سالن زیبایی فرزانه

طراحی ناخن و دیزاین ناخن چیست ؟

صنعت زیبایی در دنیا روز به روز در حال گسترش بوده و از روش های مختلفی در همین راستا استفاده می شود. البته برخی از روش های رسیدگی و زیبایی، تنها به این منظور مناسب نبوده و برای مسائلی همچون سلامت عمومی بدن نیز بسیار مورد توجه می باشد. از جمله مهم ترین این مسائل می توان به طراحی و دیزاین ناخن اشاره نمود. در واقع بر خلاف گذشته، ناخن ها در دنیای امروز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و در زیبایی نقش بسیار پررنگی را ایفا می کنند. همین مسئله باعث شده است تا ارائه خدمات زیبایی در خصوص طراحی ناخن یا دیزاین ناخن بسیار بالاتر رود. ما در این مقاله شما را همراهی می کنیم تا اطلاعاتی را در این زمینه با شما به اشتراک بگذاریم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

مدل طراحی ناخن ۱۴۰۱ ساده و شیک

شاید طراحی ناخن و دیزاین داخن در گذشته تنها با مواد آرایشی مانند لاک ها انجام می شده است. با این حال این امر در دنیای امروز با گسترش بسیار زیادی همراه بوده و شما می توانید خدمات بسیار گسترده ای را در این خصوص دریافت کنید. در نظر داشته باشید که طراحی ناخن و دیزاین ناخن امری بسیار مهم است و ما در این مقاله قصد داریم در خصوص مسائلی همچون آمبره ناخن و همچنین هزینه و قیمت های مربوط به دیزاین و طراحی ناخن اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم که یقینا می تواند برای شما مفید واقع شود. با ما همراه باشید.

اینستاگرام سالن زیبایی فرزانه

برای مشاهده نمونه کارهای سالن زیبایی فرزانه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

اهمیت طراحی و دیزاین ناخن

طرح ها و نقش های زیبا و دقیق می توانند زیبایی بسیار بیشتری نسبت به استفاده از لاک های تک رنگ برای ناخن داشته باشند و همین مسئله باعث شده است که دیزاین ناخن یا طراحی ناخن در دنیای امروز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار باشد. معمولا تمامی بانوان پس از این که موارد رسیدگی به ناخن ها شامل مانیکور و پدیکور را انجام می دهند، از خدمات دیزاین ناخن یا طراحی ناخن نیز استفاده می کنند. در واقع این کار باعث می شود که ناخن های شما زیبایی بسیار بیشتری داشته باشد و در عین حال به تقویت ناخن و رسیدن مواد مورد نیاز ناخن ها کمک بسیار زیادی خواهد داشت. پس در صورتی که قصد دارید ناخن های زیباتری داشته باشید، قطعا استفاده از خدمات دیزاین و طراحی ناخن می تواند برای شما گزینه ای مناسب به شمار رود.

دیزاین و طراحی ناخن به عنوان یک اثر هنری شناخته می شود، در واقع اشخاصی که در این زمینه فعالیت می کنند باید تسلط و دقت بسیار زیادی داشته باشند تا بتوانند خدمات مورد نیاز شما در حوزه طراحی ناخن و دیزاین ناخن را در اختیار شما قرار دهند. پس در صورتی که می خواهید از روش های دیزاین و طراحی ناخن بیشترین استفاده را داشته باشید، در ادامه همین مقاله ما را همراهی کنید تا اطلاعات بیشتری را در خصوص آمبره ناخن در اختیار شما قرار دهیم.

آمبره ناخن

آمبره ناخن را می توان یکی از مهم ترین روش های طراحی ناخن دانست که در آن معمولا از دو رنگ استفاده شده و تفاوت رنگ ها به صورت تدریجی اعمال می شود. این تغییر رنگ به این صورت است که رنگ بالای ناخن به صورت روشن بوده و سپس به مرور تیره تر می شود و طیف تیره تر از پایین اعمال می گردد. استفاده از روش آمبره ناخن در دیزاین ناخن امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. نباید از یاد برد که شخصی که می خواهند از روش آمبره ناخن در طراحی ناخن استفاده کند باید خلاقیت، مهارت و تجربه بسیار بالایی داشته باشد. ایجاد شیب رنگی را می توان یکی از مهم ترین نیازها در زمینه آمبره ناخن دانست و باید در نظر داشته باشید که در این روش از زیبایی ناخن ها می توانیم از لاک ژل و پودر های اکلیلی نیز استفاده داشته باشیم.

معمولا استفاده از روش آمبره ناخن برای طراحی ناخن یا دیزاین ناخن باید توسط یک متخصص حرفه ای انجام شود و پیش از شروع به این کار باید از مانیکور و پدیکور استفاده کنید تا حالت ناخن های شما در زیباترین حالت وجود داشته باشد. پس می توانید بر اساس مدل ها و طرح ها و رنگ های ارائه شده از خدمات مربوط به طراحی ناخن به روش آمبره ناخن استفاده داشته باشید.

جدیدترین مدل طراحی و دیزاین ناخن، طرح جدید ناخن 1401

آرایشگرها و مراکز زیبایی مانند سالن زیبایی فرزانه در غرب تهران، همواره به دنبال ارائه خدمات خاص در زمینه دیزاین ناخن یا طراحی ناخن می باشند. همین مسئله باعث شده است تا این مرکز نسبت به ارائه خدمات خاص بر اساس جدیدترین طرح و مدل ها اقدام کند. برای مثال استفاده از رنگ سال 1401، یعنی بنفش در کنار طرح های به روز طراحی ناخن باعث شده است تا بسیاری از بانوان از خدمات ارائه شده از سوی این مرکز رضایت بسیار زیادی داشته باشند. در نظر بگیرید که این سالن همواره از طرح های جدید مدهای اروپایی و آمریکایی نیز در طراحی ناخن یا دیزاین ناخن استفاده کرده و همین مسئله باعث می شود که کاربران بتوانند انتظار عملکرد بسیار خوبی را از آن داشته باشند. در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید نیز می توانید با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

یکی از مهم ترین مسائلی که در اجرای مدل های جدید دیزاین ناخن یا طراحی ناخن به روش های مختلف از جمله آمبره ناخن باید در نظر داشته باشید، آن است که این خدمات باید متناسب با استایل و لباس های مورد استفاده شما ارائه شوند. هماهنگی می تواند در همین راستا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار باشد و از این روی توصیه می شود که حتما پیش از دریافت انواع طراحی ناخن یا دیزاین ناخن با کارشناسان این حوزه مشورت داشته باشید تا بهترین کاتالوگ را در اختیار شما قرار دهند. سلیقه شخصی شما نیز در طراحی ناخن اعمال خواهد شد.

لوازم و وسایل طراحی ناخن

لوازم و وسایلی که برای طراحی ناخن یا دیزاین ناخن استفاده می شود از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. به طور کلی می توان گفت که کیفیت کار نهایی تا حد زیادی ارتباط مستقیم با این مسئله داشته و شما باید با دقت بسیار زیادی لوازم و وسایل طراحی ناخن را انتخاب کنید. در این قسمت برخی از لوازم و وسایل مربوطه را به شما معرفی خواهیم کرد.

  • فرچه های نقطه گذاری در دیزاین ناخن
  • نگین تزئینی طراحی ناخن
  • استیکرهای مخصوص ناخن
  • چسب مخصوص طراحی ناخن
  • دانه های فلزی
  • مهرها
  • انواع لاک مورد استفاده در روش هایی از جمله آمبره ناخن
  • اکلیل درخشان
  • بیس کات و تاپ کات
  • در این میان دو مورد از لوازم و وسایلی که برای طراحی ناخن مورد استفاده قرار می گیرد از اهمیتب بالاتری برخوردار می باشند. پالت ناخن، شابلون طراحی ناخن در کنار قلم آمبره را که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند را در ادامه به شما بیشتر معرفی خواهیم کرد.

پالت طراحی ناخن

یکی از وسایلی که بسیار در طراحی ناخن یا دیزاین ناخن مورد استفاده قرار می گیرد را می توان پالت ناخن دانست. در واقع این محصول به عنوان یک ماکت پلاستیکی شناخته می شود که با طراحی مطابق با ناخن های دست ساخته شده است. پالت مورد استفاده در طراحی ناخن از لحاظ جنس، اندازه و شکل با یکدیگر متفاوت می باشند با این حال کاربردی یکسان داشته و ناخنکارها می توانند از آن استفاده داشته باشند. ناخنکار می تواند برای طراحی ناخن انجام شده به عنوان نمونه از پالت ناخن استفاده داشته باشد. در این صورت مشتری می تواند با دقت بیشتری نسبت به انتخاب مدل مورد نظر خود اقدام کرده و همچنین رنگ لاک ژل خود را انتخاب نماید.

در صورتی که به عنوان ناخنکار در زمینه طراحی ناخن یا دیزاین ناخن در حال فعالیت هستید، باید دقت داشته باشید که انتخاب یک پالت ناخن حرفه ای برای شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشند. پالت ناخن در مدل های متنوع و در پک های 10، 50 و 120 عددی در بازار عرضه می شود و شما قادر هستید این محصول را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. در ادامه در خصوص دیگر وسایلی که در طراحی ناخن یا دیزاین ناخن مورد استفاده قرار می گیرد توضیحات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهیم.

شابلون طراحی ناخن

اجرای طرح های خاص در دیزاین ناخن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و از این روی شما باید دقت بسیار زیادی در خرید وسایل مربوطه داشته باشید. شابلون طراحی ناخن به عنوان یکی از مهم ترین وسایلی شناخته می شود که در طراحی ناخن یا دیزاین ناخن مورد استفاده قرار می گیرد و شما به عنوان یک ناخنکار باید از آن استفاده کنید. در نظر داشته باشید که شابلون طراحی ناخن با طراحی مطابق با ناخن در بازار عرضه شده و با توجه به قسمت های پر و خالی می تواند در اجرای طرح های مختلف بدون مشکل روی ناخن کاربردی بسیار زیاد داشته باشد. برای این که بیشتر با شابلون طراحی ناخن آشنا شوید، باید در نظر بگیرید که شابلون ها در واقع همان ابزارهای ساده سازی نقاشی هستند که در کودکی استفاده می شدند. با این تفاوت که طراحی نرمی داشته و بر روی ناخن قرار می گیرند. سپس روی آن ها لاک می زنید و آن را جدا می کنید. طراحی ناخن یا دیزاین ناخن با استفاده از این ابزار بسیار ساده تر خواهد بود.

در نظر داشته باشید که خرید یک شابلون برای طراحی ناخن یا دیزاین ناخن می تواند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار باشد. کار با شابلون طراحی ناخن بسیار ساده بوده و دیزاین ناخن با استفاده از این ابزار برای ناخنکار و یا شخص به صورت مستقیم بسیار ساده تر خواهد شد.

قلم آمبره ناخن

در قسمتی که در خصوص آمبره ناخن با شما صحبت کردیم، بیان شد که آمبره ناخن در واقع یکی از روش های دیزاین ناخن شناخته می شود که در آن دو رنگ تیره و روشن با مرزی غیر قابل تشخیص به هم می پیوندند. باید در نظر داشت که در اجرای این روش از طراحی ناخن باید حتما از قلم آمبره استفاده داشته باشید. این محصول برای محو کردن دو رنگ در قسمت پشت ناخن قرار داده می شود و لبه آن با اشکال مختلفی در دسترس می باشد. باید در نظر بگیرید که استفاده از این محصول برای تمامی کسانی که در زمینه طراحی ناخن یا دیزاین ناخن در حال فعالیت می باشند بسیار مهم بوده و باید با دقت بسیار زیادی انجام شود.

در صورتی که می خواهید شخصا نسبت به طراحی ناخن اقدام کنید، استفاده از این قلم برای آمبره ناخن احتمالا برای شما سخت خواهد بود و از این روی باید با دقت بسیار زیادی نسبت به استفاده از آن اقدام کنید. معمولا کار با قلم آمبره زمان زیادی می برد و همچنین این محصول در انواع مدل ها برای اجرای انواع روش های آمبره ناخن در دیزاین ناخن مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید و شما می توانید از این خدمات استفاده داشته باشید. در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

اینستاگرام سالن زیبایی فرزانه

برای مشاهده نمونه کارهای سالن زیبایی فرزانه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

انواع مدل طراحی ناخن

دیزاین ناخن یا طراحی ناخن به انواع مدل ها و روش ها انجام می شود. در واقع می توان گفت که دیزاین ناخن در انواع مدل ها به دو دسته بندی بزرگتر طراحی روی ناخن و طراحی بین ناخن تقسیم بندی می شود. ما در ادامه همین قسمت برخی از مهم ترین مدل های طراحی ناخن را برای شما بیان خواهیم کرد که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

طراحی ناخن شوگر افکت

دیزاین ناخن مرمری یا ماربل

خاویاری

طراحی ناخن عروس : این روش خود شامل زیرمجموعه های زیادی می شود و نوعروسان می توانند برای خاص ترین مراسمات خود از آن استفاده کنند.

طراحی ناخن با پودر کروم

دیزاین ناخن هایلایت

وان استورک

طراحی ناخن با گل خشک : در این روش از گل خشک در راستای آماده سازی ناخن استفاده می شود و استفاده از این روش طراحی ناخن به کسانی توصیه می شود که از استایل های کلاسیک پیروی می کنند.

طراحی ناخن با استفاده از پودر هولوگرام

طراحی ناخن به صورت مات

استفاده از لنز در طراحی ناخن

طراحی ناخن به صورت گلیتری

به کارگیری نگین در طراحی ناخن

طراحی ناخن به روش فرنچ که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

در نهایت نیز باید گفت که طراحی ناخن با قلم نیز امروزه بسیار مورد استفاده می باشد و نباید از یاد برد که این روش برای ناخنکاران بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در صورتی که قصد دارید با مراحلی که برای طراحی ناخن با استفاده از قلم باید طی شود بیشتر بدانید، در ادامه ما را همراهی کنید.

مراحل طراحی ناخن با قلم

یکی از روش های دیزاین ناخن را می توان استفاده از قلم به این منظور دانست. در واقع باید در نظر داشته باشید که این روش نیاز به دقت بسیار زیادی داشته و آرایشگر باید با دقت و تخصص خود از این روش استفاده کند. در ابتدا باید در نظر داشت که در این روش از طراحی ناخن باید از انواع قلم مخصوص که به این منظور طراحی شده اند استفاده کرد که شامل محصولاتی همچون محصولات سوزنی، سرگرد، سرکج، مربع و بادبزنی می شود. همچنین باید در نظر داشته باشید که در طراحی ناخن شما باید دقت بسیار زیادی را داشته باشید.

 

اگر بخواهیم در مورد مراحل طراحی ناخن با قلم بیشتر به شما توضیح دهیم، باید بگوییم که در این روش از طراحی، حتما باید زمینه سازی های لازم انجام شود. در واقع شما باید در صورت نیاز لاک یا براق کننده را اعمال کنید و پیش از آن نیز مانیکور، پدیکور یا کاشت ناخن برای طراحی ناخن به صورت حرفه ای باید انجام شود. در نظر داشته باشید که پس از این مراحل، مشتری باید نسبت به انتخاب روش طراحی اقدام کرده و در نهایت نیز آرایشگر با استفاده از انواع قلم طراحی ناخن، طرح دلخواه شما را با استفاده از بهترین لاک ژل های عرضه شده در بازار ارائه می کند. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

انواع مدل طراحی و دیزاین گل ناخن 2022

یکی از روش های دیزاین ناخن که در سال 2022 بسیار مورد توجه واقع شده است را می توان دیزاین و طراحی ناخن طرح گل دانست. در واقع می توان گفت که شما می توانید با استفاده از این روش نسبت به دیزاین ناخن خود اقدام کنید. در واقع در این روش از گل های مخصوصی که در بازار ارائه می شود استفاده شده و شخص می تواند انتظار عملکرد بسیار خوبی را داشته باشد. انواع گل در انواع رنگ ها در این طرح موجود بوده و شما قادر خواهید بود که یکی از روش های طراحی ناخن یا دیزاین ناخن را که بسیار در سال جدید میلادی مورد توجه بوده است را اعمال کنید. در صورتی که سوالی در خصوص این روش داشته باشید نیز می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و سوالات خود را بپرسید.

در نظر داشته باشید که استفاده از طراحی ناخن گل باید با دقت بسیار زیادی انجام شود و خود این مدل دیزاین ناخن شامل طراحی های مختلفی می شود که باید با دقت بسیار زیادی مورد توجه قرار گیرد. آرایشگران ما در سالن زیبایی فرزانه می توانند این روش از طراحی ناخن را با قیمتی بسیار مناسب در دسترس شما قرار دهند و به این منظور می توانید از خدمات ما استفاده داشته باشید.

دیزاین و طراحی ناخن در خانه

آیا دیزاین ناخن در خانه امکان پذیر است؟ بله! در واقع می توان گفت که بانوان قادر هستند که به صورت شخصی نسبت به طراحی ناخن در خانه اقدام کنند. در نظر داشته باشید که این منظور شما می توانید از ابزار و وسایل بسیار ساده ای استفاده کنید. همچنین امکان اجرای انواع طرح بر روی ناخن در خانه با وجود ابزاری مانند شابلون یا استمپر بسیار ساده بوده و این روش برای کسانی که قصد دارند طراحی ناخن در خانه را تجربه کنند گزینه ای کاملا مناسب به شمار می رود. این در حالی است که استفاده از روش طراحی و دیزاین ناخن در خانه باید با دقت بسیار بالایی انجام شود.

در نظر بگیرید که مانیکور ناخن پیش از طراحی ناخن یا دیزاین ناخن در خانه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و شما باید حتما از این روش استفاده داشته باشید. با وجود این مسئله نباید از یاد برد که طراحی ناخن در خانه شاید به روش های بسیار ساده ای انجام شود. در این صورت در صورتی که می خواهید طراحی های بهتری از جمله آمبره ناخن یا استفاده از طرح گل را امتحان کنید، باید حتما کار را به یک ناخنکار حرفه ای یا آرایشگر با سابقه بپردازید که در این صورت در ادامه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

هزینه و قیمت دیزاین و طراحی ناخن

یکی از سوالاتی که در حوزه طراحی ناخن یا دیزاین ناخن به روش های مختلف از جمله آمبره ناخن پرسیده می شود، آن است که هزینه های مربوط به این کار چقدر است؟ باید در نظر داشته باشید که هزینه ها ارتباط مستقیم با خدمات ارائه شده داشته و عواملی مانند آرایشگاه و آرایشگر به همراه دستمزدی که دریافت می کنند در این مسئله ارتباط دارند. در نظر بگیرید که قیمت لاک ناخن مورد استفاده از مهم ترین عوامل مرتبط با قیمت دیزاین و طراحی ناخن به شمار می رود. از سوی دیگر باید در نظر داشته باشید که مسائلی همچون استفاده از لاک های خاص و یا استفاده از خدمات مانیکور و پدیکور ناخن را نمی تواند بدون تاثیر بر قیمت و هزینه های انجام دیزاین ناخن و طراحی ناخن دانست. در نظر بگیرید که آرایشگاه فرزانه همواره در تلاش بوده است که این خدمات را با هزینه ای بسیار مناسب در دسترس شما قرار دهد.

در صورتی که طراحی ناخن یا دیزاین ناخن شما با استفاده از متریال خاص یا در طرح های خاص انجام شود، بالطبع باید هزینه های بیشتری برای دریافت این خدمات پرداخت کنید. از سوی دیگر باید در نظر داشته باشید که طراحی ناخن معمولی مانند آمبره ناخن در صورتی که لاک های خاص و گران قیمت در آن استفاده نشود، با هزینه های بسیار مناسب تری در دسترس شما خواهد بود.

بهترین خدمات طراحی ودیزاین ناخن در سعادت آباد و شهرک غرب

برای دریافت حرفه ای ترین خدمات مربوط به طراحی ناخن یا دیزاین ناخن در شهرک غرب و سعادت آباد می توانید به سالن زیبایی فرزانه مراجعه کنید. بهترین خدمات مانیکور، پلی ژل، کاشت ناخن پودری، لمینت ناخن و طراحی یا دیزاین ناخن از جمله آمبره ناخن در این مرکز به شما ارائه شده و شما می توانید از خدمات مربوطه با بهترین قیمت استفاده داشته باشید. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید نیز می توانید با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

اسکرول به بالا