سالن زیبایی فرزانه

رنگ مو جدید ترکیبی سال 2023 - بیبی لایت

رنگ مو سال 2022 - رنگ مو ترکیبی جدید ۱۴۰۱

مو به عنوان یکی از مهم ترین عناصر زیبایی به خصوص برای بانوان به شمار می رود و هر ساله متد جدیدی برای آرایش موی سر بانوان ارائه می شود. البته نباید از یاد برد که رنگ مو در این میان نقش بسیار زیادی داشته و شرکت های مد نسبت به انتخاب چند مدل رنگ مو برای سال اقدام می کنند. در نظر داشته باشید که بر همین اساس بانوان همواره به دنبال انتخاب بهترین رنگ مو برای خود هستند و می خواهند نسبت به استفاده از این خدمات اقدام کنند. ما در این مقاله با شما همراه هستیم تا اطلاعات بیشتری را در خصوص رنگ مو با شما به اشتراک بگذاریم و همچنین در خصوص راهنمای انتخاب رنگ مو با شما صحبت خواهیم داشت.

 در صورتی که به این مبحث علاقمند هستید، در ادامه همین مقاله ما را همراهی کنید تا اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم. باید در نظر داشته باشید که برای داشتن بهترین رنگ مو، نیازمند دریافت خدمات رنگ مو از بهترین مراکز می باشید که در این زمینه در حال فعالیت می باشند.

اینستاگرام سالن زیبایی فرزانه

برای مشاهده نمونه کارهای سالن زیبایی فرزانه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

رنگ مو؛ راهنما انتخاب بهترین و پرطرفدارترین انواع مدل رنگ مو ترکیبی جدید

انتخاب رنگ مو یک انتخاب کاملا سلیقه ای به شمار می رود و در عین حال شما باید حتما در این زمینه نسبت به دریافت راهنما اقدام کنید. در نظر داشته باشید که در حال حاضر، می توانید برای داشتن موهای جذاب نسبت به استفاده از روش های مختلف رنگ مو اقدام کنید که شامل مواردی همچون هایلایت، بالیاژ، مش مو و همچنین آمبره می شود. باید در نظر داشته باشید که رنگ های متنوعی در دسترس شماست و بهتر است که پیش از انتخاب رنگ مو به موارد مختلفی دقت داشته باشید. 

کاتالوگ انواع مدل رنگ مو سال ترکیبی جدید 2022

برای مثال توجه به نوع لباس ها و رنگ آن ها در کنار تیپ و استایل موی خود می تواند بهترین راهنمای شما برای انتخاب رنگ مو به شمار رود. با این حال ما در ادامه با شما همراه هستیم تا اطلاعات بیشتری را در خصوص کاتالوگ رنگ موی سال جدید در اختیار شما قرار دهیم. با ما همراه باشید.

کاتالوگ رنگ موی سال جدید 1401، 2022

کاتالوگ رنگ موی سال جدید 1401، 2022

هر ساله از سوی شرکت های مد و فشن نسبت به ارائه کاتالوگ موی رنگ سال اقدام می شود. این رنگ ها برای سال جاری میلادی 2022، رنگ قرمز تیره می باشد. این رنگ به عنوان یک رنگ بسیار شاداب و همچنین جذاب به شمار می رود و در کنار آن در کاتالوگ رنگ موی سال جدید میلادی شما می توانید رنگ های فانتزی دیگری را نیز مشاهده کنید که شامل سبز زیتونی، رزگلد، صورتی، یاسی، نقره ای و غیره می شود.

 با این حال رنگ مویی که در کاتالوگ سال 1401 مشاهده می شود، رنگ های فانتزی طیف آبی و بنفش می باشند. با این حال در نهایت خود شما هستید که باید تصمیم بگیرید کدام رنگ مو را برای خود استفاده کنید. استفاده از رنگ موی عسلی نیز برای سال 1401 و 2022 توصیه می شود.

فرمول ترکیب انواع رنگ موی عسلی

یکی از ترکیب رنگ مو که امسال بسیار مورد توجه قرار گرفته است را می توان رنگ عسلی دانست. البته باید در نظر داشته باشید که برای درست کردن این رنگ باید از فرمول خاصی استفاده کنید. به طور کلی می توان گفت که طیف رنگ مو عسلی به شرح زیر می باشد :

  • رنگ عسلی تیره که به صورت بدون دکلره تولید می شود.
  • رنگ عسلی متوسط که به صورت بدون دکلره و با دکلره درست می شود.
  • رنگ عسلی روشن که به صورت با دکلره درست می شود.
  • رنگ عسلی دودی که برای درست کردن آن باید از دکلره استفاده کرد.
  • رنگ مو عسلی نسکافه ای که به صورت با دکلره یا بدون دکلره درست می شود.
فرمول ترکیب انواع رنگ موی عسلی

باید در نظر داشته باشید که آرایشگر شما پیش از آن که نسبت به اجرای رنگ مو اقدام کند، باید حتما از شما در این خصوص نظر خواهی کرده و حتما نتیجه نهایی را پیش از شروع به شما در کاتالوگ نشان دهد. در نهایت می توان گفت که نتیجه کار برای شما رضایت بخش خواهد بود. همچنین رنگ مو نباید به موی شما آسیب برساند یا شما را دچار موخوره گی کند.

انواع مدل رنگ مو

رنگ مو در دنیای امروز به انواع و اقسام روش ها پیاده سازی شده و در دسترس شما می باشد که از مهم ترین آن ها می توان به هایلایت مو، لایت مو، بالیاژ، مش، سامبره و آمبره مو، لولایت مو، رنگ مو بدون دکلره، رنگساژ اشاره نمود. با توجه به تمامی این مسائل بیان شده شما باید در نظر داشته باشید که انتخاب انواع مدل رنگ مو باز هم به سلیقه و انتخاب شما انجام می شود ولی آرایشگر از لحاظ زیبایی شناسی و همچنین مسائل سلامتی مو می تواند در این خصوص به شما مشاوره دهد. برای درک بیشتر انواع مدل های رنگ مو در ادامه با شما همراه هستیم تا در این زمینه با شما اطلاعات بیشتری را به اشتراک بگذاریم.

هایلایت مو، لایت مو

هایلایت مش سامبره، فلوئید، عسلی، دودی، زیتونی، فانتزی، شرابی، یخی،‌ کاراملی،‌ نسکافه ای، لاکچری، بدون دکلره

در ابتدای این راه باید بگوییم که هایلایت مو یا لایت مو به عنوان یک روش بسیار مورد پسند بانوان به شمار می رود که امروزه مورد توجه قرار گرفته است و می توان گفت که بسیاری از بانوان از این روش ها استفاده می کنند. هایلایت مو یا لایت مو به عنوان روشی شناخته می شود که در آن قسمت هایی از مو که رنگ تیره تر دارند، با استفاده از کلاه یا فویل آلومینیومی جداسازی شده و سپس نسبت به رنگ کردن آن ها اقدام می شود.

 باید در نظر داشته باشید که لایت مو خود شامل انواع مختلفی می شود که از جمله مهم ترین آن ها می توان به لولایت مو، سان لایت مو و غیره اشاره نمود. با در ادامه با شما همراه هستیم تا اطلاعاتی را در خصوص لایت مو به روش لولایت در اختیار شما قرار دهیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

لولایت مو

لولایت مو برای کسانی کاربرد دارد که قسمتی از موهای آن ها به مرور زمان بسیار روشن و زننده شده است و با استفاده از این روش قادر به ایجاد یک سایه روشن بر روی این قسمت از موهای خود خواهند بود که در نهایت باعث می شود که موی آن ها جلوه ای جدید و بسیار جذاب را به خود بگیرد. 

هایلایت و لولایت مو عسلی سعادت آباد و شهرک غرب

باید در نظر داشته باشید که لولایت مو یک کار بسیار تخصصی در زمینه رنگ مو به شمار می رود و برای اجرای این روش از رنگ مو حتما باید با کارشناسان متخصص و آرایشگران مجرب در ارتباط باشید که در این زمینه فعالیت تخصص داشته باشند. در ادامه با شما همراه هستیم تا اطلاعاتی را در زمینه بالیاژ مو در اختیار شما قرار دهیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

بالیاژ مو

هایلایت عسلی کارملی لاکچری بدون دکلره

بالیاژ مو را می توان یک تکنیک دانست که فراتر از رنگ مو می باشد. در واقع از این تکنیک برای هایلایت کردن مو استفاده می شود و در این روش بدون استفاده از فویل و یا کلاه مخصوص، رنگ مو استفاده می شود. در نظر داشته باشید که در این روش از رنگ مو، ما قسمت بالای مو را تیره تر و مات تر می کنیم تا در نهایت قسمت های دیگر جلوه ای بسیار بهتر داشته باشند. در نظر داشته باشید که در بالیاژ، بر خلاف هایلایت از گرما استفاده نشده و میزان رنگ مصرفی نیز کمتر است. 

همین مسائل باعث می شود تا بسیاری از بانوان برای موی خود از این روش استفاده کرده و رنگ مو را انجام دهند. بالیاژ مو امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. با این حال در ادامه در خصوص یکی از تکنیک های نسبتا قدیمی رنگ مو به نام مش با شما صحبت خواهیم داشت.

مش مو

از دیگر تکنیک های رنگ مو که امروزه بسیار مورد توجه واقع شده است را می توان مش مو دانست. در واقع می توان گفت که مش مو به عنوان یک راه کامل رنگ مو به شمار نمی رود و در این روش نسبت به تغییر رنگ برخی از قسمت های مو برای ایجاد تضادی زیبا در میان موی سر استفاده می شود. باید در نظر داشته باشید که این روش از رنگ مو امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و بسیاری از بانوان از این شیوه برای آرایش موی خود استفاده می کنند. مش مو با استفاده از کلاه یا فویل انجام می شود و در این روش از دکلره کردن مو استفاده نمی شود.

لایت مو - هایلایت عسلی فیس فریم

سامبره و آمبره مو

سامبره و آمبره نیز دو تکنیک بسیار جذاب برای رنگ مو به شمار می روند. در آمبره قسمت پایین مو رنگ می شود و همین مسئله باعث می شود که ظاهر مو به صورت دو رنگ شود و در این حالت مو حالتی بسیار زیبا را به خود می گیرد. همچنین باید در نظر داشته باشید که آمبره مو برای موهای تیره بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

رنگ مو مش مدل آمبره روسی و برزیلی 2022 و ۱۴۰۱

 این در حالی است که سامبره به عنوان یک روش ظریف تتر از آمبره به  شمار می رود. در این روش نیز ریشه مو دست نخورده می ماند و در عین حال قسمت های پایین مو رنگ می شود. در نظر داشته باشید که این روش از رنگ مو برای موی ضعیف که نیاز به حالت دهی برای پر پشت به نظر رسیدن دارد، یکی از بهترین گزینه های پیش رو خواهد بود.

رنگ مو بدون دکلره

رنگ مو راهی بسیار مناسب برای زیبا کردن حالت مو ها و آماده سازی آن برای آرایش به شمار می رود. با این حال دکلره به عنوان یکی از مواد مخرب به شمار می رود که آسیب های بسیار بدی را به مو وارد می کند. همین امر باعث شده است تا بسیاری از بانوانی که برای دریافت خدمات رنگ مو اقدام می کنند، به دنبال رنگ مو بدون دکلره باشند که البته باید گفت که این خدمات در دنیای امروز در دسترس بوده و شما می توانید از آن استفاده کنید. رنگ مو بدون دکلره باعث می شود که موی شما علاوه بر سلامتی، بسیار زیباتر به نظر برسد و بر اساس نظر آرایشگر می توانید از انواع روش های رنگ مو بدون دکلره استفاده داشته باشید. در ادامه بیشتر در خصوص رنگساژ و هایلایت مو با شما صحبت خواهیم داشت و اطلاعاتی را در این زمینه با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

رنگساژ و هایلایت مو

در صورتی که موی شما به دلیل مواد دکلره آسیب دیده است، قطعا رنگساژ می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما به شمار رود. در واقع می توان گفت که رنگساژ یک روش غیر رنگ مو به روشن می رود و برای موی روشن مورد استفاده قرار می گیرد. پس از رنگساژ کردن مو، حالت مو به شکل تیره در می آید. باید در نظر داشته باشید که رنگساژ برای هایلایت کردن مو نیز یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما به شمار می رود و با استفاده از آن می توانیم هایلایت بهتری داشته باشیم و یا آن را احیا کنیم. 

رنگساژ‌ و هایلایت مو سعادت آباد و شهرک غرب

پس در صورتی که برای رنگ مو به دنبال روشی بسیار سالم هستید، رنگساژ قطعا می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد. با این حال، بهتر است که نسبت به دریافت مشاوره در این خصوص از آرایشگر خود اقدام کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی فرزانه

برای مشاهده نمونه کارهای سالن زیبایی فرزانه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

قبل از رنگ مو به چه نکات و ویژگی هایی باید دقت کنیم؟

نکات مراقبتی شامپو قبل از رنگ مو هایلایت آمبره بالیاژ

رنگ مو به عنوان یک روش بسیار مهم برای زیبایی بیشتر به شمار می رود. با این حال باید به نکاتی دقت داشته باشیم که باعث می شوند رنگ مو به بهترین شکل بر روی مو پیاده سازی شود. با وجود آن که اکیدا توصیه می شود در صورت نداشتن مهارت رنگ مو، نسبت به انجام این کار اقدام نکرده و حتما تمامی خدمات رنگ مو مانند هایلایت، بالیاژ، مش مو و آمبره را از آرایشگران حرفه ای دریافت کنید، با این حال در این قسمت با شما همراه هستیم تا برخی از مهم ترین نکات پیش از رنگ مو را برای شما بیان کنیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. با ما در ادامه همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در این خصوص با شما به اشتراک بگذاریم.

انتخاب رنگ مو متناسب با پوست

از مهم ترین نکاتی که برای رنگ مو باید دقت بسیار زیادی در آن داشته باشید، آن است که نسبت به انتخاب رنگ مو متناسب با پوست اقدام کنید. در ابتدا باید بررسی کنیم که تن رنگی سر دارد یا گرم؟ در صورتی که زیر تن های زرد رنگ دارید، باید در نظر داشته باشید که تن رنگی شما گرم است. در این صورت طیف رنگ مو قهوه ای، کرم و زرد می تواند برای شما بهترین گزینه پیش رو به شمار رود.

انتخاب رنگ مو متناسب با رنگ پوست

 همچنین باید در نظر داشته باشید که زیرتن های صورتی به معنای داشتن تن رنگ سرد می باشد و بهتر است برای رنگ مو، محصولاتی را انتخاب کنید که روشن تر هستند. در نظر داشته باشید که رنگ های آبی، قرمز و بنفش برای این تن رنگ پوست می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما به شمار رود. در ادامه نسبت به بررسی نکته ای در رنگ مو اقدام می کنیم که بسیار مهم خواهد بود.

انتخاب فرمول ترکیبی جدید رنگ مو

جدیدترین فرمول ترکیبی جدید رنگ مو

باید در نظر داشته باشید که برای آن که رنگ موی جذاب تری داشته باشید، صرفا نباید از یک مدل رنگ مو استفاده کنید. انتخاب فرمول ترکیبی رنگ مو جدید می تواند به شما کمک کند تا در نهایت به نتایج بهتری دست پیدا کنید. در نظر داشته باشید که در این خصوص می توانید با آرایشگر خود نیز به مشورت بپردازید. چرا؟

 به این دلیل که فرمول های توصیه شده از سوی متخصصین قطعا با تن رنگ پوست شما سازگارتر خواهند بود و در عین حال شما خواهید توانست عملکرد بسیار خوبی را از آن انتظار داشته باشید. در صورتی که سوالی در خصوص فرمول ترکیبی رنگ مو داشته باشید بهتر است حتما پیش از انتخاب با کارشناس این حوزه یا آرایشگران با تجربه به مشورت بپردازید و سپس نسبت به دریافت خدمات مربوطه اقدام کنید.

نسبت مقدار ترکیب اکسیدان مو در رنگ مو

مقدار اکسیدان مورد استفاده، بر رنگ مو نهایی تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت. باید در نظر داشته باشید که اکسیدان ها به صورت 3 الی 12 درصد در بازار عرضه می شوند و شما می توانید از این سری محصولات استفاده بسیار گسترده ای داشته باشید. در نظر بگیرید که اکسیدان ها می توانند تاثیرگذاری بسیار بالایی در اجرای رنگ مو داشته باشند. از این روی حتما برای رنگ موی جدید خود باید با دقت نسبت به انتخاب اکسیدان اقدام کنید.

نسبت مقدار یا میزان اکسیدان مو به رنگ مو

 در نظر داشته باشید که استفاده از اکسیدان هایی که میزان خلوص بسیار بالایی دارند برای موی شما آسیب رسان خواهد بود و از این روی توصیه می شود که به هیچ عنوان از این سری محصولات استفاده نداشته باشید. با توجه به تمامی این موارد می توانیم به این نتیجه برسیم که بهتر است برای بهترین نسبت اکسیدان در رنگ مو، با آرایشگر در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

ترکیب واریاسیون با اکسیدان

واریاسیون به عنوان ترکیبی شناخته می شود که دارای تاثیر بسیار زیادی در رنگ مو می باشد. در واقع می توان گفت که واریاسیون و اکسیدان باید به صورتی ترکیب شوند که در نهایت پس از مدتی، در رنگ موی شما رگه های دیگر رنگ ها دیده نشود. همچنین باید در نظر داشته باشید که ترکیب واریاسیون و اکسیدان می توانند از لحاظ عملکرد کلی تاثیر بسیار زیادی داشته باشند و رنگ واریاسیون باید با دقت بسیار زیادی انتخاب شده و مورد استفاده قرار گیرد. با توجه به این که واریاسیون و ترکیب آن با اکسیدان برای هر رنگ مو متفاوت است، به این منظور بهتر است که حتما با آرایشگر خود در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید تا در نهایت بتوانید به بهترین شکل نسبت به استفاده از این محصول اقدام کنید.

نکات مراقبتی بعد از رنگ مو، موی رنگ، دکلره و مش شده

خدمات مو سالن زیبایی آرایشگاه زنانه سعادت آباد و شهرک غرب

در صورتی که به تازگی از رنگ مو استفاده کرده اید، برخی از نکات باعث می شود که بتوانید از موی رنگ شده خود بهتر مراقبت کنید. برای مثال، قاطی کردن مقداری از رنگ مو با شامپو می تواند به تثبیت آن کمک شایانی نماید. همچنین عدم شستشوی مو تا سه روز پس از اجرای رنگ مو را می توان از دیگر شیوه های مراقبتی دانست که برای رنگ مو، موی رنگ، دکلره و مش شده در نظر داشت. همچنین شامپوی مورد استفاده شما باید بدون هرگونه سولفات باشد تا مشکلی برای شما پیش نیاید. عدم شستشوی زیاد مو نیز از دیگر مواردی است که باید رعایت کنید.

عوامل رنگ نگرفتن مو بعد از دکلره

برای رنگ نگرفتن مو بعد از دکلره باید دقت داشته باشید که حتما باید از بهترین برند های رنگ مو استفاده کنید. استفاده از ترکیب مناسب رنگ مو را می توان از دیگر عواملی دانست که بر این مسئله تاثیر بسزایی می گذارد. باید در نظر داشته باشید که موی سفید معمولا دیرتر رنگ می گیرد و باید از آرایشگر خود بخواهید که حتما این کار را با دقت بسیار زیادی انجام دهد. در نهایت باید گفت که بهتر است برای دریافت خدمات رنگ مو حتما به آرایشگاهی معتبر مراجعه کنید.

نکته طلایی در مورد رنگ کردن مو در خانه

به طور کلی می توان گفت که استفاده از رنگ مو در خانه یکی از روش هایی است که بسیاری از بانوان به دلیل کمبود وقت از آن استفاده می کنند. باید در نظر داشته باشید که نکات بسیار مهمی در این خصوص وجود دارد که باید حتما رعایت کنید. برای مثال باید توجه داشته باشید که از گیره های مناسب استفاده کنید و همچنین در رنگ مو استفاده شده حتما از رنگ دودی نیز استفاده کنید تا ترکیب رنگ شما براق تر و زیباتر جلوه کند. در نظر داشته باشید که استفاده از برند مناسب رنگ مو با اکسیدان درصد مناسب از دیگر نکات طلایی به شمار می رود که حتما برای استفاده از رنگ مو در خانه باید به آن دقت داشته باشید.

روش مراحل و نکات رنگ کردن مو در خانه

اشتباهات رایج رنگ کردن مو

رنگ مو یک کار تخصصی است و باید توسط آرایشگر متخصص انجام شود. با این حال باید در نظر داشته باشید که برخی از اشتباهات مانند رنگ کردن موی از تیره به روشن به یکباره در کنار اشتباهات دیگر از جمله استفاده از رنگ هایی که دوام چندانی ندارد و یا دیر رنگ کردن ریشه مو را می توان از مهم ترین اشتباهات رایج دانست. عدم استفاده از شامپوی مخصوص نیز از دیگر اشتباهاتی است که ممکن است انجام دهید.

ماندگاری رنگ مو

یکی از سوالات رایجی که در خصوص رنگ مو پرسیده می شود، ماندگاری آن است. باید در نظر داشته باشید که ماندگاری رنگ مو می تواند تا سه هفته افزایش پیدا کند در صورتی که از رنگ موی با کیفیت استفاده کنید و این کار را در یک مرکز تخصصی انجام دهید. از این روی ما در ادامه همین مقاله بهترین مرکزی که برای رنگ مو می تواند به شما کمک کند را معرفی خواهیم کرد.

بهترین قیمت رنگ مو با دکلره،لایت با فویل، بالیاژ، رنگ ریشه در آرایشگاه

هزینه رنگ و لایت مو با دکلره 1401 در آرایشگاه

بهترین مرکز رنگ موی تهران در سعادت آباد و شهرک غرب

بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه در سعادت آباد و شهرک غرب سالن زیبایی فرزانه

اگر در محدوده سعادت آباد و شهرک غرب زندگی می کنید باید در نظر داشته باشید که خدمات رنگ موی سالن زیبایی فرزانه یکی از بهترین خدمات ارائه شده به شما می باشد و با هزینه ای بسیار مناسب در دسترس شما قرار گرفته است. در صورتی که تمایل دارید از این خدمات استفاده داشته باشید، می توانید نسبت به ثبت نوبت اقدام کرده و کار رنگ مو را زیر نظر افراد متخصص انجام دهید.

اسکرول به بالا