سالن زیبایی فرزانه

پروتئین تراپی مو - ویتامینه مو - ماسک مو

نانو پروتئینه تراپی مو - خاویار و اوزون تراپی مو

برای چه مواردی پروتئین تراپی، ویتامینه و ماسک مو مناسب می باشند؟ با توجه به رژیم غذایی غنی می توان از کم شدن پروتئین و ویتامین بدن پیشگیری کرد. بنابراین با این روش می توان بافت کراتین مو را هم تقویت نمود. اشخاصی که مواد پروتئینی و ویتامینه استفاده نمی کنند دستخوش ریزش شدید مو و از بین رفتن کراتین مو می شوند. در این مواقع موها کاملا نازک شده و طراوت و تندرستی خود را از دست می دهند.

اینستاگرام سالن زیبایی فرزانه

برای مشاهده نمونه کارهای سالن زیبایی فرزانه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

پروتئین تراپی، ویتامینه و ماسک مو گونه ای درمان جهت ترمیم کراتین مو می باشند. این روش ها با بکارگیری مواد شیمیایی در سالن های زیبایی صورت می گیرند. هدف از این روش ها این است که موهای صدمه دیده و پوست سر مجدد سطح کیفی قبل را به دست بیاورد. بعد از انجام این روش ها باید حتما ماسک موی با کیفیت بکار ببرید و از مو ها مراقبت نمایید. چرا که امکان دارد دوباره موها آسیب ببیند. برای انجام کلیه روش های درمانی مو نظیر کلاژن تراپی مو، خاویار تراپی مو، اوزون تراپی، ویتامینه کردن، پروتئینه مو و … بهتر است به یک سالن آرایشی معتبر و با تجربه مراجعه نمایید.

هر آنچه که بایستی در خصوص پروتئین تراپی مو، ماسک مو، ویتامینه مو و اوزون تراپی مو بدانید؟

در حال حاضر روش های متنوع و اثربخشی جهت جبران صدمات و کمبود های مو وجود دارند. پروتئین تراپی، ویتامینه و ماسک مو و… از روش های درمانی اثربخش هستند که سبب جبران صدمات وارد شده به مو می شوند. در اینجا در خصوص مهم ترین روش ها مطالبی را ارائه خواهیم داد:

نانو پروتئینه تراپی مو - ویتامینه مو

پروتئین تراپی

پروتئینه مو روشی جهت احیا و صافی مو به شمار می آید. همانگونه که مستحضرید پروتئین یکی از عناصر مهم در بافت مو ها می باشد که تاثیر بسزایی در تندرستی آن ها دارند. در این صورت کمبود این عنصر ظاهر زشتی به موهای شما می دهد.

ماسک مو

پروتئینه مو - ویتامینه مو - ماسک مو

جهت داشتن مویی سالم و حالت دار بایستی به شیوه های متنوعی آن را تقویت بخشید. یکی از این روش ها استفاده از ماسک مو می باشد. ماسک های تقویت کننده مواد مغذی مورد نظر فولیکول مو را فراهم می کنند.

اوزون تراپی

اوزون تراپی مو جهت رفع مسائل پوست و مو بکار برده می شود. این عمل با بکارگیری دستگاه اوزون تراپی صورت می گیرد. سیستمی که اکسیژن را به اوزون مبدل می کند و سبب می شود فولیکول ها و ساقه مو تقویت شود. افزون بر این اوزون تراپی مو از ریزش مو، موخوره و… جلوگیری می کند.

اوزون تراپی و خاویار تراپی مو

ویتامینه مو

این روش ویتامین مورد نظر را برای پیاز مو فراهم می کند تا سبب بازسازی و احیای مو شود. بعد از این کار شما می توانید فرم و حالت مناسب تری به موهای خود ببخشید. حتی با این شیوه مو ها روشن تر، لطیف تر و ابریشمی تر به چشم می آیند.

در این روش مواد متنوعی چون اقسام ویتامین های خانواده B، مواد معدنی، پروتئین ها و… به موها می رسد.

پروتئین تراپی مو، ویتامینه مو، اوزون تراپی، خاویار تراپی و ماسک مو چیست؟

پروتئین تراپی، ویتامینه و ماسک مو، خاویار تراپی مو و … همانطور که گفته شده برای صافی و احیا مو بکار برده می شوند. در زیر به تعریف هر کدام به صورت جداگانه خواهیم پرداخت.

پروتئین تراپی چیست؟

پروتئین تراپی مو - ویتامینه مو - ماسک مو

پروتئینی به اسم کراتین در بافت موی آدم وجود دارد که مو ها را تندرست و لطیف نگه می دارد. اما به دلیل آسیب هایی که به موها زده می شود با اثر گرما دادن خیلی زیاد (سشوار و اتو کشیدن زیاد موها) یا رنگ کردن متوالی مو ها، کراتین آغاز به تجزیه می کند. برخی شیوه های زندگی و رژیم های غذایی هم می تواند سبب کاهش کراتین در بدن شود. از آنجا که داشتن یک رژیم غذایی مناسب و سرشار از پروتئین جهت نمو و سلامت مو الزامی است استفاده نکردن پروتئین لازم هم می تواند باعث ریزش شدید مو شود. پروتئینه مو در واقع بکارگیری از محصولی است که حاوی پروتئین می باشد که موها به آسانی می توانند آن را جذب کنند و جهت تقویت و ترمیم کراتین مورد استفاده قرار می گیرند.

ویتامینه مو چیست؟

ویتامینه مو در حقیقت از اقداماتی است که به احیای مو ها کمک بسزایی می کند. در نهایت بکارگیری این شیوه ها صدمات ایجاد شده در بافت مو را معالجه می کند. این مبادرات حتی هنگامی که موهای شما مسائلی چون ریزش، شوره، خارش و موخوره را دارند هم بکار برده می برند. این روش به علت داشتن ویتامین B5 منتهی به نرم، لطیف نمودن و درمان موها می شود. در حقیقت موادی کاربردی که در این ویتامینه موجود می باشند موها را معالجه می کنند.

خواص بهترین مواد پروتينه و ویتامینه مو

خاویار تراپی مو چیست؟

خاویار تراپی مو یکی از شیوه های معالجه مو می باشد. خاویار تراپی مو همواره با بکارگیری خاویار و فراورده های آن صورت می گیرد. خاویار تراپی مو سبب جذابیت و درخشندگی مو، برطرف شدن مسائل و احیای مو می شود. خاویار تراپی مو اکثرا بدون دستگاه صورت می گیرد.

خاویار تراپی مو همچنین بدون هیچ درد و ناراحتی انجام می گیرد. در واقع این درمان خانگی ریزش مو یک شیوه غیر تهاجمی می باشد. در خاویار تراپی مو افزون بر دانه های خاویار از محصولات سرم مو و ماسک موی خاویار هم بهره برده می شود.

اوزون تراپی مو چیست؟

اوزون تراپی و خاویار تراپی مو

اوزون تراپی مو یکی از شیوه های نوین تقویت مو می باشد که در حال حاضر در خیلی از مراکز زیبایی صورت می گیرد. اوزون متشکل از یک مولکول اکسیژن با یک اتم اکسیژن اضافه می باشد که در واقع سبب می شود نیروی اکسیژن افزایش یابد. براساس تحقیقات صورت گرفته اکسیژن پویا یا همان اوزون اثرات زیادی در بالا بردن و دوام مو داشته و می تواند به صورت موثری سبب کم شدن ریزش موی سر شود. افت اکسیژن همیشه دردسر های بسیاری را برای بدن ایجاد می کند. که فراهم شدن اکسیژن در آتی سبب شادابی و لطافت موها می شود.

ماسک مو چیست؟

ماسک مو یک نرم کننده خیلی قدرتمند است که به معالجه موهای صدمه دیده یاری می رساند. این فرآورده شامل مواد مقوی برای موها نظیر روغن های طبیعی می باشد. بهتر است این ماسک مو ها را حدود ۳ دقیقه روی ساقه مو بگذارید پس از آن آبکشی نمایید. یا اینکه شب ماسک را روی مو قرار دهید و صبح آن را شستشو دهید.

بهترین ماسک مو - بهترین ویتامینه مو

بهترین شامپو بعد از پروتئین تراپی مو و ویتامین مو

چنانچه پروتئینه مو، ویتامینه، اوزون تراپی، خاویار تراپی مو یا هر روش دیگری انجام داده اید حتما بایستی شامپو های ویژه ای به کار ببرید. چرا که شما برای این روش ها برای اینکه موهای خود را لطیف و زیبا نمایید وقت زیادی صرف کرده اید. هم اینکه هزینه گزافی را پرداخت نموده اید. ولی این اول ماجرا می باشد به منظور اینکه صافی و جذابیت مو به مدت زیادی باقی بماند بایستی از مو های خود مراقبت و نگهداری نمایید.

بهترین شامپو پروتئینه و ویتامینه مو

 راحت ترین شیوه جهت بالا رفتن دوام این روش ها این است که از بهترین شامپو جهت موهای ویتامینه و پروتئین شده استفاده نمایید. چنانچه شامپوی مناسبی را بعد از این روش ها خریداری نکنید کلیه زحمات شما به هدر می رود. موهای پروتئین و ویتامینه شده احتیاج به شامپوی متمایزی دارند. چنانچه تا به امروز یک شامپوی ویژه استفاده نکرده اید حتما بایستی بعد از این روش ها آن را تعویض نمایید.

زمانی که مو ها دستخوش صدمه می شوند شکل خشک، شکننده و وز پیدا می کنند. فاکتور های متنوعی بر روی دمیج شدن مو تاثیر می گذارند من جمله اینکه شامپو مناسب نوع مو نباشد. در حقیقت اشخاص بایستی مطابق جنس و نوع موهای خود از یک شامپوی ویژه ای بهره بگیرند. در حال حاضر اقسام شامپو برای دامنه متنوعی از مو ساخته شده است. با ملاحظه به احتیاج مو می توانید بهترین شامپو را خریداری نمایید.

پروتئین تراپی مو در خانه ویتامینه کردن موی سر و گذاشتن ماسک مو در خانه

در خانه به چه صورت می توان پروتئین تراپی، ویتامینه و ماسک مو انجام داد؟ مو ها از کراتین و زنجیره ای از اسید های آمینه یا به بیانی از پروتئین ایجاد شده اند. بکارگیر مستمر از مواد شیمیایی قوی نظیر رنگ کردن زیاد و برخورد پی در پی حرارت (اتو کشیدن و سشوار موها) و آلودگی می تواند پروتئین و ویتامین موها را از بین برده و سبب خشکی و صدمه به موها می شود. تنها شیوه برگرداندن تندرستی مو ها این است که پروتئین و ویتامین از بین رفته مو را مجدد بازگردانید. با بکارگیری ماسک موی پروتئین یا ویتامین می توانید درمان خانگی را آغاز نمایید.

شیوه های درمانی خانگی جهت فراهم سازی پروتئین و ویتامین مورد نظر مو، خیلی راحت و به صرفه تر از درمان های سالنی می باشد. چنانچه از این روش ها برآیند ایده آلی نگرفتید می توانید برای معالجه تخصصی تر به آرایشگاه حرفه ای تر احیا رجوع نمایید. شیوه مطلوب جهت رفع آثار زیان بخش مواد شیمیایی و گرما و آلودگی ها پروتئین تراپی، ویتامینه و ماسک مو می باشد.

پروتئینه خانگی و سرم مو در منزل

ماسک مو پروتئین و ویتامینه خانگی هم عملی نظیر پروتئین تراپی و یتامیه را انجام می دهد. در این شیوه بدون بکارگیری مواد شیمیایی موها سالم و مقاوم تر می شوند. چنانچه موهای شما خشک یا وز و شکننده شده حتما این ماسک های خانگی را تست کنید. بایستی ماسک را چند دقیقه روی ساقه مو قرار دهید و سپس آبکشی نمایید. این مواد حساسیتی ندارند و برای پوست های خیلی حساس هم مسئله ای به وجود نمی آورند.

اینستاگرام سالن زیبایی فرزانه

برای مشاهده نمونه کارهای سالن زیبایی فرزانه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

فواید ویتامینه مو، کلاژن تراپی مو و اوزون تراپی چیست؟

روش های پروتئین تراپی مو، ویتامینه مو، کلاژن تراپی مو، اوزون تراپی مو و خاویار تراپی مو هر کدام فواید و مزایای خاص به خود را دارند که در زیر به هر کدام خواهیم پرداخت:

فواید پروتئین تراپی مو

کلاژن تراپی و پروتئین تراپی مو

همان گونه که پیش‌تر هم گفتیم، پروتئین تراپی مو فواید بسیاری برای موهای شما دارد. این روش فوق العاده با پر کردن شکاف‌های ناشی از گرما یا آسیب‌های دیگر در کوتیکول مو، منجر به ترمیم بافت موها می‌شود. همچنین این درمان در کاهش شکستگی، نرم شدن، تقویت و کراتینه مو نقش موثری دارد. البته درمان‌های پروتئینی بهتر است با آبرسانی‌های عمیق و مرطوب کننده‌ها همراه باشند تا بهترین نتیجه را حاصل کنند.

ه علاوه این درمان‌ها باید فقط روی موهای آسیب دیده اعمال شوند و نه موهای سالم. بهتر است بدانید استفاده بیش از حد از این روش درمانی هم می‌تواند عوارض جانبی زیادی داشته باشد. خواص پروتئین تراپی بیش از اندازه ممکن است منجر به خشکی، شکنندگی و حتی سخت شدن موها شود. بنابراین در نخستین قدم باید از کمبود پروتئین در موهایتان مطمئن شوید و سپس اقدام به درمان کنید.

نکته آخر در خصوص میزان استفاده از پروتئین درمانی مو است. در واقع استفاده از این روش بستگی به نوع درمانی دارد که انتخاب می‌کنید. برخی از انواع ملایم‌تر پروتئین درمانی می‌توانند هفته‌ای یک بار انجام شوند. اما روش‌های درمانی شدیدتر و سنگین‌تر باید به صورت ماهیانه یا هر ۶ هفته یک بار انجام شوند. بنابراین پیش از مصرف محصولات درمانی بهتر است برچسب روی آن و توصیه‌های چگونگی مصرف را با دقت بخوانید.

فواید ویتامینه مو

بازسازی کننده ها یکی از اقسام ویتامینه موی سر با ورود کورتکس، بخش های صدمه دیده مو را به صورت موقت بازسازی می کنند و سبب تقویت مو ها می شوند. عمده ترین فواید ویتامینه کردن مو، حالت دهندگی و بالا بردن استقامت مواد در مقابل عوامل بیرونی است. ماده ایجاد کننده ویتامینه ها B5 می باشد. ویتامینه موی سر در اقسام متنوع مخصوص موهای خشک، چرب، موهای رنگ شده، دکلره شده و صاف و فر موجود می باشد.

فواید پروتئین تراپی مو ویتامنه مو قبل و بعد

فواید اوزون تراپی مو

  •  اوزون تراپی سبب بالا رفتن خونرسانی به ریشه های مو می شود.
  • به رفع آلرژی ها، خشکی و خارش پوست سر کمک بسزایی می کند.
  • تمیز نمودن عمیق پوست سر از آلاینده های موجود در آن.
  • کم کردن چشمگیر ریزش موی سر و حتی به تقویت موی سر کمک بسزایی می کند.
  • به درمان موخوره، شوره، آماس، طاسی سر کمک بسزایی می کند.
  • اوزون تراپی مو به ترمیم ریشه های موی صدمه دیده کمک زیادی می کند.
  •  شادابی و استقامت موی سر را افزایش می دهد.
  • پر پشت شدن موی سر به علت قطور شدن هر تار موی سر.

فواید کلاژن تراپی مو

پروتئین تراپی مو قبل و بعد

هر کدام از روش های درمانی نظیر کلاژن تراپی مو فواید و مزایای متنوعی دارند. کلاژن تراپی مو باعث کاهش ریزش مو می شود. کلاژن تراپی مو، موها را براق، زیبا، خوش فرم و تندرست می کند.

کلاژن تراپی مو باعث درمان مسائلی چون موخوره و خشکی مو می شود. کلاژن موجود در مواد کلاژن تراپی مو ضخیم کننده است و افزون بر استقامت بخشی موها، آنها را مستحکم و منعطف می کند تا از شکنندگی پیشگیری شود. حتی ادعا شده که کلاژن تراپی مو سفید شدن مو را به تاخیر می اندازد.

آیا پروتئین تراپی و ماسک مو سبب ریزش مو می شود ؟

سوالی که امکان دارد برای هر کسی پیش بیاید این است که آیا پروتئین تراپی، ویتامینه و ماسک مو و بوتاکس مو و سایر روش ها سبب ریزش مو می شوند؟ این روش ها در مجموع محصولات بی خطری هستند ولی با این وجود همانند هر درمان دیگری ریسک کمی از لحاظ واکنش حساسیت پوستی برای بعضی اشخاص وجود دارد. به جهت کم شدن عوارض و مضرات پروتئینه مو، ماسک مو و بوتاکس مو، این درمان ها نباید در برخورد مستقیم با پوست انجام گیرد. البته ناگفته نماند که رجوع به مراکز زیبایی غیر معتبر یا مواد نامرغوب و از برند ها بی کیفیت نیز سبب آسیب مو و همچنین ریزش مو می شود. در این صورت پیش از انجام این روش ها جهت صدمه ندیدن دو چندان مو ها بهتر است تحقیقاتی انجام دهید و بهترین متخصص را برای این روش ها برگزینید.

پروتئین تراپی ویتامینه مو درمان ریزش مو

پروتئین درمانی مرطوب کننده

این شیوه برای موهای خشک و صدمه دیده مطلوب می باشد. افرادی که موهای خود را پی در پی رنگ می کنند یا به علت عوامل محیطی متنوع موهای آنها دهیدراته شده می توانند این شیوه را بکار ببرند.

پروتئین تراپی بازسازی کننده

پروتئین درمانی بازسازی هم برای موهای صدمه دیده بکار برده می شود. این مدل پروتئینه مو هم افزون بر رطوبت، مواد مقوی موردنظر مو ها را فراهم می کند. پیشنهاد می شود که جهت تاثیرگذاری هر چه بهتر، هر ۱ ماه دو بار این شیوه درمانی را بکار ببرید.

انواع ماسک مو را بشناسید

ماسک پروتئینی

انواع ماسک مو هلث نوشن بدون سولفات و پارابن

یکی از اقسام ماسک، ماسک پروتئینی می باشد. چنانچه موی شما بی حالت، ارتجاعی و بدون مقاوم است، امکان دارد به پروتئین نیاز داشته باشد. ساختار اصلی مو معمولا از پروتئین ایجاد شده است و نبود آن با گذشت زمان سبب از دست دادن مقاومت مو ها می شود. بدین علت درمان مو با این روش هر چند وقت یکبار سبب می شود تندرستی آن ها را حفظ کنید‌. با این حال چنانچه موهای شما وضعیت مناسبی دارند احتیاج به درمان پروتئینی نیست، چرا که پروتئین زیاد سبب شکنندگی و خشکی موها می شود.

ماسک مو آبرسان

یکی دیگر از انواع ماسک برای مو ماسک آبرسان می باشد. مشخص نمودن اینکه موی شما آیا احتیاج به رطوبت دارد یا خیر بسیار راحت است. چنانچه موهای شما خشک است دستخوش موخوره و وز شده یا به راحتی می شکند پس زمان آبرسانی مو فرا رسیده است. ملاحظه نمایید که حتی چنانچه موهای سالمی هم دارید همچنان بکارگیری این نوع ماسک برای موهای شما بی ضرر و مفید می باشد.

بهترین ماسد کلاژن مو آبرسان

ماسک با پایه روغنی

این مدل از ماسک زمانی اثربخش است که به جای ماسک آبرسان بکار برده شود. از ماسک هایی که دارای پایه روغنی هستند جهت نگهداری رطوبت مو و مرطوب نگه داشتن آن ها در دراز مدت بهره برده می شود. روغن های این مدل ماسک افزون بر آب رسانی به تغذیه موها می پردازد. روغن هایی نظیر نارگیل، بادام، زیتون و آرگان در این ماسک موجود می باشند.

ماسک بازسازی کننده

این ماسک جهت موهای رنگ شده و فر به صورت کاملا اختصاصی طراحی شده است. مسلما در آرایشگاه ها مشاهده نموده اید که آرایشگر ها موها را با بکارگیری مواد تقویتی معالجه نموده و فرم می دهند. این شیوه در واقع در کم کردن صدمه های مو اثربخش است. چنانچه اخیرا موهای خود را با بکارگیری مواد شیمیایی فر یا حالت دار نموه اید توصیه می کنیم که ماسک مو بازسازی کننده را جهت موهای خود تهیه و بکار ببرید. زیرا که این گونه ماسک با بازسازی پروتئینی در ساقه موهای شما سبب بهسازی صدمه دیدگی آن ها می شود.

بهترین روش و مراحل انجام پروتئین تراپی مو - ماسک مو - اوزون تراپی و ویتامینه مو

در این مطلب می خواهیم در خصوص بهترین روش و مراحل انجام پروتئین تراپی، ویتامینه و ماسک مو و سایر روش ها مباحثی را ارائه دهیم.

بهترین روش پروتئینه مو

یکی از بهترین روش و مراحل انجام پروتئینه مو شستن موها پیش از انجام این شیوه درمانی است. به منظور اینکه پروتئین درمانی به صورت صحیحی اثر بگذارد، حائز اهمیت است که موهای شما پاکیزه باشد. توصیه ما بکارگیری شامپوی مخصوص موهای صدمه دیده می باشد. بعد از شستن با شامپو، موهای خود را با یک حوله تمیز خشک نمایید.

بهترین روش پروتئین تراپی مراحل شستن مو

مرحله بعدی پروتئین درمانی این است که محصول پروتئین درمانی را اعمال نمایید. جهت راحتی کار، موهای خود را به چند بخش تقسیم نمایید. با یک قسمت آغاز نمایید. مواد را دو بار روی موها قرار دهید و با یک شانه دندانه دار عریض شانه نمایید. این روش بهترین روش جهت پروتئینه مو می باشد.

بهترین روش ماسک مو

بهترین روش و مراحل انجام ماسک به صورت زیر می باشد:

موهای خود را شستشو دهید: اکثر کسانی که می خواهند از ماسک برای موهای خود استفاده کنند نمی دانند که باید پیش از بکارگیری آن موها تمیز باشد. شستشوی مو پیش از بکارگیری ماسک از اهمیت ویژه ای برخوردار است. گرد و غبار و آلودگی بر روی مو ها می تواند در پیرامون مو مانعی ایجاد نماید و از جذب مواد مقوی و آبرسان پیشگیری کند. پس در این صورت بهتر است پیش از بکارگیری ماسک نخست موهای خود را با آب ولرم شستشو نمایید.

مرحله بعدی ماسک مو را بکار ببرید. این مرحله اصلی ترین مرحله می باشد. این محصول را از ۵ سانتی متری ریشه تا ساقه مو باید توزیع نمایید و ماساژ دهید. به ساقه مو لازم است بیشتر دقت نمایید زیرا که این قسمت از مو ها صدمه پذیر تر است. بعد از آن با شانه دندانه دار مو ها را شانه بزنید تا ماسک به صورت مطلوبی در همه بخش های آن پخش شود. کلیه تار های مو به ماسک آمیخته شود.

بهترین روش پروتئین تراپی مو و ماسک مو

در مرحله بعدی بگذارید ماسک بر روی موهای شما استراحت نماید. در این مرحله بگذارید ماسک به مدت زمان لازم بر روی موهای شما باقی بماند. این بازه زمانی اکثرا بین ۳ الی ۵ دقیقه می باشد و زمان کافی جهت شستن دیگر بخش های بدن را به شما می دهد.

توجه نمایید که بعضی از ماسک ها همانند برخی از فرم دهنده های مو می توانند بدون احتیاج به آبکشی کل شبانه روز بر روی سر باقی بمانند. با ملاحظه به این مبحث، درباره زمان مورد نظر بهتر است دستورالعمل روی بسته را مطالعه نمایید. تا این محصول بهترین برآیند را برای شما به همراه داشته باشد.

در مرحله پایانی بایستی ماسک را از روی مو های خود بشویید. درست همانند بکارگیری نرم کننده ها پس از طی بازه زمانی مدنظر موهای خود را بایستی با آب ولرم بشویید. به جز اینکه بر روی بسته ماسک دستورالعمل دیگری بیان شده باشد. پس از شستشو بگذارید موهایتان خشک شود. این عمل را چندین بار در طی هفته انجام دهید تا نوک موهای شما جذاب تر شوند و وضعیت آن ها بهبود یابد.

بهترین روش اوزون تراپی مو

در روش اوزون تراپی مو به هیچ وجه از محصولات شیمیایی بهره برده نشده است. برای تایپ های متنوع مو من جمله موهای دکلره شده، دمیج، رنگ شده، طبیعی، صاف یا فر اوزون تراپی مو بکار برده می شود. خواص عالی آن را حتی پس از جلسه اول مشاهده خواهید کرد. اوزون تراپی مو توسط دستگاه انجام می گیرد با توجه به مقدار آسیب مو به جلسات متنوعی نیاز دارد.

اوزون تراپی و خاویار تراپی مو

بهترین روش ویتامینه مو

ویتامینه مو به دو صورت در خانه و در سالن آرایشی انجام می گیرد که به هر دو مورد خواهیم پرداخت.

شیوه های خانگی جهت ویتامینه اثربخشی کمتری دارند. اما به شرط بکارگیری پی در پی، اثربخشی این مواد افزایش می یابد. بدون شک نمی توان توقع داشت که با یکبار بکار گیری از آن سطح کیفی موها به صورت کامل متحول شود. ویتامینه های خانگی با مواد کاملا طبیعی و بی ضرر صورت می گیرد.

پروتئینه مو - ویتامینه مو - ماسک مو

در روش ویتامینه کردن موی سالنی ضروری است تا به سالن زیبایی رجوع نمایید. جهت این کار در سالن زیبایی از فراورده های تقویت کننده، محافظ و نرم کننده بهره می برند. نخست موها بایستی با شامپوی ویژه شسته شوند. ویتامینه بر روی موهای آلوده هیچ اثری ندارد. بعد از شستن مو ها باید آب اضافه مو ها را با حوله تمیز بگیرید. اقسام محصولات ویتامینه برای این عمل ساخته شده که هر یک متناسب نوع و جنس موی خاصی می باشد. همواره ضروری است تا موها با سشوار خشک شوند و دست کم حدود ۷۰ الی ۸۰٪ آب اضافی مو گرفته شود‌. کرم های تقویتی به شکل تیوپی وجود دارند که با ملاحظه به حجم و کوتاهی و بلندی موها برای چند بار کافی می باشند. جهت ترکیب کردن ویتامینه بهتر است از ظرف غیر فلزی استفاده کنبد.

نخست موها را به چند بخش تسهیم نمایید و هر بخش را با کلیپس یا کش از سایر قسمت ها تفکیک نمایید. دست کم ۴ الی ۵ بخش جهت تفکیک موها کافی است. هر قسمت را به مواد مدنظر آمیخته و از ریشه تا انتهای ساقه را با این مود بپوشانید. پس از آن با دست پوست و نوک مو ها را به صورت دورانی ماساژ دهید. پس از آن موها مجدد به قسمت های کوچکتری تقسیم شده و مانند قبل بر روی سر قرار داده می شود. سپس موها را با یک کلاه پلاستیکی پوشش می دهند و به وسیله دستگاه بخار مواد مورد نظر خشک می شود. مدت زمان لازم جهت اعمال این روش به وسیله آرایشگر معلوم می شود.

بهترین نوع مارک و برند مواد پروتئین تراپی، ویتامینه مو چیست؟

بهترین نوع مارک و برند مواد پروتئین تراپی، ویتامینه و ماسک مو، کلاژن تراپی و خاویار تراپی و… کدام است؟ بهترین نوع برند پروتئینه مو یا ویتامینه مو بستگی به نوع و جنس مو دارد. که با توجه به خشک بودن مو، وز بودن، فر، چرب، صاف یا … بایستی مارک مدنظر را انتخاب و خریداری نمایید.

مراحل و روش ویتامینه کردن و پروتئین تراپی مو

بهترین مارک ماسک موی کراتینه و سرم مو چیست؟

بهترین مارک ماسک موی کراتینه و سرم مو کدام است؟ جهت رفع خشکی، بی حالتی، موخوره و … می توانید از بهترین مارک ماسک کراتینه استفاده نمایید. بهترین مارک های این مدل ماسک شامل مای، پروکسا، استار لیدی، دنی وان و …می باشند.

بهترین مارک سرم مو جهت رویش مجدد

سرم موfrizz Ease Extra Strength 6 از برند john frieda رشد سریع موهای دکلره شده

سرم مو معمولا انواع متنوعی دارد که هر کدام از این سرم مو ها مختص موهای متنوعی است.جهت داشتن موهایی سالم و بلند محصولات متنوعی وجود دارند. چنانچه دوست دارید بهترین سرم مو را جهت رشد مجدد مو داشته باشید ما به شما سرم مو frizz Ease Extra Strength 6 از برند john frieda پیشنهاد می کنیم.

بهترین سرم مو برای موهای صدمه دیده

چنانچه موهای صدمه دیده دارید می توانید سرم مو Nutritive Oleo-Relax از برند Kerastase یا سرم مو جان مسترز استفاده نمایید.

سرم مو Nutritive Oleo-Relax از برند Kerastase ز

بهترین سرم مو جهت موهای خشک و وز

سرم مو بازسازی کننده روغن آرگان از برند HERSTYLER موهای خشک و وز

مناسب ترین سرم برای این مدل موها بایستی شامل خواص آبرسانی قوی و ضد وز باشند. سرم مو بازسازی کننده روغن آرگان Argan Oil Hair Serum از برند HERSTYLER بهترین سرم برای این مدل مو می باشد.

بهترین سرم مو برای موهای فر

برای موهای فر بهتر است از سرم موی UNIQ INE ALL IN ONE از برند PROFESSIONAL REVLON استفاده کرد.

سرم موی UNIQ INE ALL IN ONE از برند PROFESSIONAL REVLON موهای فر

بهترین سرم مو برای موهای چرب

چنانچه موهای چربی دارید می توانید از سرم مو دوفاز سریتا مدل ALOE VERA استفاده نمایید.

هزینه و قیمت پروتئین تراپی مو در سالن

هزینه پروتئین تراپی مو در آرایشگاه

قیمت پروتئینه مو، ویتامینه مو، ازون تراپی مو، خاویار تراپی مو و سایر روش ها در سالن زیبایی فرزانه چقدر است؟ هزینه هر کدام از این روش ها به موارد متنوعی بستگی دارد. خدمات پروتئین تراپی و ویتامینه مو در این مرکز زیبایی طی چند جلسه انجام می گیرد و هر جلسه بایستی هزینه ای را پرداخت نمایید. که جهت تراپی بایستی بر اساس جلسات و روز های مشخص شده به مرکز زیبایی تشریف ببرید.

هزینه پروتئین تراپی و ویتامینه مو به فاکتور های چون مواد مصرفی که آرایشگر استفاده می کند و مقدار و حجم مو، کوتاهی و بلندی، جنس مو، تخصص و تجربه آرایشگر و عوامل دیگری بستگی دارد. همانگونه که بیان شد نرخ این روش ها به عوامل متنوعی بستگی دارد که یکی از آنها قیمت مواد می باشد که با ملاحظه به مارک و کشور سازنده خیلی متمایز می باشد. چنانچه شما جهت خرید این مواد به مراکز فروش معتبر رجوع نمایید حتما متوجه این مسئله خواهید شد. در سالن زیبایی فرزانه می توانید به صورت حضوری از میزان هزینه روش های متنوع آگاهی یافت.

بهترین مرکز پروتئین تراپی مو تهران در سعادت آباد و شهرک غرب

بهترین سالن زیبایی و آٰرایشگاه زنانه پروتئین تراپی ویتامینه ماسک مو

در سالن زیبایی فرزانه اقسام خدمات و روش های درمانی برای مو نظیر پروتئین تراپی، ویتامینه و ماسک مو، کلاژن تراپی مو، خاویار تراپی مو، صافی و احیا انجام می گیرد. این مرکز زیبایی با بهترین کادر بهترین خدمات را ارائه می دهد. این سالن در سعادت آباد و شهرک غرب واقع شده است. می توانید با خیال راحت انواع خدمات خود را از این مرکز زیبایی بخواهید.

اسکرول به بالا