زیاد است. به صورت کلی مزایای کاشت ژل بسیار بیشتر از معایب آن می باشد که بهتر است آن را انجام دهید. یکی از مزایای ویژه پلی ژل این است که مدت زمان سوهان کشی در آن کمتر است. نکته مثبت دیگر درباره کاشت ژل این است که انعطاف پذیری بالایی دارد و در برابر ضربه های احتمالی دیرتر می شکند. اگر دوست دارید که ناخن های شما حالت نرمی داشته باشند،‌ استفاده از ژل کاشت ناخن بهترین گزینه پیش روی شما است. خوشبختانه در پلی ژل و کاشت ژل ناخن از لیکوئید استفاده نمی شود. همین موضوع سبب می شود تا عوارض ناشی از لیکوئید در کاشت ناخن با ژل وجود نداشته باشد.

در واقع در هنگام کاشت ژل هیچ بوی تندی ایجاد نمی شود که باعث راحتی شما در استفاده از ژل کاشت ناخن می شود. مزیت بعدی که در کاشت ژل ناخن وجود دارد این است که میزان ظرافت بالایی دارد. اگر شما می خواهید که ناخن های طبیعی و ظریفی داشته باشید، بدون شک کاشت ناخن با ژل گزینه مناسبی خواهد بود. فایده بعدی کاشت ژل این است که هیچ گونه حساسیتی برای بدن شما ایجاد نمی کند. از همین رو شما می توانید در نهایت سلامت از پلی ژل و ژل کاشت ناخن استفاده کنید. با توجه به مزایای بسیار زیادی که در ژل کاشت ناخن وجود دارد، بهتر است که شما هم از روش کاشت پلی ژل برای خود بهره ببرید.

آیا میتوان پلی ژل یا کاشت ناخن با ژل را در خانه انجام داد؟

بسیاری از خانم ها دوست دارند بدانند که که آیا امکان پلی ژل و کاشت ژل ناخن در خانه وجود دارد یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که کاشت ژل ناخن در خانه امکان دارد ولی شما باید مهارت لازم برای استفاده از ژل کاشت ناخن را داشته باشید. پلی ژل کردن یا کاشت ناخن با ژل یک کار تخصصی است که حتما باید برای انجام آن آموزش های لازم را دیده باشید. در صورتی که کاشت ژل در خانه انجام شود،‌ باید جزئیات زیادی را درباره ژل کاشت ناخن و پلی ژل رعایت کرد. برای اینکه بتوانید کاشت ژل ناخن را در خانه انجام دهید، در ابتدا باید مواد و ابزارهای لازم برای کاشت ژل را فراهم کنید.

در لیست زیر برخی از مهم ترین مواد لازم برای کاشت ناخن با ژل آورده شده است.

ماده پلی ژل

پرایمر کار پلی ژل

ماده ضد قارچ برای پلی ژل

پد کلینزر برای کاشت ناخن با ژل

قلم موی نرم برای کاشت ژل

پلی ژل کردن در خانه تفاوت زیادی با ژل کاشت ناخن در سالن زیبایی ندارد. با توجه به حساس بودن کاشت ژل ناخن، به شما پیشنهاد می دهیم که کاشت ناخن با ژل را در سالن زیبایی فرزانه انجام دهید. مسلما در این حالت کیفیت بهتری در کاشت ژل ناخن وجود دارد و از نتیجه پلی ژل خود نیز رضایت خواهید داشت. فراهم کردن تمامی مواد مربوط به ژل کاشت ناخن کار مشکلی است پس به سراغ سالن زیبایی فرزانه بروید.

بهترین ناخن کار پلی ژل و ناخنکار کاشت ناخن با ژل

برای اینکه شما بتوانید پلی  ژل و کاشت ناخن با ژل را به بهترین نحو ممکن انجام دهید،‌ حتما باید کاشت ژل را به یک ناخنکار حرفه ای بسپارید. در واقع انجام ژل کاشت ناخن کار حساسی است و ظرافت های خاص خود را دارد. به همین علت شما باید کاشت ژل ناخن را در یک محیط و شرایط مناسب انجام دهید. این نکته را بدانید که مهارت ناخن کار تاثیر زیادی بر روی نتیجه پلی ژل یا کاشت ژل دارد که باید آن را در نظر  بگیرید. زمانی که ناخن کار شما یک فرد حرفه ای باشد،‌ می تواند انواع مختلف مدل های کاشت ناخن با ژل را برای شما انجام دهد.

 

همچنین در این حالت میزان دوام و ماندگاری کاشت ژل هم افزایش پیدا می کند. معمولا ناخنکارهای حرفه ای از ژل کاشت ناخن درجه یک استفاده می کنند که در زیبا شدن پلی ژل نقش مهمی را ایفا می کند. خوشبختانه در سالن زیبایی فرزانه تعدادی از بهترین ناخن کاران در کنار هم جمع شده اند که خدمات پلی ژل و کاشت ژل ناخن را انجام می دهد.  این افراد دارای رزومه کاری درخشانی در زمینه کاشت ژل و ژل کاشت ناخن هستند که نشان دهنده تجربه کاری آن ها در پلی ژل است. اگر دوست دارید که در شهرک غرب و سعادت آباد از خدمات پلی ژل و کاشت ژل استفاده کنید، ناخن کاران سالن زیبایی فرزانه آماده خدمت گذاری هستند.

قیمت پلی ژل ناخن و هزینه کاشت ناخن ژله ای

پلی ژن ناخن یکی از خدمات خاص سالن زیبایی فرزانه است که طرفداران زیادی به سمت خود جذب کرده است. کاشت ناخن ژله ای می تواند ظاهر متفاوتی برای دستان شما بسازد که از این لحاظ بسیار عالی خواهد بود. یکی از ابهاماتی که برای کاشت ژل به وجود می آید قیمت آن است. از آنجایی که پلی ژل یک روش عالی برای کاشت ناخن است، بسیاری از افراد دوست دارند که کاشت ژل ناخن را با مناسب ترین قیمت ممکن انجام دهند. عوامل مختلفی بر روی قیمت پلی ژل و ژل کاشت ناخن تاثیر می گذارند. یکی از این عوامل مهم نوع ژل کاشت ناخن است.

در حال حاضر برای کاشت ژل ناخن و پلی ژل می‌ توان از برندهای مختلفی استفاده کرد. عامل بعدی که بر روی قیمت پلی ژل یا کاشت ناخن با ژل تاثیر می گذارد، سالنی است که به آن مراجعه می کنید. معمولا هر سالن تعرفه مشخصی برای کاشت ژل دارد. از همین رو اگر به دنبال بهترین سالن برای پلی ژل هستید، سالن زیبایی فرزانه بهترین انتخاب پیش روی شما خواهد بود. خوشبختانه سالن زیبایی فرزانه بهترین تعرفه ها را برای پلی ژل و کاشت ژل ناخن قرار داده است. این سالن از بهترین ژل کاشت ناخن برای ناخن های شما استفاده می کند که به همین علت کاشت ژل در آن کیفیت بالایی دارد.

بهترین آرایشگاه زنانه کاشت ناخن با ژل در سعادت آباد و شهرک غرب

داشتن ناخن های جذاب و زیبا برای خانم ها اهمیت بسیار بالایی دارد. امروزه روش های بسیار زیادی برای زیبایی ناخن ها به وجود آمده است. پلی ژل یا کاشت ناخن با ژل یکی از همین موارد است که طرفداران خاص خود را دارد. البته کاشت می تواند در مدل های مختلفی صورت بگیرد که شما می توانید انتخاب خود در این زمینه را انجام دهید. ژل کاشت ناخن یک موضوع سلیقه ای است که شما با توجه به شرایط خود می توانید از آن بهره ببرید.
با توجه به مزایایی که در کاشت ژل ناخن یا پلی ژل وجود دارد، بهتر است که شما هم از این روش عالی برای خود استفاده کنید.  پیدا کردن یک سالن خوب برای کاشت ژل و کاشت ناخن با ژل همواره یک دغدغه برای خانم ها بوده است. طبق تحقیقاتی که انجام شده است،‌ سالن زیبایی فرزانه بهترین خدمات پلی ژل و ژل کاشت ناخن را ارائه می دهد.

این سالن مجهز حرفه ای در سعادت آباد و شهرک غرب است که برای کاشت ژل ناخن می توانید به آن مراجعه کنید. ناخن کاران فعال در سالن فرزانه دارای تخصص بی نظیری در پلی ژل و کاشت ژل هستند.  از همین رو انواع کاشت ناخن با ژل از این طریق امکان پذیر خواهد بود. شما می توانید در این مرکز علاوه بر پلی ژل و ژل کاشت ناخن، از سایر خدمات نیز به صورت ویژه برخوردار شوید.

اسکرول به بالا