سالن زیبایی فرزانه

فیبروز و هاشور ابرو

هاشور ابرو و فیبروز ابرو چیست ؟

ریموو - ترمیم فیبروز و هاشور ابرو

فیبروز ابرو یک تکنیک بسیار ماهرانه برای میکروبلیدینگ ابرو است که در آن ابروها با ضربات ظریف دست و با استفاده از یک تیغه بسیار ظریف (برخلاف روش ماشینی که در خال‌کوبی معمولی استفاده می‌شود) کشیده می‌شوند. روش فیبروز ابرو از نسبت طلایی یا عدد فی برای کمک به تعیین شکل و اندازه بهینه برای ابروها استفاده می‌کند. برای دستیابی به نتایج شگفت‌انگیز، دقت زیادی برای هماهنگی و مطابقت با رنگ، ضخامت و شکل موهای طبیعی ابرو موردنیاز است. به همین دلیل است که تکنسین‌های واجد شرایط میکروبلیدینگ ابرو از نوع فیبروز ابرو هنرمند نامیده می‌شوند!

اینستاگرام سالن زیبایی فرزانه

برای مشاهده نمونه کارهای سالن زیبایی فرزانه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

طول درمان میکروبلیدینگ ابرو از نوع فیبروز همیشه 2 جلسه است. در جلسه اول فرم ابرو با توجه به اندازه و فرم صورت و وضعیت نسبی چشم و بینی طراحی می‌شود، سپس رنگدانه مناسب و متناسب با نوع و رنگ پوست انتخاب می‌شود و درنهایت ابروها کشیده می‌شوند. 

فیبروز و بولد بروز ابرو طبیعی جدید - میکروبلیدنگ هاشور ابرو - تتو ابرو

این فرآیند معمولاً بین 2 تا 3 ساعت طول می‌کشد. ازآنجاکه ضربه‌ها فقط در لایه‌های بالایی پوست ایجاد می‌شوند در مقایسه با میکروبلیدینگ ابروی معمولی، به طور قابل‌توجهی درد کمتری دارند، احساس می‌شود که فقط خراش ملایم روی پوست ایجاد می‌شود و در صورت درخواست، می‌توان کرم بی‌حس‌کننده را در حین انجام میکروبلیدینگ ابرو برای از بین بردن آن اعمال کرد.

پس از درمان، انتظارات در مراحل مختلف طی چند هفته آینده توضیح داده خواهد شد و دستورالعمل‌های روشنی در مورد نحوه مراقبت از ابروهای جدید داده خواهد شد، زیرا کیفیت نتیجه نهایی به‌طور قابل‌توجهی به نحوه مراقبت از آن‌ها بستگی دارد.

هاشور ابرو نیز، همانند میکروپیگمنتیشن ابرو طراحی دائمی ابرو است که با طراحی شکل هر یک از تارهای موهای ابرو در محل رویش ابروها و پر کردن این طراحی‌ها با رنگ‌های مخصوص انجام می شود که موجب به وجود آمدن خطای دید شده و ابروها پرپشت‌تر به نظر می‌رسند.

تفاوت و فرق فیبروز، میکروبلیدینگ سایه و تتوی ابرو چیست ؟

فیبروز و بولد بروز ابرو طبیعی جدید - میکروبلیدنگ هاشور

در فیبروز ابروها با نسبت طبیعی فی طراحی می‌شوند و سلیقه و نظر مشتری در نظر گرفته نمی‌شود. روش انجام فیبروز هم کاملاً شبیه روش  میکروبلیدینگ ابرو است و مراحل کارشان یکی است و تنها تفاوت آن طراحی ابرو است. البته تنها کسانی می‌توانند فیبروز ابرو را انجام دهند که قبلاً هیچ کاری روی ابرو مثل تاتو ابرو، قاب، سایه و میکروپیگمنتیشن ابرو انجام نداده باشند.

تفاوت اصلی فیبروز ابرو با سایر روش‌های میکروبلیدینگ ابرو سبک ابرو، ظاهر و ماندگاری آن است. ماندگاری فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ ابروها 1 تا 2 سال است. تاتو و میکروپیگمنتیشن ابرو برای همیشه ماندگار است. تاتوهای معمولی ابرو تا آخر عمر باقی می‌مانند، اما با فیبروز و میکروبلیدینگ ابرو، جوهر عمیقاً زیر پوست قرار نمی‌گیرد. این بدان معناست که همان‌طور که پوست شما به‌طور طبیعی چرخیده است، جوهر درنهایت به سطح فرو می‌رود یا در زیر پوست حرکت می‌کند تا روشن‌تر به نظر برسد. با گذشت زمان، جوهر در مقایسه با تاتو ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو به میزان قابل‌توجهی محو می‌شود. بسته به نوع پوست شما، ممکن است درنهایت ناپدید شود.

فرق و تفاوت سایه دائم با هاشور و میکروپگمنتیشن ابرو چیست؟

سایه ابرو دائم چیست ؟

سایه‌ی دائمی ابرو به‌عنوان تاتوی آرایشی یا آرایش دائمی ابرو نیز شناخته می‌شود. در اصطلاح فنی، روش کاشت میکرو پیگمنتی، درما پیگمنتیشن یا میکروپیگمنتیشن ابرو نامیده می‌شود. سایه‌ی ابرو یک روش مدرن است که در اسپاهای پزشکی استفاده می‌شود که در آن رنگ‌دانه‌ها در لایه پوست رسوب می‌کنند. این روش درمانی توسط تکنسین‌های زیبایی انجام می‌شود که از چندین دستگاه و روش استفاده می‌کنند، ازجمله دستگاه‌های سنتی یا تخصصی تاتو و میکروپیگمنتیشن ابرو. سایه دائمی ابرو ماندگاری بالایی دارد و بسته به نوع پوست، محل قرارگیری و رنگ آن می‌تواند بین 12 تا 48 ماه در پوست باقی بماند.

فیبروز و بولد بروز ابرو طبیعی جدید - میکروبلیدنگ هاشور ابرو - تتو ابرو

سایه دائمی ابرو سایه‌ای است که با روش میکروپیگمنتیشن ابرو انجام‌شده و رنگ‌های خاصی به درون پوست تزریق می‌شوند. سایه ابرو درواقع همان سایه ماتی (نه پودری) است که نسبت به رنگ ابروی مشتری یا شخص مورداستفاده قرار می‌گیرد. سایه دائمی ابروز نیز همانند روش میکروپیگمنتیشن ابرو در قسمت‌های خالی ابرو به‌ویژه تاج و دم ابرو انجام می‌شود که باید دو درجه از ابروی فرد تیره‌تر باشد. البته در مورد ابروهای مشکی باید از سایه ابروی قهوه‌ای تیره استفاده کنید که حتماً باید با برس ابرو روی ابرو زده شود و در آخر برای یکدست شدن رنگ ابرو حتماً باید با فرچه مخصوص ابرو بر روی ابروها کشیده شود تا رنگ به‌صورت یکنواخت در تمام قسمت‌های ابرو پخش شود.

تفاوت سایه ابرو و هاشور ابرو چیست؟

سایه ابرو با هاشور ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو تفاوت دارد. سایه ابرو عین سایه ابرویی است که در آرایش چهره بر ابرو کشیده می‌شود ولی هاشور و میکروپیگمنتیشن ابرو خط‌هایی مویی مانند هستند که به‌جای موها در پوست ابروها کشیده می‌شوند و قسمت‌های کم مو و بی‌مو ابرو را پرپشت‌تر نشان می‌دهند.

قاب ابرو چیست ؟ تاتوی قاب ابرو چگونه است ؟

قاب فیبروز ابرو مدل بولد بروز هایپر رئالیسم پادر بروز بولد بروز - فیبروز

یکی دیگر از روش‌های زیبایی ابرو علاوه بر هاشور زدن، سایه ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو ایجاد قاب در اطراف ابرو است. برای کشیدن قاب ابرو باید از یک مداد ابرو با رنگ طبیعی و همرنگ با رنگ ابرو خود فرد استفاده شود. سپس با کمک مداد نقاط خالی ابروها به صورت آرام و ملایم کشیده شده و بعدازاین که با کمک مداد ابرو قسمت‌های خالی ابروها پر شدند باید با کمک سایه ابرو و برس روی قسمت‌های کشیده شده، با مداد پر شوند. می‌توان به راحتی قاب ابرو را از داروخانه‌ها تهیه کرد. همچنین این قاب‌ها با استفاده از برگه‌های رادیولوژی به‌راحتی قابل ساخت هستند.

مراحل قاب زدن ابروها

 • ابتدا باید تمام موهای زائد ابرو برداشته شوند.
 • در صورتیکه موهای زیر ابرو زیاد باشند می‌توان آن‌ها را با تیغ اصلاح کرد.
 • موها باید با استفاده از یک برس به سمت بالا شانه شوند.
 • با استفاده از یک قیچی ابرو، موهای بلندی که با استفاده از برس از ابرو خارج می‌شوند باید کوتاه شوند.
 • پس از مرتب کردن ابروها از واکس بی‌رنگ برای تثبیت بیشتر مراحل استفاده می‌شود و با ایجاد چسبندگی به ماندگاری آرایش ابرو کمک می‌کند.
 • در این مرحله قاب ابرو بر روی بیس ابرو گذاشته‌شده و سپس با استفاده از قلم‌مو مخصوص، پودر به‌صورت هماهنگ بر روی ابرو کشیده می‌شود.

با این روش به‌راحتی می‌توان با استفاده از قاب ابرو به ابروها شکل داد.

رنگ‌ های فیبروز ابرو

ماندگاری فیبروز و هاشور ابرو به سری‌های متفاوت رنگ‌های مورداستفاده نیز بستگی دارند که رنگ‌های سری جدیدتر که قوطی‌هایی به رنگ سفید دارند در مقایسه با سری قدیمی‌تر که قوطی‌هایی به رنگ قهوه‌ای دارند، ماندگارتر هستند. برای ماندگاری بیشتر باید از تاتوکار خود بخواهید که از سری رنگ‌های جدیدتر استفاده کند. به این نکته توجه داشته باشید که قیمت این رنگ‌ها بسیار بالاست و مراکزی که با قیمت پایین این کار را انجام می‌دهند از رنگ‌های اصل استفاده نمی‌کنند. همچنین رنگ‌های اصل ارگانیک هستند و هیچ گونه حساسیتی برای افراد ایجاد نخواهند کرد.

رنگ های فیبروز بولد بروز و هاشور ابرو بهترین مارک برند و مواد

رنگ انتخابی برای هاشور و فیبروز ابرو

باید توجه داشته باشید که هراندازه که رنگ هاشور ابرو تیره‌تر باشد ماندگاری آن بیشتر خواهد بود و هرچه رنگ روشن‌تری انتخاب شود دوام آن کمتر خواهد بود. بهترین رنگ برای هاشور و فیبروز ابرو برای هر فردی رنگی متناسب با موهای طبیعی فرد است. با توجه به نکات یادشده، برای ماندگاری بیشتر فیبروز و هاشور ابرو بر روی ابروهای خود باید یک مرکز زیبایی معتبر را برای انجام فیبروز و هاشور ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو انتخاب کنید.

جدیدترین رنگ تاتو ابرو هاشوری

فیبروز بولد بروز و هاشور ابرو طبیعی جدید - میکروبلیدنگ ابرو - تتو ابرو

میکروبلیدینگ ابرو از نوع هاشور ابرو یکی از سخت ترین و پیچیده‌ترین هنرهای آرایشی دائمی است که برای انجام آن نیاز به تجربه و تخصص بسیار بالایی است و این روش می تواند زیبایی چهره‌ی افراد را به طور قابل توجهی افزایش دهد.

انتخاب بهترین و جدیدترین رنگ هاشور ابرو بسیار مهم بوده و نیاز به مهارت دارد. زیرا تاتوکار باید یاد بگیرد که چگونه متناسب با تناژ رنگ پوست بهترین ترکیب رنگ را برای زیباجویان انتخاب کند.

ترکیب رنگ هاشور و میکروپیگمنتیشن ابرو شامل رنگ های پایه و رنگ های کمکی هستند. رنگ های پایه شامل رنگ های قهوه‌ای هستند که اغلب رنگ هاشورها و میکروپیگمنتیشن ابرو را شامل می‌شوند و رنگ های کمکی برای تصحیح رنگ پایه هستند و یک ‌چهارم رنگ هاشور را تشکیل می‌دهند.

ترکیب رنگ هاشور ابرو متناسب با رنگ پوست

 • پوست های سفید: برای افرادی با پوست‌های سفید، رنگ قرمز غالب است و رنگ مقابل آن یعنی سبز در هاشور استفاده می‌شود که تناژ زیتونی را در بر می‌گیرد.
 • پوست های سبزه: برای افرادی با پوست‌های تیره پیگمنت آبی یا سرد غالب است و رنگ های گرم که تناژ قرمز دارند انتخاب می‌شوند.
 • پوست گندمی: افرادی با پوست های گندمی هر دو پیگمنت آبی و قرمز یا سرد و گرم را دارند و از هر دو تناژ قرمز و زیتونی برای این افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد.
بهترین حرفه ای ترین فیبروز کار بولدبروز کار و هاشور کار ابرو

اینستاگرام سالن زیبایی فرزانه

برای مشاهده نمونه کارهای سالن زیبایی فرزانه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

انواع مدل فیبروز ابرو، طرح‌های جدید تاتوی موقت ابرو و هاشور ابرو جدید

طرح فیبروز بولد بروز و هاشور ابرو طبیعی جدید - میکروبلیدنگ ابرو - تتو ابرو

هاشور ابرو بر اساس روش فیبروز ابرو در مدل های مختلفی صورت می‌گیرد که افراد می‌توانند با توجه به علاقه و سلیقه خود مدل فیبروز ابرو یا میکروپیگمنتیشن ابرو را انتخاب و بر روی ابروهای خود اجرا کنند. معمولا تاتوکارهای متخصص در کلینیک های زیبایی با مشاهده صورت و اجزای صورت افراد بهترین مدل را برای هاشور ابروها یا فیبروز و میکروپیگمنتیشن ابرو انتخاب می‌کنند.

مدل فیبروز spine-3

 در این مدل که به هاشور ابروی تیغ ماهی معروف است، نقطه کانونی هاشور در انتهای ابرو قرار می‌گیرد.

مدل فیبروز spine-5

این مدل فیبروز ابرو که ابروی آسیایی نامیده می‌شود نقطه کانونی هاشور و فیبروز را در قسمت پایین ابرو و قسمت ابتدایی و قوس ابرو قرار می‌دهد.

مدل فیبروز spine-6

در این مدل که به هاشور ابروی تیغ ماهی معروف است، نقطه کانونی هاشور در انتهای ابرو قرار می‌گیرد.

مدل فیبروز upper spine

 در این مدل که به هاشور ابروی تیغ ماهی معروف است، نقطه کانونی هاشور در انتهای ابرو قرار می‌گیرد.

مراحل میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز، هاشور ابرو و تاتوی ابرو

مراحل انجام میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز به صورت زیر انجام می‌شود:

 • پاک‌سازی صورت از هر گونه مواد آرایشی و چربی
 • در مرحله‌ی بعد که مهم‌ترین مرحله است زیبارو، روبروی تاتوکار می‌نشیند تا صورت فرد شناسایی‌ شده و قرینه‌سازی بر روی صورت او انجام شود.
 • در این مرحله ابروها متناسب با حالت چهره طراحی می‌شوند
 • استعمال پماد بی‌حسی با توجه به نوع انجام کار
 • در این مرحله نقطه‌گذاری در نقاط مهم ابرو انجام می‌شود که این نقاط شامل، تاج، قوس و دم ابرو است.
 • در این مرحله رنگ مناسب با توجه به رنگ پوست و مو انتخاب می‌شود.
 • در این مرحله زاویه درست تیغ جهت کشیدن خطوط تنظیم می‌شود.
انواع طرح های فیبروز و هاشور ابرو طبیعی جدید، میکروبلیدینگ به روش بولدبروز
 • در این مرحله با استفاده از خط کش قرنیه، خط وسط ابرو به وسیله‌ی مداد طراحی جدا می‌شود تا خطوط به‌درستی کشیده شوند.
 • در این مرحله خطوطی با زاویه خاص در قسمت تاج ابرو کشیده شده و برای کشیدن خطوط کوچک‌تر بین آن‌ها فاصله گذاشته می‌شود.
 • بعد از تاج نوبت به قوس ابرو می‌رسد. ابتدا قوس پایین و سپس قوس بالا پر می‌شود.
 • اکنون نوبت دم ابرو است که در بیشتر موارد پس از کشیدن قوس در امتداد آن کشیده می‌شود.
 • این مرحله که به آن مکث رنگ می گویند، گذاشتن رنگ بر روی ابروها با استفاده از میکروبراش است که پس از انجام اینکار تاتوکار به مدت 5 دقیقه صبر می‌کند تا رنگ به لایه زیر پوست نفوذ کند.
 • در این مرحله رنگ گذاشته شده پاک می شود.
 • در مرحله‌ی آخر بررسی می‌شود که کدام قسمت‌ها رنگ نگرفته اند و در صورت نیاز با تیغ مجددا قسمت‌های رنگ نگرفته پر می‌شوند

ماندگاری و دوام رنگ تاتو فیبروز و هاشور ابرو چقدر است؟

انواع طرح های فیبروز و هاشور ابرو طبیعی جدید، میکروبلیدینگ به روش بولدبروز

ماندگاری هاشور و فیبروز ابرو به عوامل بسیاری بستگی دارد. جنس پوست زیباجو و مهارت متخصص فیبروز و هاشور از مهم‌ترین عوامل در ماندگاری فیبروز و هاشور ابرو می‌باشند. اما با این‌ وجود با رعایت کردن برخی از نکات می‌توان ماندگاری فیبروز و هاشور ابرو را تا حد امکان افزایش داد.

عوامل مؤثر بر ماندگاری فیبروز و هاشور ابرو

عمق هاشور ابرو

این هاشور و فیبروز ابرو با استفاده از قلم دستی میکروبلیدینگ ابرو انجام می‌شود؛ بدین معنی که هر چه تاتوکار هاشور را در عمق بیشتری از پوست وارد کند، ماندگاری آن افرایش می‌یابد و هر چه عمق نفوذ رنگ کمتر باشد، ماندگاری نیز کاهش خواهد یافت. بنابراین این عامل کاملاً بستگی به عملکرد تاتوکار انتخابی شما برای انجام کارهای میکروبلیدینگ ابرو بستگی داد.

نوع پوست افراد

یکی از عوامل تأثیرگذار در ماندگاری هاشور و فیبروز ابرو، نوع پوست زیباجو است. در افرادی که پوست چربی دارند، ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو کمتر خواهد بود. بنابراین برای افرادی که پوست چربی دارند توصیه می‌شود قبل از انجام فیبروز و هاشور ابرو اسکراپ صورت انجام دهند.

فیبروز و هاشور ابرو نوع پوست ماندگاری بالا

تغییر هورمون‌های بدن

دست‌هایتان را با یک نرم‌کننده غنی مدل‌سازی کنید، سپس هر دست را چندین بار در حمام پارافین قرار دهید و بین هر غوطه‌وری چند ثانیه صبر کنید. یک‌لایه پارافین کافی باید تشکیل شود و دست را بپوشاند تا لوسیون نرم‌کننده عمیقاً عمل کند. سپس دستان شما را در یک کیسه پلاستیکی قرار می‌گیرد که آن با یک دستکش اسفنجی پوشش داده می‌شود. سپس، از پانزده دقیقه لازم برای سفت شدن پارافین برای شل شدن استفاده کنید. دستکش و کیسه پلاستیکی را بردارید و پارافین را از پوست خود جدا کنید. به‌ راحتی پاک می‌شود و پوست شما نرم، سفت و هیدراته می‌شود.

عوارض فیبروز ابرو، هاشور ابرو و تاتو ابرو هاشوری چیست ؟

در مورد عوارض میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز ابرو، هاشور و تاتو ابرو هاشوری و میکروپیگمنتیشن ابرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • افرادی که قبلا تاتو کرده اند اصلا نباید از این روش‌ها بر روی ابروهای خود استفاده کنند و این مسئله‌ای ناخوشایند برای این افراد است.
 • به دلیل اینکه تاتوکار هنگام کار باید بر روی دستگاه میکروبلیدینگ ابرو فشار وارد کند، احتمال خسته شدن در مراحل پایانی کار و کمتر شدن کیفیت کار وجود دارد.
 • کار کردن با تیغ دستگاه فیبروز با دست انجام می‌شود به همین علت امکان آسیب رسیدن به دست وجود دارد و باید هنگام کار تاتوکار باید دقت بالایی داشته باشد.
 • در صورت عدم انتخاب مراکز زیبایی معتبر ممکن است رنگ های نامرغوب مورداستفاده قرار گیرند و ماندگاری و کیفیت کار به طور قابل توجهی کاهش بیابد.

نکات مراقبت بعد از ترمیم فیبروز ابرو، هاشور ابرو تاتو ابرو

اگر پوست معمولی یا خشکی دارید روز اول ابروها را با آب گرم و صابون بشویید. برای شستشوی مناسب بدون کشش پوست به آرامی بر روی ابروها به صورت دورانی دست بکشید تا پوست تمیز زیر ابرو مشخص شود. اولین شستشو ابرو نیم ساعت پس از میکروبلیدینگ ابرو انجام می‌شود. در اولین روز این فرآیند باید 4-5 بار تکرا شود. بعد از آخرین شستشو که قبل از خواب انجام می‌شود، برگه های شفافی را روی ابرو قرار دهید و با چشم‌بند، ماسک خواب و بند و مو و غیره آن را تثبیت کنید.

فیبروز و بولد بروز ابرو طبیعی جدید - میکروبلیدنگ هاشور ابرو - تتو ابرو

اگر پوست چربی دارید در اولین روز مانند پوست معمولی آن را آبکشی کنید اما از کرم های چرب کننده استفاده نکنید. می‌توانید از ویتامین آ و دی بر روی ابروهای خود استفاده کنید.

روز بعد یک لایه کرم مراقبت از پوست بر روی ابرو بمالید و از جذب شدن آن بر روی ناحیه ابرو اطمینان حاصل کنید.

مراقبت‌های یادشده را تا 5 روز پس از میکروبلیدینگ ابرو ادامه دهید.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

چند هفته پس از درمان از استفاده از کرم پودر، مواد آرایشی و کرم های حاوی مواد شیمیایی خودداری کنید.

همچنین از استخرها، ورزش شدید همراه با تعرق زیاد، سونا، سولاریوم و غیره خودداری کنید.

بهترین زمان ترمیم فیبروز ابرو، هاشور ابرو و مراقبت بعد از آن

بهترین زمان برای انجام ترمیم میکروبلیدینگ ابرو معمولا بین 24 روز تا یک ماه است چراکه کمتر از این زمان برای انجام ترمیم امکان‌پذیر نیست. زیرا در این مدت لایه زیرین پوست به خوبی ترمیم نمی شود. پوست متشکل از سه لایه‌ی اصلی است که روپوست یا اپیدرم، لایه‌ی ضخیم داخلی و هیپودرم را در برمی‌گیرد که پوست را به بافت های ماهیچه‌ای متصل می‌کند.

در این 24 روز تا یک ماه اپیدرم و قسمت بالایی پوست ترمیم‌شده و پوست مجددا آماده‌ی سوزن زدن می‌شود. انجام ترمیم میکروبلیدینگ ابرو در زمانی کمتر از این مدت، نتیجه‌ی کار را تحت‌ الشعاع قرار داده و ممکن است باعث ایجاد اسکار ( گوشت اضافه یا فرورفتگی ) در پوست زیباجویان شود. بنابراین تا 24 روز صبر کنید و سپس اقدام به ترمیم ابروی افراد کنید.

انواع طرح های فیبروز و هاشور ابرو طبیعی جدید

زمان ترمیم به نوع پوست افراد هم بستگی دارد. در برخی افراد پس از سه هفته می‌توان ترمیم ابرو را انجام داد اما در برخی از پوست ها این امکان وجود ندارد. هر چه زیباجو خوش زخم تر باشد و پوست خشک تری داشته باشد، زودتر می‌توان ترمیم ابرو را انجام داد. به طور کلی توصیه می‌کنیم از روز بیست و پنج به بعد ترمیم را انجام دهید.

بهترین روش پاک کردن تتو ابرو و ریمو تاتوی ابرو

به لطف پیشرفت‌های اخیر در فناوری لیزر، لیزرهای امروزی قادر هستند:

 • تاتوها و میکروپیگمنتیشن ابرو را به روشی موثر و ایمن پاک کنند.
 • نیاز به تعداد جلسات اندکی برای پاک کردن تاتو وجود دارد.
 • همچنین لیزرها قادر به پاک کردن تاتوها و میکروپیگمنتیشن ابروهایی هستند که درگذشته امکان پاک کردنشان وجود نداشت.
ریموو - ترمیم فیبروز و هاشور ابرو

ذکر این نکته ضروری است که با وجود پیشرفت‌های فنی و تکنولوژی، میزان اثرگذاری لیزر درمانی تا حد زیادی به اپراتور لیزر بستگی دارد. اگر متخصص انتخابی شما تجربه و مهارت لازم را نداشته باشد، پیشرفته ترین دستگاههای لیزر موثر نخواهند بود و خطرات زیادی هم برای افراد به وجود خواهد آورد. در مقابل اگر پزشک تخصص و مهارت لازم را دارا باشد، پاک کردن تاتو و میکروپیشگمنتیشن ابرو با لیزر ایمن ترین و موثرترین روش خواهد بود.

بهترین روش تاتو ابرو و فیبروز ابرو کدام است ؟

برای رسیدن به بهترین نتیجه‌ی دلخواه باید به افراد متخصص و حرفه‌ای جهت انجام تاتو ابرو و فیبروز و یا میکروپیگمنتیشن ابرو مراجعه شود چراکه به علت دستی بودن قلم میکروبلیدینگ ابرو، دقت و مهارت زیادی لازم است تا کار به درستی انجام شود و بهترین نتیجه به دست بیاید.

هزینه و قیمت فیبروز ابرو، هاشور ابرو، قاب ابرو، تاتو ابرو و سایه ابرو دائم

هزینه‌ فیبروز ابرو، هاشور ابرو، قاب ابرو، تاتو، سایه و میکروپیگمنتیشن ابروی دائم با توجه به تفاوت روش به‌کاررفته و تجهیزات و مواد به‌کاررفته و میزان تخصص میکاپ آرتیست تعیین می‌شود و عوامل زیادی در انجام این روش‌ها دخیل هستند. از این عوامل می‌توان به تجربه و مهارت میکاپ آرتیست، نوع رنگ، ماندگاری روش مورد استفاده، نوع سوزن و مرکزی که زیباجو به آن مراجعه می‌کند اشاره کرد. برای گرفتن نتیجه‌ی بهتر میکاپ آرتیست ماهر و سطح بالایی را انتخاب کنید و مارک رنگ مورد استفاده را هم بررسی کرده و از کیفیت آن اطمینان حاصل کنید. حتما به یک سالن مجوز دار که موارد بهداشتی را کاملاً رعایت می‌کند مراجعه کنید. مطمئنا شما هم می‌دانید که همیشه برای گرفتن بهترین نتیجه در میکروبلیدینگ ابرو باید هزینه بیشتری متقبل شویم.

بهترین مرکز و آرایشگاه زنانه فیبروز ابرو، تتو ابرو و هاشور ابرو تهران در سعادت‌آباد و شهرک غرب

بهترین مرکز و آرایشگاه زنانه فیبروز ابرو، تتو ابرو و هاشور ابرو در سعادت‌آباد و شهرک غرب​

بهترین هاشور کار ابرو و تاتو کار ابرو غرب تهران در سالن زیبایی فرزانه

اسکرول به بالا